X

Pondělí-pátek 09:00-17:00
+420 542 214 343

 

Hotel Rachoni Beach***

Řecko

>

Thassos

>

Skala Rachoni

Hotel Rachoni Beach***
Typ ubytování
hotel
Vzdálenost od pláže
0 m
Typ pláže
písečná
TVLednice/minibarFitnessBazén venkovní

Nově zrekonstruovaný dvoupatrový hotel je součástí komplexu hotelu Rachoni Bay. Budovy jsou od sebe vzdáleny 30 m. Hotel Rachoni Beach se nachází přímo u písečné pláže s pozvolným vstupem do moře v malém letovisku Skala Rachoni (Řecko , Thassos). Velmi dobré večerní vyžití naleznete v 15 km vzdáleném hlavním městě Limenas. Přijemnou procházkou podél pláže dojdete do 5 km vzdáleného přistavu Skala Prinos. Spojení s oběmi místy zajišťují autobusové linky nebo taxi.Budovu hotelu dělí od moře pouze sluneční terasa s bazénem. Lehátka a slunečníky poskytuje hotel zdarma (u bazénu i na plaži). V areálu hotelů Rachoni Bay a Rachoni Beach mohou klienti využívat 2 bazény (jeden s oddělenou dětskou částí); v hotelu Rachoni Bay je k dispozici recepce s možností pronájmu trezoru (1,50 €/den), restaurace, denní bar u bazénu, večerní bar a TV místnost. Sportovní vyžití zdarma: stolní tenis, billiard, fitness.

Termíny a ceny

Konstantní příplatky

Příplatek za jednolůžkový pokoj Na osobu / Na noc 750
Kompletní tabulka katalogových cen

Podrobné informace

Ubytování

Dvoulůžkové pokoje s možností jedné přistýlky mají vlastní soc. zařízení (WC, sprcha, fén), TV a balkon. Služby za poplatek: 3 €/den/ lednice; 4,50 €/den/klimatizace. Většina pokojů je orientována na mořskou stranu.

Stravování

Polopenze – snídaně a večeře formou bufetu. Strava je podávána v hotelu Rachoni Bay.

Cena zahrnuje

letištní taxy a palivový příplatek

ubytování příslušné kategorie na 10/11 nocí s vyznačenou stravou

leteckou přepravu tam i zpět

transfery letiště/hotel/letiště

činnost stálého delegáta

Doprava

Doprava je zajištěna leteckou společností Travel Service - typ letadla Boeing 737. Odlety jsou z Brna (pondělí/čtvrtek).

Svozy na letiště zajišťujeme z následujících míst: 1. Jihlava (300), Havlíčkův Brod (300), Žďár nad Sázavou (300), Velké Meziříčí (200). 2. Hradec¨Králové (500), Pardubice (500), Holice (500), Vysoké Mýto (400), Litomyšl (400), Svitavy (300). 3. Ostrava (500), Frýdek–Místek (500), Příbor (500), Nový Jičín (500), Hranice n. M. (400), Lipník n. B. (400), Přerov (400), Olomouc (400), Prostějov (300). 4. Zlín (400), Otrokovice (400), Kroměříž (300), Vyškov (300).

Cestovní kancelář si vyhrazuje právo na změnu nebo zrušení svozového místa, pokud je na trase méně než 6 osob. V tom případě uhradí zákazníkovi náklady za náhradní dopravu do výše jízdného vlakem 2. třídy, popř. autobusového jízdného.

Proč právě s Emmou?

  • Tradice a zkušenost – jsme tu pro vás od roku 1990 - více informací ZDE
  • Kvalita a spokojenost – zaměřujeme se na střední a vyšší kategorii zajišťovaných služeb. Můžete si přečíst některé ohlasy našich zákazníků.
  • Stálá klientela – vážíme si stálých klientů, kteří se k nám vracejí a poskytujeme jim slevy
  • E-shop – na tomto webu si můžete zájezdy vybrat, zarezervovat, objednat i zaplatit
  • Online sleva – při přihlášení zájezdu online poskytujeme na vybrané zájezdy

Mapa

Destinace a výlety

Popis destinace

Původní rybářská vesnička na ostrově Thassos (Řecko) vyrostla během posledních let v sympatické letovisko, které nabízí svým návštěvníkům kvalitní ubytování nedaleko pláží, v okolí najdete tisíce olivových stromů, jejichž věk dosahuje i několika stovek let. Naleznete zde klid, pohodu, čisté moře a především krásné písečné pláže. K příjemnému posezení Vás zve několik restaurací a rybích taveren. Skala Rachoni se nachází 15 km od hlavního města a 5 km od druhého největšího přístavu Prinos, kde se každý týden konají trhy.

Fakultativní výlety

Okruh ostrovem
Celodenní výlet klimatizovaným autobusem je nejideálnější způsob, jak poznat historii, pamětihodnosti, krásy a zajímavosti ostrova Thassos. Během cesty navštívíte klášter Archangelos, poloostrov Aliki s ruinami antického obětního chrámu a dvou starokřesťanských bazilik, malebnou vesničku Panagia, která se nachází na úpatí nejvyšší hory ostrova Ypsarion. Zde si prohlédnete místní kostel, výrobnu olivového oleje a ochutnáte thassoský med. Navštívíte také hlavní město ostrova Thassos - Limenas, a to jeho antickou část - starověký trh Agora. Během cesty je volný čas na oběd a koupání.
Celodenní výlet lodí
Z výletní lodi uvidíte hlavní přírodní krásy ostrova. Vaše ráno začíná snídaní na palubě lodi. Obeplujete část ostrova s možností koupání v křišťálově čistém Egejském moři, na jedné zastávce budete moci také lovit ryby. Vyvrcholením programu je oběd, který vám připraví posádka lodi v době, kdy vás převezou malým motorovým člunem na pláž, kde budete mít čas ke koupání a potápění. Oběd je podáván na palubě lodi. Cena výletu zahrnuje snídani i oběd.
Celodenní výlet jeepy do hor
Dobrodružný výlet za poznáním krás, které skrývají místní hory. Tento výlet vám umožní poznat vnitrozemí ostrova a navštívit místa, která znají jen místní obyvatelé. První zastávka je věnována osvěžení u vodopádů. Hlavním cílem je horská vesnice Kastro, kde si prohlédnete starobylý 600 let starý dřevěný kostel a kostnici. Můžete poobědvat v místní taverně a obdivovat výhledy na moře i nejvyšší horu ostrova Ypsarion. Cestou zpět projedete kolem přírodního jezera, které se nachází ve vnitrozemí ostrova a poté následuje koupání na jedné z pěkných pláží ostrova.