X

Pondělí-pátek 09:00-17:00
+420 542 214 343

 

Hotel Ioannis Golden Club***

Řecko

>

Thassos

>

Skala Potamias

Hotel Ioannis Golden Club***
Typ ubytování
hotel
Vzdálenost od pláže
100 m
Typ pláže
písečná
KlimatizaceTVLednice/minibarBazén venkovní

Oblíbený hotel je umístěn na východním pobřeží ostrova pouze 100 m od nejkrásnější písečné pláže ostrova Golden Beach. Hotel je obklopen udržovanou zahradou, v níž se nachází sladkovodní bazén s lehátky a slunečníky, dětské hřiště a pool bar. Hostům je k dispozici vstupní hala, recepce, TV místnost, restaurace s terasou, bar, posilovna a internet (za poplatek). Hotel prošel rozsáhlou rekonstrukcí společných prostor. Na vyžádání zajistíme pokoje na úrovni 4-hvězdičkového hotelu v nově zrekonstruované části (za příplatek). Písečná pláž s pozvolným vstupem do moře poskytuje ideální zázemí pro rodiny s dětmi. Centrum letoviska Skala Potamias (Řecko, Thassos) je sice menší, avšak poskytuje dostatečné možnosti procházek a nákupů, od hotelu je vzdáleno cca 20 minut pěší chůze. Pravidelné spojení s hlavním městem Limenas (15 km) zajišťují místní linky.

Termíny a ceny

Konstantní příplatky

Příplatek za jednolůžkový pokoj Na osobu / Na noc 700
Kompletní tabulka katalogových cen

Podrobné informace

Ubytování

Příjemně zařízené dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky, klimatizace, lednice, TV, rádio, telefon, fén, koupelna a balkon.

Stravování

Rozšířené kontinentální snídaně formou bufetu, servírované večeře formou menu (výběr ze dvou hlavních chodů, salátový bufet, dezert).

Cena zahrnuje

letištní taxy a palivový příplatek

ubytování příslušné kategorie na 10/11 nocí s vyznačenou stravou

leteckou přepravu tam i zpět

transfery letiště/hotel/letiště

činnost stálého delegáta

Doprava

Doprava do Řecka je zajištěna leteckou společností Smart Wings, typ letadla Boeing 737.
Odlety jsou z Brna a Ostravy na Thassos (pondělí/čtvrtek).
Za příplatek 600 Kč zajišťujeme i odlety pravidelnými linkami české letecké společnosti Smart Wings z Prahy na Thassos (pondělí/čtvrtek).

Proč právě s Emmou?

  • Tradice a zkušenost – jsme tu pro vás od roku 1990 - více informací ZDE
  • Kvalita a spokojenost – zaměřujeme se na střední a vyšší kategorii zajišťovaných služeb. Můžete si přečíst některé ohlasy našich zákazníků.
  • Stálá klientela – vážíme si stálých klientů, kteří se k nám vracejí a poskytujeme jim slevy
  • E-shop – na tomto webu si můžete zájezdy vybrat, zarezervovat, objednat i zaplatit
  • Online sleva – při přihlášení zájezdu online poskytujeme na vybrané zájezdy

Mapa

Destinace a výlety

Popis destinace

Sympatické letovisko ležící ve východní části ostrova Thassos (Řecko) nedaleko hlavního města se pyšní nejdelší a nejkrásnější písečnou pláží s pozvolným vstupem do moře Chrissi Ammoudia (Zlatá pláž), která je především lákadlem pro rodiny s malými dětmi. Zeleň, to je dominující obraz, který ve Skala Potamias upoutá každého návštěvníka. Vysoké topoly, košaté borovice a stříbrolistnaté olivy lemují dlouhé písečné pobřeží. Na okraji zálivu pod borovicovou strání je malý přístav nejen s rybářskými loděmi, ale kotví zde i sportovní a rekreační plavidla. Letovisko nabízí širokou nabídku typických taveren, obchodů a barů.

Fakultativní výlety

Okruh ostrovem / cena: cca 30 €
Celodenní výlet klimatizovaným autobusem je nejideálnější způsob, jak poznat historii, pamětihodnosti, krásy a zajímavosti ostrova Thassos. Během cesty navštívíte klášter Archangelos, poloostrov Aliki s ruinami antického obětního chrámu a dvou starokřesťanských bazilik, malebnou vesničku Panagia, která se nachází na úpatí nejvyšší hory ostrova Ypsarion. Zde si prohlédnete místní kostel, výrobnu olivového oleje a ochutnáte thassoský med. Navštívíte také hlavní město ostrova Thassos - Limenas, a to jeho antickou část - starověký trh Agora. Během cesty je volný čas na oběd a koupání.

Celodenní výlet lodí / cena: cca 30 €
Z výletní lodi uvidíte hlavní přírodní krásy ostrova. Obeplujete část ostrova s možností koupání v křišťálově čistém Egejském moři, na jedné zastávce budete moci také lovit ryby. Vyvrcholením programu je oběd, který vám připraví posádka lodi v době, kdy vás převezou malým motorovým člunem na pláž. Zde budete mít čas ke koupání a potápění. Oběd je podáván na palubě lodi a je zahrnut v ceně výletu.

Celodenní výlet jeepy do hor / cena: cca 35 €
Dobrodružný výlet za poznáním krás, které skrývají místní hory. Tento výlet vám umožní poznat vnitrozemí ostrova a navštívit místa, která znají jen místní obyvatelé. Uvidíte jezera, vodopády a nejvyšší horu Ypsarion (1 204 m). Hlavním cílem je horská vesnice Kastro, kde si prohlédnete starobylý 600 let starý dřevěný kostel a kostnici. Můžete poobědvat v místní taverně a obdivovat výhledy na moře i nejvyšší horu ostrova Ypsarion.