X

Pondělí-pátek 09:00-17:00
+420 542 214 343

 

Penzion Christina

Řecko

>

Zakynthos

>

Vassilikos

Penzion Christina
Typ ubytování
penzion
Vzdálenost od pláže
100 m
KlimatizaceTVLednice/minibarBazén venkovní

Stylově zařízený penzion se nacházejí necelých 100 m od jedné z nejhezčích písečných pláží ostrova Plaka a 250 m od písečné pláže Agios Nikolaos s širokou nabídkou vodních sportů. Přestože se penzion nachází v klidnější části Vassilikos (Řecko, Zakynthos), najdete v blízkosti několik obchůdků, typických řeckých taveren a restaurací. K penzionu patří 50 m vzdálená taverna Family, kterou vlastní majitel a ve které můžete ochutnat vynikající řecké speciality. V nedalekém hotelu Vassilikos Beach lze využít bazén, kde se ale očekává při koupání konzumace na baru. Doporučujeme všem, kteří si chtějí odpočinout v klidném prostředí mezi dvěma překrásnými písečnými plážemi.

Termíny a ceny

Konstantní příplatky

Příplatek za jednolůžkový pokoj Na osobu / Na noc 400
Večeře Na osobu / Na noc 250
Kompletní tabulka katalogových cen

Podrobné informace

Ubytování

Velmi vkusně zařízená pokoje s možností přistýlky, klimatizace (za poplatek 6 Eur/den), lednice, TV, zařízený kuchyňský kout, koupelna, balkon.

Stravování

Snídaně – servírovaná kontinentální snídaně. Možnost dokoupení servírovaných večeří v blízké taverně Family.

Cena zahrnuje

ubytování 10/11 nocí s vyznačenou stravou

leteckou přepravu tam i zpět

transfery letiště / hotel / letiště

služby stálého delegáta

letištní taxy a palivový příplatek

Doprava

Doprava do Řecka je zajištěna renomovanými dopravními společnostmi. Odlety jsou z Brna.

Svozy na letiště zajišťujeme z následujících míst: 1. Jihlava (300), Havlíčkův Brod (300), Žďár nad Sázavou (300), Velké Meziříčí (200). 2. Česká Třebová (400), Svitavy (400). 3. Ostrava (500), Frýdek-Místek (500), Příbor (500), Nový Jičín (500), Hranice n. M. (400), Lipník n.B. (400), Přerov (400), Olomouc(400), Prostějov (300), Kroměříž (300), Vyškov (300). 4. Zlín (400), Otrokovice (400), Uherské Hradiště (300).

Cestovní kancelář si vyhrazuje právo na změnu nebo zrušení svozového místa, pokud je na trase méně než 6 osob. V tom případě uhradí zákazníkovi náklady za náhradní dopravu do výše jízdného vlakem 2. třídy, popř. autobusového jízdného.

Proč právě s Emmou?

  • Tradice a zkušenost – jsme tu pro vás od roku 1990 - více informací ZDE
  • Kvalita a spokojenost – zaměřujeme se na střední a vyšší kategorii zajišťovaných služeb. Můžete si přečíst některé ohlasy našich zákazníků.
  • Stálá klientela – vážíme si stálých klientů, kteří se k nám vracejí a poskytujeme jim slevy
  • E-shop – na tomto webu si můžete zájezdy vybrat, zarezervovat, objednat i zaplatit
  • Online sleva – při přihlášení zájezdu online poskytujeme na vybrané zájezdy

Mapa

Destinace a výlety

Popis destinace

Letovisko Vassilikos je umístěno v nejhezčí části ostrova Zakynthos (Řecko) s nedotčenou přírodou, poblíž vyhlášených písečných plážích. Přestože se zde nachází jen několik ubytovacích kapacit, naleznete zde malé centrum s obchody, tavernami a bary. Najdete zde nejznámější pláže ostrova Porto Zoro, Agios Nikolaos nebo Banana Beach. Na konci výběžku na nejvýchodnější části pobřeží se nachází proslulá pláž Gerakas. Vzdálenost od letiště je 50 minut.

Fakultativní výlety

Výlet lodí kolem pobřeží ostrova
Celodenní výlet, který vám umožní zhlédnout severovýchodní pobřeží ostrova se stovkami větších či menších mořských jeskyní a řadou krásných pláží, které jsou z pevniny nedostupné. Poplujeme lodí z přístavu Zakynthos přes Tsilivi, Alikes a Modré jeskyně. Další zastávkou bude proslulá pláž Navagio - Pirátský záliv s vrakem obklopený útesy a přístupný pouze z moře. Odtud pokračujeme do Porto Vromi, nejhlubšího přírodního přístavu na Zakynthu, a kolem mořských jeskyní Keri a želvího ostrova se vrátíme zpět do přístavu.
Okruh ostrovem
Začínáme návštěvou vesnice Bochali, odkud je nádherný výhled na město Zakynthos a zříceninu benátského hradu. Další zastávkou bude vesnička Macherado, kde můžete navštívit kostel Agia Mavra. Odtud pojedeme kouzelnou krajinou s nejstaršími olivovými stromy na ostrově až do vesnice Maries, kde se zastavila Maří Magdaléna. Svou cestu zakončíme ve vesničce Volimes, kde máte možnost nákupu v řemeslných dílnách.
Řecký večer
Ve vesničce Kampi je připravena večeře v typické řecké taverně na pobřeží s nádherným výhledem na moře. Zde můžete při večeři s hudbou pozorovat západ slunce.
Kefallonie
Celodenní výlet na sousední ostrov, který je proslulý svými přírodními krásami a bohatou historií.
Olympia
Celodenní výlet do starobylé Olympie. V ranních hodinách odjezd trajektem na Peloponés a dále autobusem do zeleného údolí bájné Olympie. Prohlídka archeologických památek s průvodcem. Zastávka ve vesnici Olympia na oběd a nákupy.