X

Pondělí-pátek 09:00-17:00
+420 542 214 343

 

Hotel Kaktus Albir****

Španělsko

>

Costa Blanca

>

Albir

Hotel Kaktus Albir****
Typ ubytování
hotel
Vzdálenost od pláže
0 m
Typ pláže
písečná
Typ pláže
oblázková
KlimatizaceTVLednice/minibarWiFiBezbariérovýSejfBazén venkovníBazén vnitřní

Originální hotel s jedinečnou polohou přímo u pláže Albir (Španělsko, Costa Blanca) a s vyhlídkami na zátoku, ohraničenou z jedné strany zelenými kopci a majákem a z druhé strany výběžkem Calpe d´Ifach. Klientům je k dispozici bazén před hotelem s lehátky a brouzdalištěm pro děti, bazén se sluneční terasou na střeše hotelu, v zimě je k dispozici krytý bazén, jacuzzi a sauna. Najdete tu i velkou halu s tanečním parketem, bar, restauraci, kavárnu, kadeřnictví, internetovou místnost. Pláž u hotelu je z drobných oblých oblázků, kousek dál pak písečná. Placený parking.

Termíny a ceny

Konstantní příplatky

Příplatek za jednolůžkový pokoj Na osobu / Na noc 420
plná penze Na osobu / Na noc 150
Kompletní tabulka katalogových cen

Podrobné informace

Ubytování

Velmi prostorné a vkusně vybavené dvoulůžkové pokoje s terasou a koupelnou, včetně vysoušeče vlasů. Pokoje jsou klimati zované, s TV, telefonem, minibarem (za poplatek), trezorem (za poplatek). Možnost 1–2 přistýlek. Slevy pro děti do 13 let.

Stravování

V základní ceně je polopenze formou švédských stolů, možnost rozšíření na plnou penzi. Vynikající, pestrá a bohatá kuchyně.

Cena zahrnuje

• leteckou přepravu tam i zpět
• ubytování na 7 nocí s vyznačenou stravou
• letištní taxy a palivový příplatek
• transfery
• asistenční službu delegáta

Příplatky

• Jednolůžkový pokoj: 560 Kč/osoba/noc
• Plná penze: 150 Kč/den
• transfer z Brna na letiště do Vídně a zpět, možné doobjednat za 1 000 Kč/os.

Doprava

Letecká doprava do Španělska je zajištěna z Vídně. Ve Španělsku jsou zajištěny transfery španělskými autobusy, mikrobusy či osobními auty.

Proč právě s Emmou?

  • Tradice a zkušenost – jsme tu pro vás od roku 1990 - více informací ZDE
  • Kvalita a spokojenost – zaměřujeme se na střední a vyšší kategorii zajišťovaných služeb. Můžete si přečíst některé ohlasy našich zákazníků.
  • Stálá klientela – vážíme si stálých klientů, kteří se k nám vracejí a poskytujeme jim slevy
  • E-shop – na tomto webu si můžete zájezdy vybrat, zarezervovat, objednat i zaplatit
  • Online sleva – při přihlášení zájezdu online poskytujeme na vybrané zájezdy

Mapa

Destinace a výlety

Popis destinace

Video ze ŠpanělskaAlfas del Pi - Playa de Albir je půvabné městečko v Marina Baixa, které si zvolili jako svou letní rezidenci mnozí obyvatelé z nejrůznějších částí Evropy. Je zde totiž vyjímečné počasí a dobré klimatologické podmínky, bohatá a pestrá gastronomická nabídka, úžasný klid a nádherný odpočinek uprostřed přírody. Možnost střídat moře, hory a venkov je tady totiž každodenní realitou. Můžete se totiž procházet po útesech až k majáku Punta Bombarda nebo plavat a provozovat nejrůznější vodní sporty, anebo se účastnit některé z mnohých kulturních udaálostí, které se tu v průběhu roku konávají. Příznivé a mírné klima s optimální vlhkostí pro lidské zdraví - 65 % , to jsou jedinečné důvody pro pobyt zde. K tomu je třeba ještě přičíst převažující horizontální typ zástavby a obrovské zelené plochy. Pláž Albir je umístěna v nádherné zátoce, na úpatí Sierra Helada, která je přírodním parkem, a jsou odtud nádherné vyhlídky na Alteu, Calpe i samotný výběžek Ifach, který je jedním ze symbolů Costa Blanca.