X

Pondělí-pátek 09:00-17:00
+420 542 214 343

 

Apartmány Roma** - letecky

Španělsko

>

Costa Brava/Costa Barcelona

>

L'Estartit

Apartmány Roma** - letecky
Typ ubytování
apartmány
Vzdálenost od pláže
50 m
Typ pláže
písečná
TVLednice/minibarBazén venkovní

Velmi oblíbený apartmánový komplex nacházející se jen 50m od široké písečné pláže a 100m od centra městečka L´Estartit (Španělsko, Costa Brava/Maresme). Součástí komplexu je palmová zahrada s bazénem a dětským brouzdalištěm, s lehátky na slunění (zdarma) i venkovním posezením. Návštěvníci mohou využívat denní restauraci a večerní bar s diskotékou. Pobyt zde je ideální pro rodiny s dětmi, ale na své si přijdou i milovníci sportovních aktivit - potápění, cykloturistiky, golfu, pěší turistiky nebo projížděk na koni po jedné z nejkrásnějších pláží na pobřeží Costa Brava.

Termíny a ceny

Konstantní příplatky

Večeře dospělý Na osobu / Na noc 250
Večeře dítě 2-12 let Na osobu / Na noc 200
Polopenze dospělý Na osobu / Na noc 390
Polopenze dítě 2-12 let Na osobu / Na noc 340
plná penze dospělý Na osobu / Na noc 590
plná penze dítě 2-12 let Na osobu / Na noc 540
pes Na jednotku / Na zájezd 1700
dětská postýlka Na jednotku / Na zájezd 850
Kompletní tabulka katalogových cen

Podrobné informace

Ubytování

Standardně vybavené apartmány pro 2 až 4 osoby se skládají z ložnice se dvěma lůžky, obývacího pokoje, kuchyňky s ledničkou a vybavením na vlastní vaření, koupelny s WC a balkonu či terasy. V salonu se nachází rozkládací dvoulůžko. V ceně pobytu je zahrnuto ložní prádlo, spotřeba vody, plynu a elektřiny a úklid před příjezdem a po odjezdu. Při příjezdu se platí vratná kauce 100 euro. Pobyt pro děti do 16 let zdarma!

Stravování

V základní ceně je ubytování beze stravy. Za příplatek je možné si objednat večeři, polopenzi nebo plnou penzi formou 3chodového menu, včetně jednoho nápoje.

Cena zahrnuje

ubytování na 10/11 nocí

leteckou dopravu

služby stálého delegáta

letištní a palivové příplatky

Příplatky

večeře 250 Kč/den (dítě do 12 let 200 Kč)

polopenze 390 Kč/den (děti do 12 let 340 Kč)

plná penze 590 Kč/den (dítě do 12 let 540 Kč)

pes 1700 Kč/pobyt

dětská postýlka 850 Kč/pobyt

Doprava

Doprava na Costa Bravu je letecká. Odlety jsou z Bratislavy do Gerony. K odletům a od příletů zajišťujeme zdarma autokarový transfer z Ostravy, Olomlouce, Brna a Břeclavi. Z Gerony jsou zajištěny transfery španělskými autobusy a mikrobusy.

Proč právě s Emmou?

  • Tradice a zkušenost – jsme tu pro vás od roku 1990 - více informací ZDE
  • Kvalita a spokojenost – zaměřujeme se na střední a vyšší kategorii zajišťovaných služeb. Můžete si přečíst některé ohlasy našich zákazníků.
  • Stálá klientela – vážíme si stálých klientů, kteří se k nám vracejí a poskytujeme jim slevy
  • E-shop – na tomto webu si můžete zájezdy vybrat, zarezervovat, objednat i zaplatit
  • Online sleva – při přihlášení zájezdu online poskytujeme na vybrané zájezdy

Mapa

Destinace a výlety

Popis destinace

Někdejší rybářská vesnice, dnes oblíbené turistické středisko s 2km dlouhou písečnou pláží lemovanou z jedné strany působivým 300 m vysokým kopcem Montgrí se zbytky středověkého hradu a všudypřítomnými piniovými a korkovými háji, a z druhé strany ostrovy Medes, opředenými legendami, kdysi skrýší vikinských, alžírských a tureckých pirátů, dnes opravdovým přírodním rájem, který je díky své fauně a floře častým cílem podmořských potápěčů. Součástí L´Estartitu je i půvabné romantické staré městečko Torroella, vzdálené od moře jen pár kilometrů. Překrásná pláž v L´Estartitu umožňuje řadu sportů. Pozvolna se svažuje do vody, takže je ideální i pro starší návštěvníky a pro děti. Četné turistické trasy v okolí jsou zřetelně vyznačené barevnými šipkami. Ve vnitrozemí se nachází řada středověkých opravdu půvabných městeček, které stojí za vidění, jsou to Pals, Peratallada, Begur, Belcaire d´Emporda.

