X

Pondělí-pátek 09:00-17:00
+420 542 214 343

 

Aparthotel Alykanas Beach***

Řecko

>

Zakynthos

>

Alikanas

Aparthotel Alykanas Beach***
Typ ubytování
aparthotel
Vzdálenost od pláže
0 m
Typ pláže
písečná
KlimatizaceTVLednice/minibarBazén venkovní

Příjemný rodinný komplex se nachází přímo u písečné pláže s pozvolným vstupem do vody a necelých 15 minut chůze od centra letoviska Alikanas (Řecko, Zakynthos) s širokou nabídkou taveren a barů. Hostům je k dispozici recepce, směnárna, menší lobby, bar s TV a internetový koutek. Do udržované zahrady je zasazen poměrně velký sladkovodní bazén s odděleným dětským bazénem a jacuzzi, lehátka a slunečníky jsou u bazénu zdarma. U bazénu se nachází snack bar, kde je možné si objednat snídaně a v době od 8.00 – 17.00 se občerstvit. Pro děti je zde připraveno i dětské hřiště se skluzavkou, houpačkami a prolézačkou. Ubytování můžeme doporučit nejen rodinám s dětmi, tak i těm, kteří chtějí prožít klidnou dovolenou v těsné blízkosti moře a nedaleko tradičního letoviska s nádhernoupřírodou a s poměrně bohatým nočním životem.

Termíny a ceny

Konstantní příplatky

snídaně Na osobu / Na noc 120
Kompletní tabulka katalogových cen

Podrobné informace

Ubytování

Velmi vkusně zařízená studia s možností 1 přistýlky, klimatizace, lednice, zařízený
kuchyňský kout, SAT/ TV, telefon, koupelna, balkon nebo terasa.

Stravování

Vlastní, možnost dokoupení snídaně v areálu a večeří v blízké taverně.

Cena zahrnuje

ubytování 10/11 nocí s vyznačenou stravou

leteckou přepravu tam i zpět

transfery letiště / hotel / letiště

služby stálého delegáta

letištní taxy a palivový příplatek

Doprava

Doprava do Řecka je zajištěna renomovanými dopravními společnostmi. Odlety jsou z Brna.

Svozy na letiště zajišťujeme z následujících míst: 1. Jihlava (300), Havlíčkův Brod (300), Žďár nad Sázavou (300), Velké Meziříčí (200). 2. Česká Třebová (400), Svitavy (400). 3. Ostrava (500), Frýdek-Místek (500), Příbor (500), Nový Jičín (500), Hranice n. M. (400), Lipník n.B. (400), Přerov (400), Olomouc(400), Prostějov (300), Kroměříž (300), Vyškov (300). 4. Zlín (400), Otrokovice (400), Uherské Hradiště (300).

Cestovní kancelář si vyhrazuje právo na změnu nebo zrušení svozového místa, pokud je na trase méně než 6 osob. V tom případě uhradí zákazníkovi náklady za náhradní dopravu do výše jízdného vlakem 2. třídy, popř. autobusového jízdného.

Proč právě s Emmou?

  • Tradice a zkušenost – jsme tu pro vás od roku 1990 - více informací ZDE
  • Kvalita a spokojenost – zaměřujeme se na střední a vyšší kategorii zajišťovaných služeb. Můžete si přečíst některé ohlasy našich zákazníků.
  • Stálá klientela – vážíme si stálých klientů, kteří se k nám vracejí a poskytujeme jim slevy
  • E-shop – na tomto webu si můžete zájezdy vybrat, zarezervovat, objednat i zaplatit
  • Online sleva – při přihlášení zájezdu online poskytujeme na vybrané zájezdy

Mapa

Destinace a výlety

Popis destinace

Alikanas je klidné letovisko ležící na severovýchodě ostrova Zakynthos (Řecko). Jeho chloubou jsou krásné písčité pláže s mírným vstupem do moře, které nabízejí výhled na sousední ostrov Kefalonii. Alikanas je známé pro výskyt solných polí, která v současnosti již nejsou v provozu.

Fakultativní výlety

Výlet lodí kolem pobřeží ostrova
Celodenní výlet, který vám umožní zhlédnout severovýchodní pobřeží ostrova se stovkami větších či menších mořských jeskyní a řadou krásných pláží, které jsou z pevniny nedostupné. Poplujeme lodí z přístavu Zakynthos přes Tsilivi, Alikes a Modré jeskyně. Další zastávkou bude proslulá pláž Navagio - Pirátský záliv s vrakem obklopený útesy a přístupný pouze z moře. Odtud pokračujeme do Porto Vromi, nejhlubšího přírodního přístavu na Zakynthu, a kolem mořských jeskyní Keri a želvího ostrova se vrátíme zpět do přístavu.
Okruh ostrovem
Začínáme návštěvou vesnice Bochali, odkud je nádherný výhled na město Zakynthos a zříceninu benátského hradu. Další zastávkou bude vesnička Macherado, kde můžete navštívit kostel Agia Mavra. Odtud pojedeme kouzelnou krajinou s nejstaršími olivovými stromy na ostrově až do vesnice Maries, kde se zastavila Maří Magdaléna. Svou cestu zakončíme ve vesničce Volimes, kde máte možnost nákupu v řemeslných dílnách.
Řecký večer
Ve vesničce Kampi je připravena večeře v typické řecké taverně na pobřeží s nádherným výhledem na moře. Zde můžete při večeři s hudbou pozorovat západ slunce.
Kefallonie
Celodenní výlet na sousední ostrov, který je proslulý svými přírodními krásami a bohatou historií.
Olympia
Celodenní výlet do starobylé Olympie. V ranních hodinách odjezd trajektem na Peloponés a dále autobusem do zeleného údolí bájné Olympie. Prohlídka archeologických památek s průvodcem. Zastávka ve vesnici Olympia na oběd a nákupy.