X

Pondělí-pátek 09:00-17:00
+420 542 214 343

 

Lázeňské město a pohádkový zámek Bojnice - relaxační pobyt

Slovensko

>

Bojnice

Lázeňské město a pohádkový zámek Bojnice - relaxační pobyt
Typ ubytování
penzion
Bazén venkovníBazén vnitřní

Penzion v Zlatej uličke leží přímo v historickém centru Bojnic na náměstí pod krásným a romantickým zámkem. Penzion disponuje celkem 5 pokoji s možností ubytování pro 2-4 osoby dle typu pokoje. V penzionu se nachází i informační centrum, které poskytne potřebné informace k pobytu v městečku. Wellness procedury probíhají v léčebném domě Mier, kde je k dispozici v rámci vodního světa bazén s mořskou vodou, venkovní termální bazén, 2 teplé vnitřní bazény s masážními tryskami a vířivka. Součástí je i solná jeskyně, na místě je možné objednat si i nejrůznější masáže a procedury.Romantický bojnický zámek s původně gotickým a renesančním základem hradu je možné navštivit zdarma každou první neděli v měsíci.

Termíny a ceny

Konstantní příplatky

Příplatek za jednolůžkový pokoj Na osobu / Na zájezd 1510
Kompletní tabulka katalogových cen

Podrobné informace

Ubytování

Ubytování je ve velkých pokojích s možností 1-2 přistýlek dle typu pokoje, vlastní socioální zařízení (WC + sprchový kout), televize, Wi-Fi, některé pokoje jsou vybaveny i malým kuchyňským koutem s lednicí.

Stravování

polopenze (snídaně a obědy)

Cena zahrnuje

• ubytování v penzionu

• polopenzi (snídani formou švédských stolů a obědy formou menu v hotelu Lipa)

• 2 hodiny koupání v komplexu Vodný svet Mier

• 1x solná jeskyně

• 2x masáž

• 2x rašelinový zábal

• (děti nemají procedury v ceně)

Cena nezahrnuje

pojištění léčebných výloh a storna ERV (doporučujeme připlatit)

• místní poplatek 1 eur/den (hradí se na místě)

• vstupy do objektů

Příplatky

příplatek za jednolůžkový pokoj 1510 Kč

Doprava

vlastní, možnost zajistit transfer do penzionu z vlakového nebo autobusového nádraží

Proč právě s Emmou?

  • Tradice a zkušenost – jsme tu pro vás od roku 1990 - více informací ZDE
  • Kvalita a spokojenost – zaměřujeme se na střední a vyšší kategorii zajišťovaných služeb. Můžete si přečíst některé ohlasy našich zákazníků.
  • Stálá klientela – vážíme si stálých klientů, kteří se k nám vracejí a poskytujeme jim slevy
  • E-shop – na tomto webu si můžete zájezdy vybrat, zarezervovat, objednat i zaplatit
  • Online sleva – při přihlášení zájezdu online poskytujeme na vybrané zájezdy

Mapa

Destinace a výlety

Popis destinace

Lázně Bojnice, které leží v srdci Slovenska, svou polohou, kllmatemu a szložením termálních vod vytvářejí ideální podmínky pro léčebné procesy, regeneráci a oddych hostů. Leží v Hornonitrianské kotlině, na východním úpatí Malé Magury ve výšce 297 m nad mořem. Ze tří stran jsou chráněné pohořími s bohatými listnatými a jehličnatými lesy, proto mají příznivé klimatické podmínky s 2000 slenečními hodinami v roce. Kdo hledá odpočinek pro tělo i duši, najde zde to pravé. Termální prameny a půvabná příroda tu vytváří už po staletí velkou harmonii.

Základem léčebných procedúr v lázních Bojnice je přírodní, léčivá, hydrogen-uhličitanovo-síranová, vápnikovo-hořčíková hypotonická akratoterma s teplotou od 28 – 52 ºC, která vyvěrá z 9 pramenů. Akratoterma zlepšuje látkovou výměnu a imunologické reakce v buňkách, funkčnost tkání, jejich zásobování kyslíkem a tím celkový stav organizmu.

Zámek Bojnice
Bojnický zámek je romantický zámek s částečně ponechaným původně gotickým a renesančním základem hradu. Je postaven na travertinové skále a tvoří ho vnitřní a venkovní hrad s třemi nádvořími. V roce 1970 byl prohlášen za Národní kulturní památku.
K Bojnickému zámku patří i přilehlý zámecký park, ve kterém roste mnoho různých exemplářů stromů a vzácná, přibližně sedmisetletá, Lípa krále Matyáše před vchodem do zámku. Tato lípa je pravděpodobně nejstarší strom na Slovensku. Součástí zámeckého parku je i zoologická zahrada, v níž se nacházejí vzácné exempláře cizokrajných živočichů. Park pokračuje dále lesoparkem v Strážovských vrších.