X

Pondělí-pátek 09:00-17:00
+420 542 214 343

 

Studia Meridien

Řecko

>

Zakynthos

>

Argassi

Studia Meridien
Typ ubytování
studia
Vzdálenost od pláže
80 m
Typ pláže
písečná
KlimatizaceLednice/minibarBazén venkovní

Komplex v letovisku Argassi (Řecko, Zakynthos) si nemohl vybrat lepší polohu – z jedné strany mu dělá společnost moře a ze strany druhé prostorný bazén se slunečníky a lehátky zdarma. Užší písečná pláž je vzdálená pouhých 80 m. Stačí pár kroků a už můžete nakupovat v nespočetném množství místních obchůdků nebo se zajít občerstvit do některé z taveren. Ubytování doporučujeme klientům, kteří nemají rádi hotelové komplexy, ale přesto vyžadují luxusní ubytování umožňující stravování podle „vlastního scénáře“. Na výlet do 3 km vzdáleného hlavního města s možností nákupů a večerní zábavy se pohodlně dostanete místní pravidelnou linkou.

Termíny a ceny

Konstantní příplatky

Příplatek za jednolůžkový pokoj Na osobu / Na noc 300
Večeře Na osobu / Na noc 300
Kompletní tabulka katalogových cen

Podrobné informace

Ubytování

Kvalitní a vkusně zařízená studia s možností jedné přistýlky, klimatizace (6 eur/noc), lednice, vybavený kuchyňský kout, koupelna a balkon.

Stravování

Vlastní nebo možnost dokoupení večeří v blízké taverně (300 Kč/den).

Cena zahrnuje

letištní taxy a palivový příplatek

ubytování příslušné kategorie na 10/11 nocí s vyznačenou stravou

leteckou přepravu tam i zpět

transfery letiště/hotel/letiště

činnost stálého delegáta

Příplatky

Jednolůžkové studio: 300 Kč/noc

Večeře: 300 Kč/noc

Doprava

Doprava je zajištěna leteckou společností Travel Service – typ letadla Boeing 737. Odlety jsou z Brna (úterý/pátek).

Proč právě s Emmou?

  • Tradice a zkušenost – jsme tu pro vás od roku 1990 - více informací ZDE
  • Kvalita a spokojenost – zaměřujeme se na střední a vyšší kategorii zajišťovaných služeb. Můžete si přečíst některé ohlasy našich zákazníků.
  • Stálá klientela – vážíme si stálých klientů, kteří se k nám vracejí a poskytujeme jim slevy
  • E-shop – na tomto webu si můžete zájezdy vybrat, zarezervovat, objednat i zaplatit
  • Online sleva – při přihlášení zájezdu online poskytujeme na vybrané zájezdy

Mapa

Destinace a výlety

Popis destinace

Jedno z nejpopulárnějších letovisek na ostrově Zakynthos (Řecko), která si zachovávají tradiční řecký šarm a pohostinnou atmosféru, leží ve vzdálenosti pouhých 3 km od hlavního města. Středisko je lemované dlouhou užší písečnou pláží s průzračně čistým mořem a velkou nabídkou vodních sportů. Městečko je proslulé také čilým nočním životem na hlavní třídě, lemované obchůdky, tavernami, bary a diskotékami. Argassi je rovněž bránou k vyhledávané části ostrova s nejkrásnějšími plážemi Řecka Banana Beach, Porto Zoro a Gerakas, které okouzlí všechny, kdo hledají klid, pohodu, unikátní přírodní scenérie a nepřelidněné pláže. Vzdálenost od letiště je 10 až 20 minut.

Fakultativní výlety

Výlet lodí kolem pobřeží ostrova
Celodenní výlet, který vám umožní zhlédnout severovýchodní pobřeží ostrova se stovkami větších či menších mořských jeskyní a řadou krásných pláží, které jsou z pevniny nedostupné. Poplujeme lodí z přístavu Zakynthos přes Tsilivi, Alikes a Modré jeskyně. Další zastávkou bude proslulá pláž Navagio - Pirátský záliv s vrakem obklopený útesy a přístupný pouze z moře. Odtud pokračujeme do Porto Vromi, nejhlubšího přírodního přístavu na Zakynthu, a kolem mořských jeskyní Keri a želvího ostrova se vrátíme zpět do přístavu.

Okruh ostrovem
Začínáme návštěvou vesnice Bochali, odkud je nádherný výhled na město Zakynthos a zříceninu benátského hradu. Další zastávkou bude vesnička Macherado, kde můžete navštívit kostel Agia Mavra. Odtud pojedeme kouzelnou krajinou s nejstaršími olivovými stromy na ostrově až do vesnice Maries, kde se zastavila Maří Magdaléna. Svou cestu zakončíme ve vesničce Volimes, kde máte možnost nákupu v řemeslných dílnách.

Řecký večer
Ve vesničce Kampi je připravena večeře v typické řecké taverně na pobřeží s nádherným výhledem na moře. Zde můžete při večeři s hudbou pozorovat západ slunce.

Kefallonie
Celodenní výlet na sousední ostrov, který je proslulý svými přírodními krásami a bohatou historií.

Olympia
Celodenní výlet do starobylé Olympie. V ranních hodinách odjezd trajektem na Peloponés a dále autobusem do zeleného údolí bájné Olympie. Prohlídka archeologických památek s průvodcem. Zastávka ve vesnici Olympia na oběd a nákupy.