X

Pondělí-pátek 09:00-17:00
+420 542 214 343

 

Resort Levočská dolina

Slovensko

>

Levoča

Resort Levočská dolina
9 Vynikající
Typ ubytování
hotel

Hotelový rezort je umístěný v malebném prostředí Levočských vrchů asi 6 km od Levoče. Rezort se sestává z hlavní budovy s recepcí, restaurací, wellness centrem s vnitřním bazénem, saunou a masážemi (vše za poplatek) a dále dvoupatrovými budovami s pokoji a apartmány rozmístěnými v blízkosti hlavní budovy. Je zde široká nabídka sportovního vyžití - procházky v přírodě, vyjížďky na kolech po množství značených cyklostezek, bowling, stolní tenis. Rezort má vlastní půjčovnu kol i elektrokol. Asi 200 m od rezortu se nachází nově vybudované biokoupaliště s částí pro koupání i částí pro rybolov. Největší předností rezortu je ale jeho poloha v bezprostředním dosahu úžasných památkových center jako jsou Levoča (Unesco), Kežmarok (Unesco), Spišská kapitula a Spišský hrad (Unesco), ale i přírodních krás Vysokých Tater (40km do Tatranské Lomnice), Pieniny (50km do Ždiaru), projížďka po řece na pltích (Červený Kláštor 75km) i návštěva termálních koupališť (Aquapark Poprad 30km, Termální koupaliště Vrbov 25km).

Termíny a ceny

Kompletní tabulka katalogových cen

Podrobné informace

Ubytování

Ubytování je zajištěno v pokojích s možností jedné nebo dvou přistýlek. Všechny pokoje jsou vybaveny televozorem se satelitním připojením a vlastním sociálním zařízením. Za příplatek je možno vyžádat ubytování v apartmánu pro 3-5 osob. Děti do 3 roků bez nároku na lůžko a stravu jsou zdarma.

Stravování

Pobyt v rezortu je zajištěn s polopenzí, která je podávána ve stylové restauraci s terasou a krásnými výhledy. Jedná se o snídaně formou bufetu a večeře, které jsou dvouchodové a s výběrem ze 2-3 hlavních jídel. Nápoje k večeři nejsou zahrnuty v ceně.

Cena zahrnuje

7x ubytování
7x polopenze

Příplatky

Apartmán: 800 Kč/osobu na lůžku/noc

Pobytová taxa: 0,5 Eur/ osoba od 15 let/ noc

Domácí mazlíček (pes nebo kočka): 10 Eur/ noc

Pronájem venkovního posezení v altánku s krbem: 50 Eur/ den

Doprava

vlastní

Proč právě s Emmou?

  • Tradice a zkušenost – jsme tu pro vás od roku 1990 - více informací ZDE
  • Kvalita a spokojenost – zaměřujeme se na střední a vyšší kategorii zajišťovaných služeb. Můžete si přečíst některé ohlasy našich zákazníků.
  • Stálá klientela – vážíme si stálých klientů, kteří se k nám vracejí a poskytujeme jim slevy
  • E-shop – na tomto webu si můžete zájezdy vybrat, zarezervovat, objednat i zaplatit
  • Online sleva – při přihlášení zájezdu online poskytujeme na vybrané zájezdy

Mapa

Recenze

9

1 hodnocení

8

Hotel

10

Strava

Delegát

Doprava


9
Hotel: 8
Strava: 10
Rozvíjející se nový resort nabízející spoustu aktivit. Na všechny výlety nutno vyjíždět do okolí, ale na zimní rekreaci s lyžovačkou super. Sjezdovka hned "za chalupou". Výborná kuchyně.
Martina Švandrlíková - Resort Levočská dolina (02.09.2017 - 09.09.2017)

Destinace a výlety