X

Pondělí-pátek 09:00-17:00
+420 542 214 343

 

Hotel Boixmar*** - kombinovaná doprava

Španělsko

>

Costa Brava/Costa Barcelona

>

Blanes

Hotel Boixmar*** - kombinovaná doprava
Typ ubytování
hotel
Vzdálenost od pláže
60 m
Typ pláže
písečná
KlimatizaceTVBezbariérovýTenisBazén venkovní

Hotel s velmi příjemnou atmosférou a s vynikající polohou, pouhých 60 m od dlouhé písečné pláže, která se táhne podél moře v délce 5 km. V blízkosti hotelu se nachází řada obchůdků, kaváren a restaurací. Do centra městečka Blanes (Španělsko, Costa Brava/Maresme) se dostanete procházkou po promenádě kolem pláže asi za 15 minut. Hotel disponuje kromě jiného 2 bazény (1 pro dospělé a 1 pro děti), terasou se slunečníky a lehátky, jacuzzi, tenisovým kurtem, minigolfem a pěknou zahradou. V hotelu se dále nachází restaurace, bar vnitřní i bar u bazénu a kavárna. K dispozici je i biliár, stolní tenis a dětský koutek. V hotelové recepci je přístup na internet. Možnost pronájmu garáže v případě vlastní dopravy do Španělska. Hotel je bezbariérový.

Termíny a ceny

Kompletní tabulka katalogových cen

Podrobné informace

Ubytování

Velmi pěkné a prostorné dvoulůžkové pokoje s možností jedné nebo dvou přistýlek. Každý pokoj má klimatizaci, TV se satelitem, hudební síť, telefon, balkon a za poplatek trezor. 1. dítě do 12 let na přistýlce má pobyt zdarma.

Stravování

Snídaně i večeře formou švédských stolů. Nápoje nejsou zahrnuty v ceně. Možnost dokoupení obědů. Velmi dobrá hotelová kuchyně.

Cena zahrnuje

ubytování v hotelu 7 nocí

polopenzi

služby stálého delegáta

doprava 1 směr letecky a 1 autobusem

letištní a palivový příplatek

Příplatky

plná penze 100 Kč/noc

jednolůžkový pokoj 450 Kč/noc

Doprava

Doprava na Costa Bravu je kombinovaná, autobusem tam - letecky zpět. Přílet je do Bratislavy, od příletu zajišťujeme zdarma autokarový transfer do Břeclavi, Brna, Olomouce a Ostravy.

Proč právě s Emmou?

  • Tradice a zkušenost – jsme tu pro vás od roku 1990 - více informací ZDE
  • Kvalita a spokojenost – zaměřujeme se na střední a vyšší kategorii zajišťovaných služeb. Můžete si přečíst některé ohlasy našich zákazníků.
  • Stálá klientela – vážíme si stálých klientů, kteří se k nám vracejí a poskytujeme jim slevy
  • E-shop – na tomto webu si můžete zájezdy vybrat, zarezervovat, objednat i zaplatit
  • Online sleva – při přihlášení zájezdu online poskytujeme na vybrané zájezdy

Mapa

Destinace a výlety

Popis destinace

Video ze ŠpanělskaPatří mezi nejvyhledávanější střediska pobřeží Costa Brava/Maresme (Španělsko). Leží kolem dlouhého písečného zálivu, jemuž dominuje středověký hrad a v kopci za přístavem se nachází okouzlující botanická zahrada. Blanes nabízí vše, co turista žádá - ruch města s mnoha obchůdky, bohatý noční život, ale i pokojnou polohu v krásné přírodě, široké písečné pláže i skalnaté pobřeží s možností potápění a pozorování podmořské fauny. Aza pouhých pět minut plavby lodí se můžete ocitnout na klidných plážích zasazených do rozeklaného skalnatého pobřeží, daleko od civilizace, obklopeni nádhernou zelenou přírodou.

Fakultativní výlety

Barcelona panoramatická
Během výletu poznáte nejznámější místa této katalánské metropole jako Park Güell, Sagrada Familia, Casa Milá, Casa Battló (díla geniálního architekta A. Gaudího), Národní palác - muzeum katalánského umění, olympijský stadion, či třeba supermoderní Torre Agbar. Můžete navštívit proslulou tržnici La Boquería, projít se po krásné a rušné ulici La Rambla s množstvím pouličních umělců a stánků, nebo si prohlédnout stavby v nejstarší části města - Gotické čtvrti. V přístavu lze také navštívit atraktivní Akvárium s 80 metrů dlouhým proskleným tunelem.