Fakultativní výlety

Svět Dalího / Dalí Museum
Navštívíte městečko Figueras s muzeem Salvadora Dalího – jednoho z nejvýznamnějších umělců 20. století. Ročně sem přijíždí více jak 750 tisíc turistů z celého světa a patří mezi nejnavštěvovanější muzea ve Španělsku. Nesmrtelný Salvador Dalí je tady mezi svými díly pochován. Zavítáte také na hrad Púbol, který koupil Dalí své ženě Gale a jehož výzdobu s mobiliářem sám navrhl. Jsou zde vystavena také díla, která své ženě věnoval a pro ni vytvořil.

Ostrovy Medes – šnorchlování
Ponořte se do jedinečného podmořského světa v nádherné mořské rezervaci Národního parku Islas Medes, skládajícího se z několika ostrůvků, přičemž jen jeden je přístupný veřejnosti. Celá rodina si může užít tohoto vzrušujícího výletu spojeného s plaváním, šnorchlováním nebo jen tak obdivováním úchvatné přírody ostrovů. Loď je vybavena skleněným dnem a barem, který slouží těm, kteří jen chtějí doprovázet své odvážnější rodinné příslušníky. Zážitek na lodi je završen plavbou okolo ostrovů.

Aquabrava-vodní park
Nejzábavnější a nejkompletnější zábavní park na Costa Bravě. Celá rodina může strávit celý den zábavou na vodních atrakcích Kamikaze, skoky z věže, tobogány, divoké řeky, atd. Méně adrenalinovou zábavu nabízí jacuzzi nebo stojaté vody v „klidné řece“. Nejmenší pak mohou zažít dobrodružství na „ostrově pirátů“ nebo na pirátské lodi v malé zátoce, kam se dostanou na minitobogánu.

Výlet vláčkem z Roses do Cadaquesu
Turistický vláček Roses & Cadaques Expres nabízí jedinečný způsob, jak poznat osady Roses a Cadaqués a jejich půvabné okolí. Vláček staví v místech s překrásnými panoramatickými výhledy na hory i panenské pláže fascinující zátoky Roses a přírodního parku Cap de Creus. Můžete se i vydat po stopách prvních řeckých, římských a visigótských osadníků, kteří zde ponechali četné stopy.

Výlety lodí podél pobřeží
Během pobytu můžete využít četných nabídek projížděk lodí nebo katamaránem podél úchvatného pobřeží Alt Emporda, do Cadaquesu a Port Lligatu, kde měl své sídlo S. Dalí, na mys Cap de Creus, který je součástí přírodního parku, nebo jen pozorovat podmořský život na některé z lodí s proskleným dnem.

Barcelona panoramatická
Během výletu poznáte nejznámější místa této katalánské metropole jako Park Güell, Sagrada Familia, Casa Milá, Casa Battló (díla geniálního architekta A.Gaudího), Národní palác - muzeum katalánského umění, olympijský stadion, či třeba supermoderní Torre Agbar. Můžete navštívit proslulou tržnici La Boquería, projít se po krásné a rušné ulici La Rambla s množstvím pouličních umělců a stánků, nebo si prohlédnout stavby v nejstarší části města - Gotické čtvrti. V přístavu lze také navštívit atraktivní Akvárium s 80 metrů dlouhým proskleným tunelem!

Montserrat
Světoznámé poutní místo, každoročně vyhledávané tisíci turisty z celého světa.
V horském masívu Montserrat je postaven klášter, v němž je uložena černá socha Panny Marie Montserratské - patronky Katalánska. Klášter je také proslulý chlapeckým pěveckým sborem Escolania. Denně se zde konají bohoslužby. Nezapomenutelná je ovšem jízda autobusem, jež vede napříč vápencovým masívem úzkou silnicí s mnoha serpentinami, která Vám nabídne jedinečný a neopakovatelný pohled (téměř letecký) na krajinu v údolí řeky Llobregat a při jasném počasí také výhled až k nedaleké Barceloně (cca 35 km).