X

Pondělí-pátek 09:00-17:00
+420 542 214 343

 

Hotel Cavo d'Oro*** - 10/11 nocí

Řecko

>

Zakynthos

>

Kalamaki

Hotel Cavo d'Oro*** - 10/11 nocí
Typ ubytování
hotel
Vzdálenost od pláže
100 m
Typ pláže
písečná
KlimatizaceTVLednice/minibarWiFiSejfBazén venkovní

Příjemný hotel se nachází v klidné části letoviska Kalamaki (Řecko, Zakynthos), jen 100 m od krásné široké písečné pláže, celosvětově známé díky želvám Caretta-Caretta, které sem každoročně připlouvají a kladou svá vajíčka. K hotelovému vybavení patří hala s recepcí, restaurace, bar s TV, bar u bazénu, minimarket, obchod se suvenýry, sejf (za poplatek), internetový koutek a Wi-Fi v lobby (za poplatek), kulečník (za poplatek), šachy. V areálu hotelu můžete také odpočívat u bazénu s oddělenou dětskou částí a terasou s lehátky a slunečníky zdarma. Pro děti je zde také hřiště. V okolí hotelu naleznete dostatek restaurací, taveren a obchůdků. Pokud budete chtít navštívit rušnější místa, můžete využít místní autobusové dopravy (zastávka před hotelem) a vyrazit do nedalekého letoviska Laganas nebo do hlavního města Zakynthos. Ideální dovolená pro všechny, kteří chtějí odpočívat na jedné z nejkrásnějších pláží tohoto zeleného ostrova.

Termíny a ceny

Kompletní tabulka katalogových cen

Podrobné informace

Ubytování

Pěkné dvoulůžkové pokoje s možností jedné přistýlky, klimatizace (7eur/den), kuchyňský kout, lednice, TV/SAT, sejf (2,50 eur/den), koupelna, balkon nebo terasa.

Stravování

All inclusive: Snídaně (8.00–10.00), obědy (13.00–14.30) a večeře (19.00– 21.00) formou bufetu. Dopolední snack v baru u bazénu – pizza, toasty, sendviče (10.00–13.00) a odpolední lehké občerstvení – káva, čaj, koláčky, zmrzlina (14.30–19.00). Místní alkoholické a nealkoholické nápoje (10.00–22.30).

Cena zahrnuje

leteckou přepravu tam i zpět

ubytování příslušné kategorie na uvedený počet nocí s vyznačenou stravou

letištní taxy a palivový příplatek

transfery letiště/ hotel/ letiště

činnost stálého delegáta

Doprava

Doprava je zajištěna leteckou společností Smart Wings, typ letadla Boeing 737. Odlety jsou z Brna, za příplatek 600 Kč/ osoba z Prahy a Ostravy – pátek/ úterý.

Proč právě s Emmou?

  • Tradice a zkušenost – jsme tu pro vás od roku 1990 - více informací ZDE
  • Kvalita a spokojenost – zaměřujeme se na střední a vyšší kategorii zajišťovaných služeb. Můžete si přečíst některé ohlasy našich zákazníků.
  • Stálá klientela – vážíme si stálých klientů, kteří se k nám vracejí a poskytujeme jim slevy
  • E-shop – na tomto webu si můžete zájezdy vybrat, zarezervovat, objednat i zaplatit
  • Online sleva – při přihlášení zájezdu online poskytujeme na vybrané zájezdy

Mapa

Destinace a výlety

Popis destinace

Příjemné menší letovisko na ostrově Zakynthos (Řecko) s dostatkem obchodů i restaurací, ideálně položené mezi hlavním městem a letoviskem Laganas. Pláž se zlatým pískem s pozvolným vstupem do vody, s průzračně čistým a teplým mořem, patří k nejvyhledávanějším na ostrově. Při troše štěstí zde můžete narazit i na želvy Caretta caretta, kterým vyhovuje zdejší velmi teplá voda, takže si stejně jako turisté užívají sluníčka. Vzdálenost od letiště je 15 minut.

Fakultativní výlety

Výlet lodí kolem pobřeží ostrova
Celodenní výlet, který vám umožní zhlédnout severovýchodní pobřeží ostrova se stovkami větších či menších mořských jeskyní a řadou krásných pláží, které jsou z pevniny nedostupné. Poplujeme lodí z přístavu Zakynthos přes Tsilivi, Alikes a Modré jeskyně. Další zastávkou bude proslulá pláž Navagio - Pirátský záliv s vrakem obklopený útesy a přístupný pouze z moře. Odtud pokračujeme do Porto Vromi, nejhlubšího přírodního přístavu na Zakynthu, a kolem mořských jeskyní Keri a želvího ostrova se vrátíme zpět do přístavu.

Okruh ostrovem
Začínáme návštěvou vesnice Bochali, odkud je nádherný výhled na město Zakynthos a zříceninu benátského hradu. Další zastávkou bude vesnička Macherado, kde můžete navštívit kostel Agia Mavra. Odtud pojedeme kouzelnou krajinou s nejstaršími olivovými stromy na ostrově až do vesnice Maries, kde se zastavila Maří Magdaléna. Svou cestu zakončíme ve vesničce Volimes, kde máte možnost nákupu v řemeslných dílnách.

Řecký večer
Ve vesničce Kampi je připravena večeře v typické řecké taverně na pobřeží s nádherným výhledem na moře. Zde můžete při večeři s hudbou pozorovat západ slunce.

Kefallonie
Celodenní výlet na sousední ostrov, který je proslulý svými přírodními krásami a bohatou historií.

Olympia
Celodenní výlet do starobylé Olympie. V ranních hodinách odjezd trajektem na Peloponés a dále autobusem do zeleného údolí bájné Olympie. Prohlídka archeologických památek s průvodcem. Zastávka ve vesnici Olympia na oběd a nákupy.