X

Pondělí-pátek 09:00-17:00
+420 542 214 343

 

Hotel Artemis Thassos***

Řecko

>

Thassos

>

Skala Prinos

Hotel Artemis Thassos***
Typ ubytování
hotel

Příjemný rodinný hotel, pojmenovaný po řecké bohyni Artemis, se nachází na severozápadním pobřeží ostrova, v klidném prostředí menšího letoviska Skala Prinos. Písečná pláž s bílým pískem a blankytně modrým mořem je ve vzdálenosti pouhých 80 m od hotelu. Klientům hotelu je k dispozici recepce s možností pronájmu trezoru, bar, restaurace s prostornou terasou, TV místnost, bazén s lehátky a slunečníky zdarma, snack-bar,stolní tenis, billiard. Vzdálenost do centra letoviska je přibližně 700 metrů, pravidelné autobusové spojení s hlavním městem Limenas (20 km) je zajištěno místní dopravou.

Termíny a ceny

Kompletní tabulka katalogových cen

Podrobné informace

Ubytování

Standardně zařízené dvoulůžkové pokoje s možností jedné přistýlky, centrální klimatizace,
lednice, SAT/TV, telefon, rádio, koupelna a balkon.

Stravování

Snídaně nebo polopenze – rozšířené kontinentální snídaně formou bufetu, servírované
večeře formou menu.

Doprava

Doprava do Řecka je zajištěna renomovanými dopravními společnostmi. Odlety jsou z Brna.

Svozy na letiště zajišťujeme z následujících míst: 1. Jihlava (300), Havlíčkův Brod (300), Žďár nad Sázavou (300), Velké Meziříčí (200). 2. Hradec Králové (500), Pardubice (500), Holice (500), Vysoké Mýto (400), Litomyšl (400), Svitavy (300). 3. Ostrava (500), Frýdek-Místek (500), Příbor (500), Nový Jičín (500), Hranice n. M. (400), Lipník n. B. (400), Přerov (400), Olomouc (400), Prostějov (300), Vyškov (300). Cestovní kancelář si vyhrazuje právo na změnu nebo zrušení svozového místa, pokud je na trase méně než 6 osob. V tom případě uhradí zákazníkovi náklady za náhradní dopravu do výše jízdného vlakem 2. třídy, popř. autobusového jízdného.

Proč právě s Emmou?

  • Tradice a zkušenost – jsme tu pro vás od roku 1990 - více informací ZDE
  • Kvalita a spokojenost – zaměřujeme se na střední a vyšší kategorii zajišťovaných služeb. Můžete si přečíst některé ohlasy našich zákazníků.
  • Stálá klientela – vážíme si stálých klientů, kteří se k nám vracejí a poskytujeme jim slevy
  • E-shop – na tomto webu si můžete zájezdy vybrat, zarezervovat, objednat i zaplatit
  • Online sleva – při přihlášení zájezdu online poskytujeme na vybrané zájezdy

Mapa

Destinace a výlety

Popis destinace

Skala Prinos - Thassos (Řecko) - leží na půvabném severozápadním pobřeží ostrova. Toto letovisko charakterizují bílé pláže s jemným pískem, zalesněné svahy hor a blankytně modré moře. Atraktivnost městečka dodává přístav s několika obchůdky a tavernami, ze kterého vyjíždějí pravidelně trajekty do krásného města Kavala. Vzdálenost od letiště 56 km + trajekt cca 40 min.

Fakultativní výlety

Okruh ostrovem
Celodenní výlet klimatizovaným autobusem je nejideálnější způsob, jak poznat historii, pamětihodnosti, krásy a zajímavosti ostrova Thassos. Během cesty navštívíte klášter Archangelos, poloostrov Aliki s ruinami antického obětního chrámu a dvou starokřesťanských bazilik, malebnou vesničku Panagia, která se nachází na úpatí nejvyšší hory ostrova Ypsarion. Zde si prohlédnete místní kostel, výrobnu olivového oleje a ochutnáte thassoský med. Navštívíte také hlavní město ostrova Thassos - Limenas, a to jeho antickou část - starověký trh Agora. Během cesty je volný čas na oběd a koupání.
Celodenní výlet lodí
Z výletní lodi uvidíte hlavní přírodní krásy ostrova. Vaše ráno začíná snídaní na palubě lodi. Obeplujete část ostrova s možností koupání v křišťálově čistém Egejském moři, na jedné zastávce budete moci také lovit ryby. Vyvrcholením programu je oběd, který vám připraví posádka lodi v době, kdy vás převezou malým motorovým člunem na pláž, kde budete mít čas ke koupání a potápění. Oběd je podáván na palubě lodi. Cena výletu zahrnuje snídani i oběd.
Celodenní výlet jeepy do hor
Dobrodružný výlet za poznáním krás, které skrývají místní hory. Tento výlet vám umožní poznat vnitrozemí ostrova a navštívit místa, která znají jen místní obyvatelé. První zastávka je věnována osvěžení u vodopádů. Hlavním cílem je horská vesnice Kastro, kde si prohlédnete starobylý 600 let starý dřevěný kostel a kostnici. Můžete poobědvat v místní taverně a obdivovat výhledy na moře i nejvyšší horu ostrova Ypsarion. Cestou zpět projedete kolem přírodního jezera, které se nachází ve vnitrozemí ostrova a poté následuje koupání na jedné z pěkných pláží ostrova.