Montserrat
Světoznámé poutní místo, každoročně vyhledávané tisíci turisty z celého světa. V horském masívu Montserrat je postaven klášter, v němž je uložena černá socha Panny Marie Montserratské - patronky Katalánska. Klášter je také proslulý chlapeckým pěveckým sborem Escolania. Denně se zde konají bohoslužby. Nezapomenutelná je ovšem jízda autobusem, jež vede napříč vápencovým masívem úzkou silnicí s mnoha serpentinami, která Vám nabídne jedinečný a neopakovatelný pohled (téměř letecký) na krajinu v údolí řeky Llobregat a při jasném počasí také výhled až k nedaleké Barceloně (cca 35 km).

Barcelona + Nou camp + fontány - večerní
Oblíbený odpoledně - večerní výlet, při němž uvidíte nejen Gaudího díla - Sagrada Familia, Casa Milá, Casa Battló, ale i olympijský stadion a příznivce fotbalu jistě potěší možnost návštěvy stadionu Nou Camp (druhý největší fotbalový stadion na světě) s muzeem FC Barcelona. Podvečerní atmosféru města si vychutnáte při procházce krásnou ulicí La Rambla s množstvím pouličních umělců a stánků nebo návštěvou přístavu a atraktivního Akvária. Na závěr shlédnete nezapomenutelnou světelnou, hudební a vodní show Magické fontány (unikát z roku 1926).

Marineland - aquapark, delfinárium, mořské ZOO
Jediný mořský park v Katalánsku je rozdělen na 3 části. V jedné najdete delfinárium s vystoupeními cvičených delfínů, lachtanů, ale i papoušků a exotického ptactva. Dále mořské ZOO s tučňáky, tuleni, plameňáky, pelikány, čápy a také velkou volieru s exotickým ptactvem. V další části jsou vodní atrakce - tobogány, kamikaze, černá díra, skluzavky a bazény.

Barcelona - býčí zápasy
Nenechte si ujít příležitost seznámit se se španělskou mentalitou, která nejlépe vynikne právě při koridě. Každou neděli je možno navštívit jednu z největších býčích arén v Barceloně a zúčastnit se tohoto jedinečného představení. Krvavé divadlo je však určeno jen pro silnější povahy.

Svět Dalího / Dalí Museum
Navštívíte městečko Figueras s muzeem Salvadora Dalího - jednoho z nejvýznamnějších umělců 20. století. Ročně sem přijíždí více jak 750 tisíc turistů z celého světa a patří mezi nejnavštěvovanější muzea ve Španělsku. Nesmrtelný Salvador Dalí je tady mezi svými díly pochován. Zavítáte také na hrad Púbol, který koupil Dalí své ženě Gale a jehož výzdobu s mobiliářem sám navrhl. Jsou zde vystavena také díla, která své ženě věnoval a pro ni vytvořil.

La Siesta - španělská noc - flamenco
Vyhledávaný program, odehrávající se v bývalé vesnické usedlosti z roku 1666. Hlavním magnetem večera je prvotřídní flamenco - typický španělský tanec v podání famózního sólisty a choreografa José Leóna (držitele dvou světových rekordů) s jeho taneční skupinou. Dále vystoupí televizní hvězda - šarmantní tenor Sam a také v zahraničí uznávaný kytarista Diego Cortés. Součástí večera je večeře v typickém katalánském stylu, alkoholické i nealkoholické nápoje, zmrzlina i typický nápoj Katalánských rybářů "Cremat Catalá".

Aquapark Water World
Vodní park Water World, to je svět zábavy uprostřed čisté přírody. Velké množství atrakcí ve formě skluzavek, tobogánů, bazénů s bublinkovými masážemi, nebo s umělými vlnami, "raftingová řeka" - jediná svého druhu v Evropě. Park si podmaní všechny bez rozdílu věku, děti i dospělé.

Pobřeží Costa Brava
Ve všech letoviscích je možno nastoupit na výletní loď a individuálně absolvovat kouzelnou plavbu kolem nádherného, bohatě členitého pobřeží Costa Bravy. Cestou můžete vystoupit na koupání na některé z mnoha ve skaliskách ukrytých pláží nebo navštívit některé městečko k příjemné procházce a posezení.