X

Pondělí-pátek 09:00-17:00
+420 542 214 343

 

Studia Venus

Řecko

>

Zakynthos

>

Alikanas

Studia Venus
Typ ubytování
studia
Vzdálenost od pláže
100 m
KlimatizaceLednice/minibarWiFiSejf

Studia Venus se nacházejí téměř na rozhraní oblíbených letovisek Alikanas a Alykes (Řecko, Zakynthos), ukryta v zahradě v klidné boční uličce jen 100 m od dlouhé písečné pláže s nabídkou vodních sportů. Hosté jistě přivítají možnost využívat bazény okolních hotelů. Chvíle zaslouženého odpočinku můžete strávit u dobrého řeckého jídla se skleničkou místního vína či koktejlu v krásném a klidném zahradním snack baru obklopeném jukami, oleandry a palmami, kde je i dětský koutek s houpačkami. Novou tvář letoviska pak poznáte po západu slunce, kdy se zaplní taverny a prodavači vás lákají do svých krámků, zkrátka letovisko začíná žít a pulsovat. Doporučujeme klientům, kteří si rádi vychutnají tu pravou řeckou dovolenou bez stravy all inclusive.

Termíny a ceny

Konstantní příplatky

Příplatek za jednolůžkový pokoj Na osobu / Na noc 350
Kompletní tabulka katalogových cen

Podrobné informace

Ubytování

Dvoulůžková studia, kuchyňský kout, lednice, varná konvice, klimatizace (7 €/den), sejf (2 €/den), koupelna, balkon nebo terasa.

Stravování

Bez stravy:
Vlastní nebo v místních tavernách.

Cena zahrnuje

• leteckou přepravu tam i zpět
• ubytování příslušné kategorie na 7, 10/11 nocí s vyznačenou stravou
• letištní taxy a palivový příplatek
• transfery letiště/hotel/letiště
• činnost stálého delegáta

Příplatky

• Jednolůžkové studio: 350 Kč/noc

Doprava

Doprava je zajištěna leteckou společností Smart Wings, typ letadla Boeing 737.
Odlety z Brna, Prahy a Ostravy - pátek/úterý.

Proč právě s Emmou?

  • Tradice a zkušenost – jsme tu pro vás od roku 1990 - více informací ZDE
  • Kvalita a spokojenost – zaměřujeme se na střední a vyšší kategorii zajišťovaných služeb. Můžete si přečíst některé ohlasy našich zákazníků.
  • Stálá klientela – vážíme si stálých klientů, kteří se k nám vracejí a poskytujeme jim slevy
  • E-shop – na tomto webu si můžete zájezdy vybrat, zarezervovat, objednat i zaplatit
  • Online sleva – při přihlášení zájezdu online poskytujeme na vybrané zájezdy

Mapa

Destinace a výlety

Popis destinace

Alikanas je klidné letovisko ležící na severovýchodě ostrova Zakynthos (Řecko). Jeho chloubou jsou krásné písčité pláže s mírným vstupem do moře, které nabízejí výhled na sousední ostrov Kefalonii. Alikanas je známé pro výskyt solných polí, která v současnosti již nejsou v provozu.

Fakultativní výlety

Výlet lodí kolem pobřeží ostrova
Celodenní výlet, který vám umožní zhlédnout severovýchodní pobřeží ostrova se stovkami větších či menších mořských jeskyní a řadou krásných pláží, které jsou z pevniny nedostupné. Poplujeme lodí z přístavu Zakynthos přes Tsilivi, Alikes a Modré jeskyně. Další zastávkou bude proslulá pláž Navagio - Pirátský záliv s vrakem obklopený útesy a přístupný pouze z moře. Odtud pokračujeme do Porto Vromi, nejhlubšího přírodního přístavu na Zakynthu, a kolem mořských jeskyní Keri a želvího ostrova se vrátíme zpět do přístavu.
Okruh ostrovem
Začínáme návštěvou vesnice Bochali, odkud je nádherný výhled na město Zakynthos a zříceninu benátského hradu. Další zastávkou bude vesnička Macherado, kde můžete navštívit kostel Agia Mavra. Odtud pojedeme kouzelnou krajinou s nejstaršími olivovými stromy na ostrově až do vesnice Maries, kde se zastavila Maří Magdaléna. Svou cestu zakončíme ve vesničce Volimes, kde máte možnost nákupu v řemeslných dílnách.
Řecký večer
Ve vesničce Kampi je připravena večeře v typické řecké taverně na pobřeží s nádherným výhledem na moře. Zde můžete při večeři s hudbou pozorovat západ slunce.
Kefallonie
Celodenní výlet na sousední ostrov, který je proslulý svými přírodními krásami a bohatou historií.
Olympia
Celodenní výlet do starobylé Olympie. V ranních hodinách odjezd trajektem na Peloponés a dále autobusem do zeleného údolí bájné Olympie. Prohlídka archeologických památek s průvodcem. Zastávka ve vesnici Olympia na oběd a nákupy.