X

Pondělí-pátek 09:00-17:00
+420 542 214 343

 

Hotel Gloria Maris*** - 10/11 nocí

Řecko

>

Zakynthos

>

Porto Koukla

Hotel Gloria Maris*** - 10/11 nocí
Typ ubytování
hotel
Vzdálenost od pláže
0 m
Typ pláže
písečno-oblázková
KlimatizaceTVLednice/minibarWiFiSejfBazén venkovní

Obklopeni olivovými háji, tropickou zahradou a palmami si v hotelu Gloria Maris budete připadat jako v pravém exotickém ráji. Hotel je situovaný v letovisku Porto Koukla (Řecko, Zakynthos) přímo u písečně-oblázkové pláže a pokud se u bazénu na sluneční terase zasníte v pohledu na moře, naskytne se vám okouzlující pohled na ostrov Marathonisi, známý též jako „želví ostrov“. Hotel svým hostům nabízí vstupní halu s recepcí, kde je Wi-Fi zdarma, internetový koutek (za poplatek), TV místnost, minimarket, restauraci, jacuzzi, dětský bazén a bazén se slunečníky a lehátky zdarma. Občerstvit se zde můžete v restauraci s venkovním posezením, baru u bazénu nebo karibském plážovém baru. Doporučujeme všem, které láká si v tomto magickém prostředí dálek odpočinout od každodenního shonu.

Termíny a ceny

Konstantní příplatky

výhled na moře Na osobu / Na noc 130
Kompletní tabulka katalogových cen

Podrobné informace

Ubytování

Příjemně zařízené pokoje s možností přistýlky, klimatizace (7 €/ den), lednice (2,50 €/den), TV/ SAT, telefon, rádio, sejf (2,50 €/ den), koupelna se sprchou, balkon nebo terasa. Pokoje s výhledem na moře za příplatek.

Stravování

Polopenze: Kontinentální snídaně a večeře formou bufetu.

Cena zahrnuje

• leteckou přepravu tam i zpět
• ubytování příslušné kategorie na 10/11 nocí s vyznačenou stravou
• letištní taxy a palivový příplatek
• transfery letiště/hotel/letiště
• činnost stálého delegáta

Příplatky

Výhled na moře: 130 Kč/noc

Doprava

Doprava je zajištěna leteckou společností Smart Wings, typ letadla Boeing 737.
Odlety jsou z Brna, za příplatek 600 Kč/osoba z Prahy.

Proč právě s Emmou?

  • Tradice a zkušenost – jsme tu pro vás od roku 1990 - více informací ZDE
  • Kvalita a spokojenost – zaměřujeme se na střední a vyšší kategorii zajišťovaných služeb. Můžete si přečíst některé ohlasy našich zákazníků.
  • Stálá klientela – vážíme si stálých klientů, kteří se k nám vracejí a poskytujeme jim slevy
  • E-shop – na tomto webu si můžete zájezdy vybrat, zarezervovat, objednat i zaplatit
  • Online sleva – při přihlášení zájezdu online poskytujeme na vybrané zájezdy

Mapa

Destinace a výlety

Popis destinace

Porto Koukla - Zakynthos (Řecko) - je malé klidné letovisko v laganském zálivu, vzdálené cca 5 km od Laganasu, kam je možné dojít po cestě či z části po pláži. Celé letovisko je zasazené do zeleně, která se dotýká až azurového moře. Je to příjemné klidné místo s písečnou pláží, nacházející se jen několik minut pěšky od Agios Sostis.

Fakultativní výlety

Výlet lodí kolem pobřeží ostrova
Celodenní výlet, který vám umožní zhlédnout severovýchodní pobřeží ostrova se stovkami větších či menších mořských jeskyní a řadou krásných pláží, které jsou z pevniny nedostupné. Poplujeme lodí z přístavu Zakynthos přes Tsilivi, Alikes a Modré jeskyně. Další zastávkou bude proslulá pláž Navagio - Pirátský záliv s vrakem obklopený útesy a přístupný pouze z moře. Odtud pokračujeme do Porto Vromi, nejhlubšího přírodního přístavu na Zakynthu, a kolem mořských jeskyní Keri a želvího ostrova se vrátíme zpět do přístavu.

Okruh ostrovem
Začínáme návštěvou vesnice Bochali, odkud je nádherný výhled na město Zakynthos a zříceninu benátského hradu. Další zastávkou bude vesnička Macherado, kde můžete navštívit kostel Agia Mavra. Odtud pojedeme kouzelnou krajinou s nejstaršími olivovými stromy na ostrově až do vesnice Maries, kde se zastavila Maří Magdaléna. Svou cestu zakončíme ve vesničce Volimes, kde máte možnost nákupu v řemeslných dílnách.

Řecký večer
Ve vesničce Kampi je připravena večeře v typické řecké taverně na pobřeží s nádherným výhledem na moře. Zde můžete při večeři s hudbou pozorovat západ slunce.

Kefallonie
Celodenní výlet na sousední ostrov, který je proslulý svými přírodními krásami a bohatou historií.

Olympia
Celodenní výlet do starobylé Olympie. V ranních hodinách odjezd trajektem na Peloponés a dále autobusem do zeleného údolí bájné Olympie. Prohlídka archeologických památek s průvodcem. Zastávka ve vesnici Olympia na oběd a nákupy.