X

Pondělí-pátek 09:00-17:00
+420 542 214 343

 

Hotel Iberostar Plagos

Řecko

>

Zakynthos

>

Tsilivi

Hotel Iberostar Plagos
Typ ubytování
hotel

Hotelový areál, rozkládající se ve velmi pěkné zahradě a na klidném místě s panoramatickýmvýhledem na moře a okolí, je vzdálen pouhých 50 m od menší pláže sevstupem do moře přes molo a 200 m od vyhledávané písčito-oblázkové pláže. Hostékomplexu mají k dispozici vstupní halu s recepcí a směnárnou, restauraci, koktejlovýbar, snack bar u bazénu, dále bazén, hřiště pro děti a tenisový kurt. Zdarma sportovnívyžití jako aerobik, aqua aerobik, šipky, stolní tenis, za poplatek kulečník a vodní sportyna pláži. Za zábavou a nákupy je to 2 km do letoviska Tsilivi, zastávka busu nedalekohotelu. Hotel Iberostar Plagos Beach slibuje nezapomenutelnou dovolenou v pěknéma klidném prostředí a doporučujeme jej všem věkovým kategoriím.

Termíny a ceny

Kompletní tabulka katalogových cen

Podrobné informace

Ubytování

Vkusně a účelně zařízené dvoulůžkové pokoje s možností až dvou přistýlek, klimatizace
(červen–září), TV/SAT, rádio, telefon, trezor (za poplatek), minilednice, koupelna, balkon.

Stravování

ALL INCLUSIVE - Snídaně, obědy a večeře formou chutného bufetu. Různé teplé i studené snacky, sendviče
a saláty v průběhu dne, zmrzlina (10.00–18.00, 19.30–21.30). Odpolední káva, čaj,
sladkosti (15.30–17.00). Neomezené množství vybraných místních alkoholických
a nealkoholických nápojů (10.00–24.00).

Doprava

Doprava do Řecka je zajištěna renomovanými dopravními společnostmi.
Odlety jsou z Brna.

Proč právě s Emmou?

  • Tradice a zkušenost – jsme tu pro vás od roku 1990 - více informací ZDE
  • Kvalita a spokojenost – zaměřujeme se na střední a vyšší kategorii zajišťovaných služeb. Můžete si přečíst některé ohlasy našich zákazníků.
  • Stálá klientela – vážíme si stálých klientů, kteří se k nám vracejí a poskytujeme jim slevy
  • E-shop – na tomto webu si můžete zájezdy vybrat, zarezervovat, objednat i zaplatit
  • Online sleva – při přihlášení zájezdu online poskytujeme na vybrané zájezdy

Mapa

Destinace a výlety

Popis destinace

Letovisko vzdálené asi 6 km od hlavního města s krásnou pozvolna se svažující písčitou pláží, průzračným mořem, romantickými zákoutími a na druhé straně se živým koloritem na ostrově Zakynthos (Řecko). Můžete zde využít široké nabídky obchůdků, taveren, barů a půjčoven aut. Pravidelné spojení s hlavním městem nabízí nepřeberné množství zábavy a další možnosti vyžití. Vzdálenost od letiště je 30 minut.

Fakultativní výlety

Výlet lodí kolem pobřeží ostrova
Celodenní výlet, který vám umožní zhlédnout severovýchodní pobřeží ostrova se stovkami větších či menších mořských jeskyní a řadou krásných pláží, které jsou z pevniny nedostupné. Poplujeme lodí z přístavu Zakynthos přes Tsilivi, Alikes a Modré jeskyně. Další zastávkou bude proslulá pláž Navagio - Pirátský záliv s vrakem obklopený útesy a přístupný pouze z moře. Odtud pokračujeme do Porto Vromi, nejhlubšího přírodního přístavu na Zakynthu, a kolem mořských jeskyní Keri a želvího ostrova se vrátíme zpět do přístavu.

Okruh ostrovem
Začínáme návštěvou vesnice Bochali, odkud je nádherný výhled na město Zakynthos a zříceninu benátského hradu. Další zastávkou bude vesnička Macherado, kde můžete navštívit kostel Agia Mavra. Odtud pojedeme kouzelnou krajinou s nejstaršími olivovými stromy na ostrově až do vesnice Maries, kde se zastavila Maří Magdaléna. Svou cestu zakončíme ve vesničce Volimes, kde máte možnost nákupu v řemeslných dílnách.

Řecký večer
Ve vesničce Kampi je připravena večeře v typické řecké taverně na pobřeží s nádherným výhledem na moře. Zde můžete při večeři s hudbou pozorovat západ slunce.

Kefallonie
Celodenní výlet na sousední ostrov, který je proslulý svými přírodními krásami a bohatou historií.

Olympia
Celodenní výlet do starobylé Olympie. V ranních hodinách odjezd trajektem na Peloponés a dále autobusem do zeleného údolí bájné Olympie. Prohlídka archeologických památek s průvodcem. Zastávka ve vesnici Olympia na oběd a nákupy.