X

Pondělí-pátek 09:00-17:00
+420 542 214 343

 

Studia Timotheos - 7 nocí

Řecko

>

Zakynthos

>

Argassi

Studia Timotheos - 7 nocí
Typ ubytování
studia
Vzdálenost od pláže
150 m
Typ pláže
písečná
KlimatizaceTVLednice/minibarWiFiSejfBazén venkovní

Příjemný komplex 3 menších budov leží ve vzdálenosti 150 m od písečné pláže v letovisku Argassi (Řecko, Zakynthos). V areálu komplexu je hostům k dispozici venkovní bazén s lehátky a slunečníky zdarma a pool bar. Vedle domu se nachází i rodinná restaurace Stars (Wi-Fi zdarma), která patří mezi nejoblíbenější taverny v tomto letovisku, můžete si zde pochutnat na tradiční řecké kuchyni. V případě zakoupení polopenze nebo plné penze se budete stravovat v této taverně. Ke sportovnímu vyžití patří kulečník (za poplatek). V okolí studií najdete restaurace, minimarket, dětský park, půjčovnu automobilů a motorek. Nedaleko se nachází město Zakynthos, kam se můžete vydat za poznáním historie nebo zábavou. Argassi je také výchozím bodem za nejkrásnějšími plážemi ostrova v oblasti Vassilikos (pravidelná autobusová linka). Díky pozvolnému vstupu do moře a mělké vodě jsou studia ideální volbou především pro rodiny s dětmi.

Termíny a ceny

Konstantní příplatky

Polopenze dospělý Na osobu / Na noc 420
polopenze dítě 0-8 let Na osobu / Na noc zdarma
plná penze dospělý Na osobu / Na noc 540
plná penze dítě 0-8 let Na osobu / Na noc zdarma
jednolůžkové studio Na osobu / Na noc 320
Kompletní tabulka katalogových cen

Podrobné informace

Ubytování

Dvoulůžkové pokoje s možností jedné přistýlky, kuchyňský kout, lednice, TV, klimatizace (6 €/den), sejf (2 €/den), fén, koupelna, balkon s výhledem na bazén.

Stravování

Vlastní. Možnost dokoupení polopenze (kontinentální snídaně, večeře výběr z 6 předkrmů a 12 hlavních jídel, dezert) nebo plné penze (kontinentální snídaně, oběd, večeře výběr z 6 předkrmů a 12 hlavních jídel, dezert, nápoje u jídla – víno, pivo, nealkoholické nápoje, voda) v blízké taverně Stars – tradiční řecká kuchyně.

Cena zahrnuje

• leteckou přepravu tam i zpět
• ubytování příslušné kategorie na 7 nocí s vyznačenou stravou
• letištní taxy a palivový příplatek
• transfery letiště/hotel/letiště
• činnost stálého delegáta

Příplatky

Jednolůžkové studio: 340 Kč/noc

Polopenze: 450 Kč/noc, dítě 0–8 let zdarma

Plná penze: 600 Kč/noc, dítě 0–8 let zdarma

Doprava

Doprava je zajištěna leteckou společností Smart Wings, typ letadla Boeing 737.
Odlety jsou z Brna, za příplatek 600 Kč/osoba z Prahy – úterý/úterý.

Proč právě s Emmou?

  • Tradice a zkušenost – jsme tu pro vás od roku 1990 - více informací ZDE
  • Kvalita a spokojenost – zaměřujeme se na střední a vyšší kategorii zajišťovaných služeb. Můžete si přečíst některé ohlasy našich zákazníků.
  • Stálá klientela – vážíme si stálých klientů, kteří se k nám vracejí a poskytujeme jim slevy
  • E-shop – na tomto webu si můžete zájezdy vybrat, zarezervovat, objednat i zaplatit
  • Online sleva – při přihlášení zájezdu online poskytujeme na vybrané zájezdy

Mapa

Destinace a výlety

Popis destinace

Jedno z nejpopulárnějších letovisek na ostrově Zakynthos (Řecko), která si zachovávají tradiční řecký šarm a pohostinnou atmosféru, leží ve vzdálenosti pouhých 3 km od hlavního města. Středisko je lemované dlouhou užší písečnou pláží s průzračně čistým mořem a velkou nabídkou vodních sportů. Městečko je proslulé také čilým nočním životem na hlavní třídě, lemované obchůdky, tavernami, bary a diskotékami. Argassi je rovněž bránou k vyhledávané části ostrova s nejkrásnějšími plážemi Řecka Banana Beach, Porto Zoro a Gerakas, které okouzlí všechny, kdo hledají klid, pohodu, unikátní přírodní scenérie a nepřelidněné pláže. Vzdálenost od letiště je 10 až 20 minut.

Fakultativní výlety

Výlet lodí kolem pobřeží ostrova
Celodenní výlet, který vám umožní zhlédnout severovýchodní pobřeží ostrova se stovkami větších či menších mořských jeskyní a řadou krásných pláží, které jsou z pevniny nedostupné. Poplujeme lodí z přístavu Zakynthos přes Tsilivi, Alikes a Modré jeskyně. Další zastávkou bude proslulá pláž Navagio - Pirátský záliv s vrakem obklopený útesy a přístupný pouze z moře. Odtud pokračujeme do Porto Vromi, nejhlubšího přírodního přístavu na Zakynthu, a kolem mořských jeskyní Keri a želvího ostrova se vrátíme zpět do přístavu.

Okruh ostrovem
Začínáme návštěvou vesnice Bochali, odkud je nádherný výhled na město Zakynthos a zříceninu benátského hradu. Další zastávkou bude vesnička Macherado, kde můžete navštívit kostel Agia Mavra. Odtud pojedeme kouzelnou krajinou s nejstaršími olivovými stromy na ostrově až do vesnice Maries, kde se zastavila Maří Magdaléna. Svou cestu zakončíme ve vesničce Volimes, kde máte možnost nákupu v řemeslných dílnách.

Řecký večer
Ve vesničce Kampi je připravena večeře v typické řecké taverně na pobřeží s nádherným výhledem na moře. Zde můžete při večeři s hudbou pozorovat západ slunce.

Kefallonie
Celodenní výlet na sousední ostrov, který je proslulý svými přírodními krásami a bohatou historií.

Olympia
Celodenní výlet do starobylé Olympie. V ranních hodinách odjezd trajektem na Peloponés a dále autobusem do zeleného údolí bájné Olympie. Prohlídka archeologických památek s průvodcem. Zastávka ve vesnici Olympia na oběd a nákupy.