X

Po-Pá: 9:00-17:00 hod.
+420 542 214 343

 

Hotel Makryammos****

Řecko

>

Thassos

>

Limenas

Hotel Makryammos****
Typ ubytování
hotel
Vzdálenost od pláže
0 m
Typ pláže
písečná
KlimatizaceTVLednice/minibarWiFiSejfTenisBazén venkovní

Rozlehlý areál bungalovů zasazený do vzrostlé zeleně a borovicového háje přímo u pláže s jemným bílým pískem a pozvolným vstupem do moře. Zajišťujeme 2 typy ubytování: standardní bungalovy rozmístěny po stráni ve vzdálenosti až 400 m od moře a superior bungalovy (za příplatek), nacházející se v areálu do 250 m nad pláží. Hotel disponuje recepcí, restaurací, tavernou s terasou, barem, TV místností, minimarketem, bazénem s oddělenou dětskou částí s lehátky a slunečníky (na pláži za poplatek) a pool barem. Hotel nabízí zdarma využití Wi-Fi u recepce, dětské hřiště, miniklub, stolní tenis, basketbal a plážový volejbal. Kulečník a tenis (za poplatek). Hotel organizuje barbecue večeře a večery s živou hudbou. Do 2,5 km vzdáleného živého města Limenas (Řecko, Thassos) se dostanete procházkou nebo taxíkem.

Termíny a ceny

Konstantní příplatky

Superior pokoj Na osobu / Na noc 340
Deluxe pokoj Na osobu / Na noc 1490
Kompletní tabulka katalogových cen

Podrobné informace

Ubytování

Dvoulůžkové pokoje až pro 4 osoby (2 pevná lůžka a palanda), klimatizace, lednice, Wi-Fi, sejf, TV/SAT, telefon, fén, koupelna a terasa. Za příplatek pokoje typu Deluxe nebo Superior.
Pokoje typu superior: bungalovy za příplatek (viz ceník) se nachází v areálu do 250 m nad pláží. Tyto pokoje jsou možné pro max. 3 osoby.
Pokoje typu deluxe: bungalovy za příplatek (viz ceník) jsou renovovány a nachází se v areálu do 100 m od pláže v blízkosti bazénu. V ceně jsou navíc zahrnuty tyto služby: set na přípravu čaje/kávy, plážové osušky, lehátka i slunečníky na pláži. Tyto pokoje jsou možné pro max. 3 osoby.

Stravování

Polopenze: Snídaně a večeře formou bohatého bufetu.

Cena zahrnuje

leteckou přepravu tam a zpět

ubytování příslušné kategorie na 10/11 nocí s vyznačenou stravou

letištní taxy a palivový příplatek

transfery letiště/hotel/letiště

činnost stálého delegáta

Příplatky

Ubytování v superior pokoji: 340 Kč/osoba/noc

Ubytování v deluxe pokoji : 1 490 Kč/osoba/noc

Doprava

Doprava je zajištěna leteckou společností Travel Service - typ letadla Boeing 737. Odlety jsou z Brna, Prahy a Ostravy.

Proč právě s Emmou?

  • Tradice a zkušenost – jsme tu pro vás od roku 1990 - více informací ZDE
  • Kvalita a spokojenost – zaměřujeme se na střední a vyšší kategorii zajišťovaných služeb. Můžete si přečíst některé ohlasy našich zákazníků.
  • Stálá klientela – vážíme si stálých klientů, kteří se k nám vracejí a poskytujeme jim slevy
  • E-shop – na tomto webu si můžete zájezdy vybrat, zarezervovat, objednat i zaplatit
  • Online sleva – při přihlášení zájezdu online poskytujeme na vybrané zájezdy

Mapa

Destinace a výlety

Popis destinace

Hlavní město Limenas ležící v severní části ostrova Thassos (Řecko) je největším a nejrušnějším turistickým centrem na ostrově. Místní promenáda je lemována spoustou typických řeckých taveren, restaurací, barů a obchůdků. Malebné úzké uličky Vás přímo lákají k nákupům a k večerním procházkám. Milovníci památek se mohou vypravit na prohlídku vykopávek - agory z 5. století př. n. l., navštívit místní archeologické muzeum či vyjít ke starobylým hradbám. Ze starého přístavu vyplouvají nejen rybáři, ale i lodní taxi na nádherné pláže Makryammos a Golden Beach.

Fakultativní výlety

Okruh ostrovem
Celodenní výlet klimatizovaným autobusem je nejideálnější způsob, jak poznat historii, pamětihodnosti, krásy a zajímavosti ostrova Thassos. Během cesty navštívíte klášter Archangelos, poloostrov Aliki s ruinami antického obětního chrámu a dvou starokřesťanských bazilik, malebnou vesničku Panagia, která se nachází na úpatí nejvyšší hory ostrova Ypsarion. Zde si prohlédnete místní kostel, výrobnu olivového oleje a ochutnáte thassoský med. Navštívíte také hlavní město ostrova Thassos - Limenas, a to jeho antickou část - starověký trh Agora. Během cesty je volný čas na oběd a koupání.
Celodenní výlet lodí
Z výletní lodi uvidíte hlavní přírodní krásy ostrova. Vaše ráno začíná snídaní na palubě lodi. Obeplujete část ostrova s možností koupání v křišťálově čistém Egejském moři, na jedné zastávce budete moci také lovit ryby. Vyvrcholením programu je oběd, který vám připraví posádka lodi v době, kdy vás převezou malým motorovým člunem na pláž, kde budete mít čas ke koupání a potápění. Oběd je podáván na palubě lodi. Cena výletu zahrnuje snídani i oběd.
Celodenní výlet jeepy do hor
Dobrodružný výlet za poznáním krás, které skrývají místní hory. Tento výlet vám umožní poznat vnitrozemí ostrova a navštívit místa, která znají jen místní obyvatelé. První zastávka je věnována osvěžení u vodopádů. Hlavním cílem je horská vesnice Kastro, kde si prohlédnete starobylý 600 let starý dřevěný kostel a kostnici. Můžete poobědvat v místní taverně a obdivovat výhledy na moře i nejvyšší horu ostrova Ypsarion. Cestou zpět projedete kolem přírodního jezera, které se nachází ve vnitrozemí ostrova a poté následuje koupání na jedné z pěkných pláží ostrova.