X

Pondělí-pátek 09:00-17:00
+420 542 214 343

 

Hotel Luis Zante Beach

Řecko

>

Zakynthos

>

Laganas

Hotel Luis Zante Beach
Typ ubytování
hotel

Luxusní hotel Louis Zante Beach se nachází přímo u písečné pláže v okouzlujícím zálivunedaleko letoviska Laganas a je obklopen překrásnými rozlehlými zahradami a lesy.Skládá se z hlavní budovy a několika vedlejších depandancí. Oblíbený komplex svýmhostům nabízí dvě restaurace, minimarket, směnárnu, půjčovnu automobilů a kol,bar, plážový bar, bazén s lehátky a slunečníky zdarma, dětský bazén, dětský klub,internetový koutek a hřiště. Hotel pořádá různé animační programy, sportovci mohounavštívit hodiny aerobiku, zahrát si tenis, stolní tenis, volejbal, košíkovou či šipky. Zanákupy a rušným nočním životem doporučujeme vyrazit do centra Laganas, kde je nepřebernémnožství obchodů, taveren a barů. Pobyt v tomto hotelu patřící k prestižníhotelové síti zaručuje opravdu kvalitní a luxusní dovolenou.

Termíny a ceny

Kompletní tabulka katalogových cen

Podrobné informace

Ubytování

Útulně zařízené dvoulůžkové pokoje s možností až dvou přistýlek, klimatizace, TV/SAT,
rádio, telefon, trezor (za poplatek), minilednice, koupelna, balkon nebo terasa.

Stravování

ALL INCLUSIVE - Snídaně, obědy a večeře formou bohatého bufetu. Teplé a studené snacky (10.00–24.00).
Odpolední káva, čaj, sladkosti (15.30–17.00). Neomezená konzumace místních alkoholických
a nealkoholických nápojů (10.00–24.00), zmrzlina (10.00–18.00; 19.30–21.00).

Doprava

Doprava do Řecka je zajištěna renomovanými dopravními společnostmi.
Odlety jsou z Brna.

Proč právě s Emmou?

  • Tradice a zkušenost – jsme tu pro vás od roku 1990 - více informací ZDE
  • Kvalita a spokojenost – zaměřujeme se na střední a vyšší kategorii zajišťovaných služeb. Můžete si přečíst některé ohlasy našich zákazníků.
  • Stálá klientela – vážíme si stálých klientů, kteří se k nám vracejí a poskytujeme jim slevy
  • E-shop – na tomto webu si můžete zájezdy vybrat, zarezervovat, objednat i zaplatit
  • Online sleva – při přihlášení zájezdu online poskytujeme na vybrané zájezdy

Mapa

Destinace a výlety

Popis destinace

Laganas je největším a zároveň nejrušnějším turistickým centrem ostrova a jeho pláž je nejdelší na ostrově Zakynthos (Řecko). Právě tuto překrásnou zátoku si oblíbily vzácné želvy Caretta caretta. Najdete zde nepřeberné množství taveren, barů, diskoték, různých atrakcí a obchodů se suvenýry. Můžete si zde nejen odpočinout, ale i načerpat sílu, přicházející z moře, slunce i od místních lidí, kteří mají elánu a optimismu na rozdávání. Vzdálenost od letiště je 20 minut.

Fakultativní výlety

Výlet lodí kolem pobřeží ostrova
Celodenní výlet, který vám umožní zhlédnout severovýchodní pobřeží ostrova se stovkami větších či menších mořských jeskyní a řadou krásných pláží, které jsou z pevniny nedostupné. Poplujeme lodí z přístavu Zakynthos přes Tsilivi, Alikes a Modré jeskyně. Další zastávkou bude proslulá pláž Navagio - Pirátský záliv s vrakem obklopený útesy a přístupný pouze z moře. Odtud pokračujeme do Porto Vromi, nejhlubšího přírodního přístavu na Zakynthu, a kolem mořských jeskyní Keri a želvího ostrova se vrátíme zpět do přístavu.

Okruh ostrovem
Začínáme návštěvou vesnice Bochali, odkud je nádherný výhled na město Zakynthos a zříceninu benátského hradu. Další zastávkou bude vesnička Macherado, kde můžete navštívit kostel Agia Mavra. Odtud pojedeme kouzelnou krajinou s nejstaršími olivovými stromy na ostrově až do vesnice Maries, kde se zastavila Maří Magdaléna. Svou cestu zakončíme ve vesničce Volimes, kde máte možnost nákupu v řemeslných dílnách.

Řecký večer
Ve vesničce Kampi je připravena večeře v typické řecké taverně na pobřeží s nádherným výhledem na moře. Zde můžete při večeři s hudbou pozorovat západ slunce.

Kefallonie
Celodenní výlet na sousední ostrov, který je proslulý svými přírodními krásami a bohatou historií.

Olympia
Celodenní výlet do starobylé Olympie. V ranních hodinách odjezd trajektem na Peloponés a dále autobusem do zeleného údolí bájné Olympie. Prohlídka archeologických památek s průvodcem. Zastávka ve vesnici Olympia na oběd a nákupy.