X

Pondělí-pátek 09:00-17:00
+420 542 214 343

 

Hotel Caprici***+ - letecky

Španělsko

>

Costa Brava/Costa Barcelona

>

Santa Susana

Hotel Caprici***+ - letecky
Typ ubytování
hotel
Vzdálenost od pláže
0 m
Typ pláže
písečná
KlimatizaceTVWiFiBezbariérovýSejfBazén venkovní

Jeden z nejoblíbenějších hotelů v Santa Susaně (Španělsko, Costa Brava/Maresme) s ideální polohou přímo na pláži, v klidnější části letoviska. Vybavení hotelu, hotelové služby a především poloha hotelu uspokojí i náročnější klienty. Velmi příjemnou hotelovou atmosféru doplňuje krásná zahrada s palmami a bazénem, která bezprostředně navazuje na písečnou pláž i terasa s posezením a krásnou vyhlídkou na moře. Součástí hotelu je restaurace, vnitřní bar, snack-bar u bazénu a na terase, venkovní bazén pro dospělé i pro děti, terasa na slunění s lehátky, sauna. Večer nabízí hotel zábavní program na venkovní terase. Wi-Fi za poplatek ve společných prostorách hotelu.

Termíny a ceny

Konstantní příplatky

Oběd Na osobu / Na noc 230
Příplatek za jednolůžkový pokoj Na osobu / Na noc 600
Kompletní tabulka katalogových cen

Podrobné informace

Ubytování

Dvoulůžkové pokoje s možností jedné až dvou přistýlek. Pokoje jsou pěkně zařízené, každý pokoj má klimatizaci, televizor, telefon, trezor (za poplatek), balkon a vlastní soc. zařízení.

Stravování

V ceně zájezdu je zahrnuta polopenze formou švédských stolů. Nabídka jídel je velmi bohatá a kvalitní. Za příplatek je možno rozšířit stravu na plnou penzi.

Cena zahrnuje

• leteckou přepravu tam a zpět

• ubytování příslušné kategorie na 7 nocí s vyznačenou stravou

• letištní taxy a palivový příplatek

• transfery letiště/hotel/letiště

• činnost stálého delegáta.

Příplatky

oběd 230 Kč/den

Jednolůžkový pokoj 600 Kč/noc

Doprava

Letecká doprava je zajištěna s odlety z Prahy (sobota) nebo z Bratislavy (neděle). Ve Španělsku jsou zajištěny transfery španělskými autobusy a mikrobusy.

Proč právě s Emmou?

  • Tradice a zkušenost – jsme tu pro vás od roku 1990 - více informací ZDE
  • Kvalita a spokojenost – zaměřujeme se na střední a vyšší kategorii zajišťovaných služeb. Můžete si přečíst některé ohlasy našich zákazníků.
  • Stálá klientela – vážíme si stálých klientů, kteří se k nám vracejí a poskytujeme jim slevy
  • E-shop – na tomto webu si můžete zájezdy vybrat, zarezervovat, objednat i zaplatit
  • Online sleva – při přihlášení zájezdu online poskytujeme na vybrané zájezdy

Mapa

Destinace a výlety

Popis destinace

Video ze Španělskaje jedním z nejatraktivnějších turistických středisek Costa Brava/Maresme (Španělsko) se 2 km pláží a borovými lesy sahajícími až k moři. Původní vesnice se nachází poněkud vzdálena od mořského pobřeží, na úpatí hor, chránících pobřeží a dotvářejících malebné panorama krajiny. Turistické centrum vznikalo podél pláže a vyrostlo v moderní oblast s kvalitními hotely, příjemnými kavárničkami, středisky zábavy a pěknou promenádou.

Fakultativní výlety

Barcelona panoramatická
Během výletu uvidíte Gaudího díla – Park Güell, Sagrada Familia, Casa Milá, Casa Batt ló, dále Národní palác – muzeum katalánského umění, olympijský stadion, nebo supermoderní Torre Agbar. Můžete navští vit tržnici La Boquería, projít se po proslulé La Ramble, prohlédnout si staré město s gotickou čtvrtí kolem katedrály nebo v přístavu atraktivní mořské akvárium.
Montserrat
V horském masívu Montserrat je postaven klášter, v němž je uložena černá socha Panny Marie Montserratské– patronky Katalánska. Klášter je proslulý i chlapeckým pěveckým sborem Escolania. Nezapomenutelná je ovšem jízda autobusem, jež vede napříč vápencovým masívem úzkou silnicí s mnoha serpentinami, která Vám nabídne jedinečný, téměř letecký pohled na krajinu v údolí řeky Llobregat a při jasném počasí až na nedalekou Barcelonu.
Barcelona - večerní
Odpoledně – večerní výlet, při němž uvidíte nejen Gaudího díla, ale i olympijský stadion a příznivce fotbalu jistě potěší možnost návštěvy stadionu Nou Camp s muzeem FC Barcelona. Podvečerní atmosféru města si vychutnáte při procházce po La Ramble s množstvím pouličních umělců nebo návštěvou přístavu. Na závěr shlédnete světelnou, hudební a vodní show Magické fontány.