X

Pondělí-pátek 09:00-17:00
+420 542 214 343

 

Hotel Don Juan Tossa*** - autobusem

Španělsko

>

Costa Brava/Costa Barcelona

>

Tossa de Mar

Hotel Don Juan Tossa*** - autobusem
Typ ubytování
hotel
Vzdálenost od pláže
150 m
Typ pláže
písečná
KlimatizaceTVWiFiTenisBazén venkovní

Jeden z nejkvalitnějších hotelů v oblíbeném centru Costa Bravy, půvabném starobylém městečku Tossa de Mar (Španělsko, Costa Brava/Maresme). Pohostinný hotel se nachází v klidnější části městečka, pouze 150m od zátoky se zlatavou písečnou pláží a asi 200 m procházkou od starého města s hradem na kopci, odkud se nabízejí nádherné výhledy na zátoku i členité pobřeží Costa Bravy. Ideální nejen k procházkám, ale i k posezení v místních kavárnách či cukrárnách ukrytých mezi středověkými hradbami. Hotel nabízí návštěvníkům služby recepce, restauraci, bar, dětský kout, bazén pro dospělé i pro děti, terasu na slunění s lehátky, tenisové kurty, internetový koutek. Přístup na Wi-Fi v přízemí hotelu.

Termíny a ceny

Konstantní příplatky

Obědy Na osobu / Na noc 100
all inclusive dospělý Na osobu / Na noc 350
all inclusive dítě 2-12 let Na osobu / Na noc 250
Příplatek za jednolůžkový pokoj Na osobu / Na noc 450
Kompletní tabulka katalogových cen

Podrobné informace

Ubytování

Velmi pěkně zařízené dvoulůžkové pokoje vybavené klimatizací, TV se satelitem, prostorným balkonem a soc. zařízením. V pokojích jsou možné 1 až 2 přistýlky pro děti. První dítě do 12 let na přistýlce má pobyt zdarma. 2. dítě do 6 let na přistýlce má pobyt také zdarma!

Stravování

V základní ceně je pobyt s polopenzí formou švédských stolů. Nápoje nejsou zahrnuty v ceně. Hotel je známý kvalitními službami a výbornou stravou. Možnost připlacení plné penze nebo služeb all inclusive.

Cena zahrnuje

• autobusová doprava

• ubytování příslušné kategorie na 7 nocí

• vyznačenou stravou

• činnost stálého delegáta

Příplatky

Plná penze 100 Kč/den

All inclusive 350 Kč/den (děti do 12 let 250 Kč/den)

Doprava

Doprava na Costa Brava je autobusem.
Možnost nástupu v Brně, Velkém Meziříčí, Jihlavě, Praze a Plzni a za příplatek i v následujících místech: Ostrava (400), Frýdek Místek (400), Nový Jičín (400), Hranice (400), Lipník n. B. (400), Olomouc (350), Přerov (350), Prostějov (200), Vyškov (150), Česká Třebová (300), Svitavy (300), Boskovice (250), Blansko (200), Hradec Králové (400), Pardubice (400), Chrudim (400), Žďár n. Sázavou (300), Havl. Brod (300), Třebíč (300), Znojmo (300), Mikulov (300), Kroměříž (400), Holešov (400), Zlín (400), Uh. Hradiště (400), Hodonín (350), Strážnice (350), Břeclav (350).

Proč právě s Emmou?

  • Tradice a zkušenost – jsme tu pro vás od roku 1990 - více informací ZDE
  • Kvalita a spokojenost – zaměřujeme se na střední a vyšší kategorii zajišťovaných služeb. Můžete si přečíst některé ohlasy našich zákazníků.
  • Stálá klientela – vážíme si stálých klientů, kteří se k nám vracejí a poskytujeme jim slevy
  • E-shop – na tomto webu si můžete zájezdy vybrat, zarezervovat, objednat i zaplatit
  • Online sleva – při přihlášení zájezdu online poskytujeme na vybrané zájezdy

Mapa

Destinace a výlety

Popis destinace

Tossa de Mar patří k nejkrásnějším a nejromantičtějším městečkům na pobřeží Costa Brava/Maresme (Španělsko). Těžko naleznete podobné místo, kde by se tak harmonicky spojovaly borové lesy sahající až k pobřeží a strmé útesy padající do průzračné mořské vody s písečnými plážemi v malebných zátokách. Tossa je ideálním střediskem pro strávení klidné dovolené, nabízí totiž pohodu, příjemnou atmosféru, procházky romantickými uličkami a posezení v tavernách starého města.

Fakultativní výlety

Barcelona panoramatická
Během výletu uvidíte Gaudího díla – Park Güell, Sagrada Familia, Casa Milá, Casa Batt ló, dále Národní palác – muzeum katalánského umění, olympijský stadion, nebo supermoderní Torre Agbar. Můžete navští vit tržnici La Boquería, projít se po proslulé La Ramble, prohlédnout si staré město s gotickou čtvrtí kolem katedrály nebo v přístavu atraktivní mořské akvárium.
Montserrat
V horském masívu Montserrat je postaven klášter, v němž je uložena černá socha Panny Marie Montserratské– patronky Katalánska. Klášter je proslulý i chlapeckým pěveckým sborem Escolania. Nezapomenutelná je ovšem jízda autobusem, jež vede napříč vápencovým masívem úzkou silnicí s mnoha serpentinami, která Vám nabídne jedinečný, téměř letecký pohled na krajinu v údolí řeky Llobregat a při jasném počasí až na nedalekou Barcelonu.
Barcelona - večerní
Odpoledně – večerní výlet, při němž uvidíte nejen Gaudího díla, ale i olympijský stadion a příznivce fotbalu jistě potěší možnost návštěvy stadionu Nou Camp s muzeem FC Barcelona. Podvečerní atmosféru města si vychutnáte při procházce po La Ramble s množstvím pouličních umělců nebo návštěvou přístavu. Na závěr shlédnete světelnou, hudební a vodní show Magické fontány.