X

Pondělí-pátek 09:00-17:00
+420 542 214 343

 

Hotel Blue Palace****

Řecko

>

Thassos

>

Trypiti

Hotel Blue Palace****
Typ ubytování
hotel

Nově vybudovaný luxusní hotelový resort je zasazen do malebného prostředí zátoky Trypiti (Řecko, Thassos) přímo u písečné pláže s pozvolným vstupem do moře. Do nedaleké Limenárie lze dojet za nákupy a zábavou taxíkem nebo 40 minutovou procházkou. Hotel nabízí služby recepce, restaurace, baru, bazén s lehátky a slunečníky zdarma, snack bar, společenskou místnost s TV. Za využití určitě stojí zdarma široká nabídka relaxačnícha sportovních aktivit – sauna, fi tness a vnitřní bazén, za poplatek masáže a turecké lázně. Rodiny s dětmi uvítají dětský koutek v areálu hotelu. Hotel je v době vydání katalogu ve výstavbě, z toho důvodu jsou k dispozici pouze ilustrační fotografi e (počítačová vizualizace). Fotografi e hotelu budou k dispozici v CK nebo na internetu v průběhu května 2009.

Termíny a ceny

Konstantní příplatky

Příplatek za jednolůžkový pokoj Na osobu / Na noc 1100
Kompletní tabulka katalogových cen

Podrobné informace

Ubytování

Komfortně zařízené dvoulůžkové pokoje s přímým výhledem na moře s možností přistýlky, klimatizace, lednice, TV/SAT, telefon, sejf (za poplatek), koupelna a balkon.

Stravování

Snídaně a večeře formou bohatého bufetu, široký výběr z řecké i mezinárodní kuchyně.

Doprava

Doprava do Řecka je zajištěna renomovanými dopravními společnostmi. Odlety jsou z Brna.

Svozy na letiště zajišťujeme z následujících míst: 1. Jihlava (300), Havlíčkův Brod (300), Žďár nad Sázavou (300), Velké Meziříčí (200). 2. Hradec Králové (500), Pardubice (500), Holice (500), Vysoké Mýto (400), Litomyšl (400), Svitavy (300). 3. Ostrava (500), Frýdek-Místek (500), Příbor (500), Nový Jičín (500), Hranice n. M. (400), Lipník n. B. (400), Přerov (400), Olomouc (400), Prostějov (300), Vyškov (300). Cestovní kancelář si vyhrazuje právo na změnu nebo zrušení svozového místa, pokud je na trase méně než 6 osob. V tom případě uhradí zákazníkovi náklady za náhradní dopravu do výše jízdného vlakem 2. třídy, popř. autobusového jízdného.

Proč právě s Emmou?

  • Tradice a zkušenost – jsme tu pro vás od roku 1990 - více informací ZDE
  • Kvalita a spokojenost – zaměřujeme se na střední a vyšší kategorii zajišťovaných služeb. Můžete si přečíst některé ohlasy našich zákazníků.
  • Stálá klientela – vážíme si stálých klientů, kteří se k nám vracejí a poskytujeme jim slevy
  • E-shop – na tomto webu si můžete zájezdy vybrat, zarezervovat, objednat i zaplatit
  • Online sleva – při přihlášení zájezdu online poskytujeme na vybrané zájezdy

Mapa

Destinace a výlety

Popis destinace

Malebné poklidné místo na jihozápadním pobřeží ostrova Thassos (Řecko) se rozprostírá podél malé zátoky s krásnou písečnou pláží, považovanou za jednu z nejhezčích na ostrově. Průzračně čisté moře, zlatavě zbarvená pláž a okolní lesnaté pahorky
vytváří dokonalou atmosféru pro strávení klidné dovolené. Jméno Trypiti (děravá) vzniklo podle otvoru, který je ve skále na pokraji pobřeží, a tímto otvorem proniká mořská voda do mělké prohlubně na břehu. Bohatý noční život s tepující promenádou plnou typických řeckých taveren a barů naleznete v nedaleké přibližně 3 km vzdálené Limenarii. S hlavním městem je Trypiti spojeno místní autobusovou dopravou.

Fakultativní výlety

Okruh ostrovem
Celodenní výlet klimatizovaným autobusem je nejideálnější způsob, jak poznat historii, pamětihodnosti, krásy a zajímavosti ostrova Thassos. Během cesty navštívíte klášter Archangelos, poloostrov Aliki s ruinami antického obětního chrámu a dvou starokřesťanských bazilik, malebnou vesničku Panagia, která se nachází na úpatí nejvyšší hory ostrova Ypsarion. Zde si prohlédnete místní kostel, výrobnu olivového oleje a ochutnáte thassoský med. Navštívíte také hlavní město ostrova Thassos - Limenas, a to jeho antickou část - starověký trh Agora. Během cesty je volný čas na oběd a koupání.
Celodenní výlet lodí
Z výletní lodi uvidíte hlavní přírodní krásy ostrova. Vaše ráno začíná snídaní na palubě lodi. Obeplujete část ostrova s možností koupání v křišťálově čistém Egejském moři, na jedné zastávce budete moci také lovit ryby. Vyvrcholením programu je oběd, který vám připraví posádka lodi v době, kdy vás převezou malým motorovým člunem na pláž, kde budete mít čas ke koupání a potápění. Oběd je podáván na palubě lodi. Cena výletu zahrnuje snídani i oběd.
Celodenní výlet jeepy do hor
Dobrodružný výlet za poznáním krás, které skrývají místní hory. Tento výlet vám umožní poznat vnitrozemí ostrova a navštívit místa, která znají jen místní obyvatelé. První zastávka je věnována osvěžení u vodopádů. Hlavním cílem je horská vesnice Kastro, kde si prohlédnete starobylý 600 let starý dřevěný kostel a kostnici. Můžete poobědvat v místní taverně a obdivovat výhledy na moře i nejvyšší horu ostrova Ypsarion. Cestou zpět projedete kolem přírodního jezera, které se nachází ve vnitrozemí ostrova a poté následuje koupání na jedné z pěkných pláží ostrova.