X

Pondělí-pátek 09:00-17:00
+420 542 214 343

 

Eleon Grand Resort&Spa***** - 7 nocí

Řecko

>

Zakynthos

>

Tragaki

Eleon Grand Resort&Spa***** - 7 nocí
Typ ubytování
hotel
Vzdálenost od pláže
0 m
Typ pláže
písečná
KlimatizaceTVLednice/minibarWiFiBezbariérovýSejfFitnessTenisBazén venkovníBazén se skluzavkami

Tento nově vybudovaný bezbariérový 5* hotel je právem pokládán za jeden z nejluxusnějších na ostrově v letovisku Tragaki (Řecko, Zakynthos). Rozkládá se na 41 000 m² v olivovém háji, přímo u písečné pláže, na dosah Jónského moře. Nachází se v klidné části ostrova, jen 3 km od letoviska Tsilivi, které láká nepřeberným množstvím restaurací, taveren, barů, obchodů a zábavy. Hotel disponuje halou s recepcí, restaurací, několika bary, obchůdkem se suvenýry, miniklubem, dětským hřištěm, brouzdalištěm a bazény s lehátky, slunečníky a osuškami zdarma (1 se skluzavkami a vířivkou na terase). Milovníkům aktivní dovolené hotel nabízí fitness, tenis, aerobic, šipky a animační programy. Perfektní servis hotelu zaručí, že tato dovolená bude patřit mezi vaše nejlepší.

Termíny a ceny

Kompletní tabulka katalogových cen

Podrobné informace

Ubytování

Prostorné dvoulůžkové pokoje s možností 1 přistýlky, klimatizace, lednice, sejf, TV/SAT, telefon, fén, koupelna, balkon nebo terasa.

Stravování

All inclusive:: Snídaně (7.30–10.00), obědy (12.30– 14.30) a večeře (19.00–21.00) formou bufetu. Dopolední a odpolední snacky – káva, čaj, čokoláda, zmrzlina, koláčky, sušenky, alkoholické a nealkoholické nápoje místní výroby.

Cena zahrnuje

leteckou přepravu tam i zpět

letištní taxy a palivový příplatek

ubytování příslušné kategorie na uvedený počet nocí s vyznačenou stravou

transfery letiště/hotel/letiště

činnost stálého delegáta

Doprava

Doprava je zajištěna leteckou společností Smart Wings, typ letadla Boeing 737. Odlety jsou z Brna, za příplatek 600 Kč/osoba z Prahy a Ostravy – úterý/úterý.

Proč právě s Emmou?

  • Tradice a zkušenost – jsme tu pro vás od roku 1990 - více informací ZDE
  • Kvalita a spokojenost – zaměřujeme se na střední a vyšší kategorii zajišťovaných služeb. Můžete si přečíst některé ohlasy našich zákazníků.
  • Stálá klientela – vážíme si stálých klientů, kteří se k nám vracejí a poskytujeme jim slevy
  • E-shop – na tomto webu si můžete zájezdy vybrat, zarezervovat, objednat i zaplatit
  • Online sleva – při přihlášení zájezdu online poskytujeme na vybrané zájezdy

Mapa

Destinace a výlety

Popis destinace

Letovisko Tragaki se nachází na severovýchodě ostrova Zakynthos (Řecko) cca 10 km od hlavního města. Hlavním lákadlem je písečná pláž, která se postupně svažuje do vod Jónského moře. Tragaki je skvělou volbou pro všechny, kteří si chtějí odpočinout od ruchu měst a užít si klidnou dovolenou plnou pohody. Kolem dokola se rozprostírají jen olivové háje, vinice a ovocné sady. Pokud byste hledali rušnější zábavu, je možné se vypravit do cca 3 km vzdáleného letoviska Tsilivi, které je o mnohem rušnější. Mezi těmito místy funguje pravidelná autobusová doprava a spoje jezdí přibližně každou hodinu.

Fakultativní výlety

Výlet lodí kolem pobřeží ostrova
Celodenní výlet, který vám umožní zhlédnout severovýchodní pobřeží ostrova se stovkami větších či menších mořských jeskyní a řadou krásných pláží, které jsou z pevniny nedostupné. Poplujeme lodí z přístavu Zakynthos přes Tsilivi, Alikes a Modré jeskyně. Další zastávkou bude proslulá pláž Navagio - Pirátský záliv s vrakem obklopený útesy a přístupný pouze z moře. Odtud pokračujeme do Porto Vromi, nejhlubšího přírodního přístavu na Zakynthu, a kolem mořských jeskyní Keri a želvího ostrova se vrátíme zpět do přístavu.

Okruh ostrovem
Začínáme návštěvou vesnice Bochali, odkud je nádherný výhled na město Zakynthos a zříceninu benátského hradu. Další zastávkou bude vesnička Macherado, kde můžete navštívit kostel Agia Mavra. Odtud pojedeme kouzelnou krajinou s nejstaršími olivovými stromy na ostrově až do vesnice Maries, kde se zastavila Maří Magdaléna. Svou cestu zakončíme ve vesničce Volimes, kde máte možnost nákupu v řemeslných dílnách.

Řecký večer
Ve vesničce Kampi je připravena večeře v typické řecké taverně na pobřeží s nádherným výhledem na moře. Zde můžete při večeři s hudbou pozorovat západ slunce.

Kefallonie
Celodenní výlet na sousední ostrov, který je proslulý svými přírodními krásami a bohatou historií.

Olympia
Celodenní výlet do starobylé Olympie. V ranních hodinách odjezd trajektem na Peloponés a dále autobusem do zeleného údolí bájné Olympie. Prohlídka archeologických památek s průvodcem. Zastávka ve vesnici Olympia na oběd a nákupy.