X

Pondělí-pátek 09:00-17:00
+420 542 214 343

 

Hotel Kalamaki Beach ***+ - 10/11 nocí

Řecko

>

Zakynthos

>

Kalamaki

Hotel Kalamaki Beach ***+ - 10/11 nocí
Typ ubytování
hotel
Vzdálenost od pláže
0 m
Typ pláže
písečná
KlimatizaceLednice/minibarSejfBazén venkovní

Velmi pěkný hotel s příjemnou atmosférou nacházející se v letovisku Kalamaki (Řecko, Zakynthos) je umístěn přímo na zlaté písečné pláži s pozvolným vstupem do moře, která patří k nejvyhledávanějším na ostrově. Hotelovým hostům je k dispozici vstupní hala s recepcí, televizní kout a restaurace. Mezi hlavní přednosti tohoto hotelu patří rozlehlá pěstěná zahrada, ve které najdete bazén se slunečníky a lehátky zdarma. Během příjemného oddechu se určitě rádi osvěžíte chlazenými nápoji ze snackbaru nebo ochutnáte kulinářské speciality v plážové taverně. Hotel doporučujeme rodinám s dětmi a všem, kteří hledají únik před rušným prostředím. Je možné se také procházkou nebo autobusem vydat do dva kilometry vzdáleného Laganasu, kde je nepřeberné množství denní i večerní zábavy.

Termíny a ceny

Konstantní příplatky

Večeře Na osobu / Na noc 300
Kompletní tabulka katalogových cen

Podrobné informace

Ubytování

Elegantní dvoulůžkové pokoje s možností jedné přistýlky, klimatizace (8 eur/noc), lednice (5 eur/noc), koupelna, telefon, balkon nebo terasa.

Stravování

Snídaně formou bufetu. Možnost dokoupení večeří formou bufetu v blízkém hotelu Golden Sun (vyhlášená kuchyně).

Cena zahrnuje

letištní taxy a palivový příplatek

ubytování příslušné kategorie na 10/11 nocí s vyznačenou stravou

leteckou přepravu tam i zpět

transfery letiště/hotel/letiště

činnost stálého delegáta

Doprava

Doprava do Řecka je zajištěna leteckou společností Smart Wings, typ letadla Boeing 737.
Odlety jsou z Brna na Zakynthos (úterý/pátek).
Za příplatek 600 Kč zajišťujeme i odlety pravidelnými linkami české letecké společnosti Smart Wings z Prahy na Zakynthos (úterý/pátek).

Proč právě s Emmou?

  • Tradice a zkušenost – jsme tu pro vás od roku 1990 - více informací ZDE
  • Kvalita a spokojenost – zaměřujeme se na střední a vyšší kategorii zajišťovaných služeb. Můžete si přečíst některé ohlasy našich zákazníků.
  • Stálá klientela – vážíme si stálých klientů, kteří se k nám vracejí a poskytujeme jim slevy
  • E-shop – na tomto webu si můžete zájezdy vybrat, zarezervovat, objednat i zaplatit
  • Online sleva – při přihlášení zájezdu online poskytujeme na vybrané zájezdy

Mapa

Destinace a výlety

Popis destinace

Příjemné menší letovisko na ostrově Zakynthos (Řecko) s dostatkem obchodů i restaurací, ideálně položené mezi hlavním městem a letoviskem Laganas. Pláž se zlatým pískem s pozvolným vstupem do vody, s průzračně čistým a teplým mořem, patří k nejvyhledávanějším na ostrově. Při troše štěstí zde můžete narazit i na želvy Caretta caretta, kterým vyhovuje zdejší velmi teplá voda, takže si stejně jako turisté užívají sluníčka. Vzdálenost od letiště je 15 minut.

Fakultativní výlety

Výlet lodí kolem pobřeží ostrova
Celodenní výlet, který vám umožní zhlédnout severovýchodní pobřeží ostrova se stovkami větších či menších mořských jeskyní a řadou krásných pláží, které jsou z pevniny nedostupné. Poplujeme lodí z přístavu Zakynthos přes Tsilivi, Alikes a Modré jeskyně. Další zastávkou bude proslulá pláž Navagio - Pirátský záliv s vrakem obklopený útesy a přístupný pouze z moře. Odtud pokračujeme do Porto Vromi, nejhlubšího přírodního přístavu na Zakynthu, a kolem mořských jeskyní Keri a želvího ostrova se vrátíme zpět do přístavu.

Okruh ostrovem
Začínáme návštěvou vesnice Bochali, odkud je nádherný výhled na město Zakynthos a zříceninu benátského hradu. Další zastávkou bude vesnička Macherado, kde můžete navštívit kostel Agia Mavra. Odtud pojedeme kouzelnou krajinou s nejstaršími olivovými stromy na ostrově až do vesnice Maries, kde se zastavila Maří Magdaléna. Svou cestu zakončíme ve vesničce Volimes, kde máte možnost nákupu v řemeslných dílnách.

Řecký večer
Ve vesničce Kampi je připravena večeře v typické řecké taverně na pobřeží s nádherným výhledem na moře. Zde můžete při večeři s hudbou pozorovat západ slunce.

Kefallonie
Celodenní výlet na sousední ostrov, který je proslulý svými přírodními krásami a bohatou historií.

Olympia
Celodenní výlet do starobylé Olympie. V ranních hodinách odjezd trajektem na Peloponés a dále autobusem do zeleného údolí bájné Olympie. Prohlídka archeologických památek s průvodcem. Zastávka ve vesnici Olympia na oběd a nákupy.