X

Pondělí-pátek 09:00-17:00
+420 542 214 343

 

Hotel Caravel Zante****

Řecko

>

Zakynthos

>

Tsilivi

Hotel Caravel Zante****
Typ ubytování
hotel
Vzdálenost od pláže
0 m
Typ pláže
písečná
KlimatizaceTVLednice/minibarWiFiSejfTenisBazén venkovní

Nově zrekonstruovaný hotel ležící na krásné písečné pláži v klidném prostředí letoviska Tsilivi (Řecko, Zakynthos), oplývající rozkvetlou zahradou v olivovém háji, je vzdálen pouhých 6 km od hlavního města Zakynthos. Ihned po příchodu do hotelu na vás dýchne velmi přátelská atmosféra s typickou řeckou pohostinností. Hotel disponuje restaurací, internetovým koutkem, dvěma bazény s lehátky a slunečníky zdarma, barem na pláži a vířivkou. Ze sportovního zázemí se nabízí tenisový kurt a basketbalové hřiště, herna, stolní tenis, dětské hřiště, hotel nabízí pronájem jízdních kol a vodní sporty na pláži za poplatek. V hotelu je zajištěn animační program pro děti i dospělé. Zdejší pláž byla oceněna modrou vlajkou EU a je zde pozvolný vstup do vody, ideální pro rodiny s dětmi.

Termíny a ceny

Kompletní tabulka katalogových cen

Podrobné informace

Ubytování

Komfortně zařízené dvoulůžkové pokoje s možností až 2 přistýlek, klimatizace (červen, září 5 eur/den), lednice, TV/SAT, sejf (za poplatek), fén, koupelna, balkon nebo terasa.

Stravování

All inclusive: Snídaně (7.30-9.30), oběd (12.30-14.00), večeře (19.30-21.30) formou bufetu. Snack bar u bazénu, koláčky, saláty a tousty. Nealkoholické a alkoholické nápoje místní výroby (10.00-23.00).

Cena zahrnuje

ubytování příslušné kategorie na 10/11 nocí s vyznačenou stravou

leteckou přepravu tam i zpět

letištní taxy a palivový příplatek

transfery letiště/hotel/letiště

činnost stálého delegáta

Doprava

Doprava je zajištěna leteckou společností Travel Service – typ letadla Boeing 737. Odlety jsou z Brna (úterý/pátek).

Proč právě s Emmou?

  • Tradice a zkušenost – jsme tu pro vás od roku 1990 - více informací ZDE
  • Kvalita a spokojenost – zaměřujeme se na střední a vyšší kategorii zajišťovaných služeb. Můžete si přečíst některé ohlasy našich zákazníků.
  • Stálá klientela – vážíme si stálých klientů, kteří se k nám vracejí a poskytujeme jim slevy
  • E-shop – na tomto webu si můžete zájezdy vybrat, zarezervovat, objednat i zaplatit
  • Online sleva – při přihlášení zájezdu online poskytujeme na vybrané zájezdy

Mapa

Destinace a výlety

Popis destinace

Letovisko vzdálené asi 6 km od hlavního města s krásnou pozvolna se svažující písčitou pláží, průzračným mořem, romantickými zákoutími a na druhé straně se živým koloritem na ostrově Zakynthos (Řecko). Můžete zde využít široké nabídky obchůdků, taveren, barů a půjčoven aut. Pravidelné spojení s hlavním městem nabízí nepřeberné množství zábavy a další možnosti vyžití. Vzdálenost od letiště je 30 minut.

Fakultativní výlety

Výlet lodí kolem pobřeží ostrova
Celodenní výlet, který vám umožní zhlédnout severovýchodní pobřeží ostrova se stovkami větších či menších mořských jeskyní a řadou krásných pláží, které jsou z pevniny nedostupné. Poplujeme lodí z přístavu Zakynthos přes Tsilivi, Alikes a Modré jeskyně. Další zastávkou bude proslulá pláž Navagio - Pirátský záliv s vrakem obklopený útesy a přístupný pouze z moře. Odtud pokračujeme do Porto Vromi, nejhlubšího přírodního přístavu na Zakynthu, a kolem mořských jeskyní Keri a želvího ostrova se vrátíme zpět do přístavu.

Okruh ostrovem
Začínáme návštěvou vesnice Bochali, odkud je nádherný výhled na město Zakynthos a zříceninu benátského hradu. Další zastávkou bude vesnička Macherado, kde můžete navštívit kostel Agia Mavra. Odtud pojedeme kouzelnou krajinou s nejstaršími olivovými stromy na ostrově až do vesnice Maries, kde se zastavila Maří Magdaléna. Svou cestu zakončíme ve vesničce Volimes, kde máte možnost nákupu v řemeslných dílnách.

Řecký večer
Ve vesničce Kampi je připravena večeře v typické řecké taverně na pobřeží s nádherným výhledem na moře. Zde můžete při večeři s hudbou pozorovat západ slunce.

Kefallonie
Celodenní výlet na sousední ostrov, který je proslulý svými přírodními krásami a bohatou historií.

Olympia
Celodenní výlet do starobylé Olympie. V ranních hodinách odjezd trajektem na Peloponés a dále autobusem do zeleného údolí bájné Olympie. Prohlídka archeologických památek s průvodcem. Zastávka ve vesnici Olympia na oběd a nákupy.