X

Pondělí-pátek 09:00-17:00
+420 542 214 343

 

Hotel Don Juan Tossa*** - kombinovaná doprava

Španělsko

>

Costa Brava/Costa Barcelona

>

Tossa de Mar

Hotel Don Juan Tossa*** - kombinovaná doprava
Typ ubytování
hotel
Vzdálenost od pláže
150 m
Typ pláže
písečná
KlimatizaceTVTenisBazén venkovní

Jeden z nejkvalitnějších hotelů v oblíbeném centru Costa Bravy, půvabném starobylém městečku Tossa de Mar (Španělsko, Costa Brava/Maresme). Pohostinný hotel se nachází v klidnější části městečka, pouze 150m od zátoky se zlatavou písečnou pláží a asi 200m procházkou od starého města s hradem na kopci, odkud se nabízejí nádherné výhledy na zátoku i členité pobřeží Costa Bravy. Ideální nejen k procházkám, ale i k posezení v místních kavárnách či cukrárnách ukrytých mezi středověkými hradbami. Hotel nabízí návštěvníkům služby recepce, restauraci, bar, dětský kout, bazén pro dospělé i pro děti, terasu na slunění s lehátky, tenisové kurty, internetový koutek.

Termíny a ceny

Konstantní příplatky

Příplatek za jednolůžkový pokoj Na osobu / Na zájezd 3150
Obědy Na osobu / Na zájezd 700
Kompletní tabulka katalogových cen

Podrobné informace

Ubytování

Velmi pěkně zařízené dvoulůžkové pokoje vybavené klimatizací, TV se satelitem, prostorným balkonem a soc. zařízením. V pokojích jsou možné 1 až 2 přistýlky pro děti. První dítě do 12 let na přistýlce mají pobyt zdarma. 2. dítě do 6 let na přistýlce také zdarma !

Stravování

V základní ceně je pobyt s polopenzí formou švédských stolů. Nápoje nejsou zahrnuty v ceně. Hotel je známý kvalitními službami a výbornou stravou. Za příplatek je možno zajistit pobyt v režimu All Inclusive.

ALL INCLUSIVE:
Vrámci All inclusive je zajištěna plná penze formou švédských stolů, teplé i studené místní alkoholické i nealkoholické nápoje od 10 do 22hod v hotelovém baru. Dále možnost pozdní snídaně od 10 do 12hod a odpolední snack bar a pro děti zmrzlina od 16 do 18hod..

Cena zahrnuje

ubytování v hotelu 7 nocí

polopenzi

služby stálého delegáta

doprava 1 směr letecky a 1 autobusem

letištní a palivový příplatek

Příplatky

Plná penze 100 Kč/den

All inclusive 350 Kč/den (děti do 12 let 250 Kč/den)

Doprava

Doprava na Costa Bravu je kombinovaná, autobusem tam - letecky zpět. Přílet je do Bratislavy, od příletu zajišťujeme zdarma autokarový transfer do Břeclavi, Brna, Olomouce a Ostravy.

Proč právě s Emmou?

  • Tradice a zkušenost – jsme tu pro vás od roku 1990 - více informací ZDE
  • Kvalita a spokojenost – zaměřujeme se na střední a vyšší kategorii zajišťovaných služeb. Můžete si přečíst některé ohlasy našich zákazníků.
  • Stálá klientela – vážíme si stálých klientů, kteří se k nám vracejí a poskytujeme jim slevy
  • E-shop – na tomto webu si můžete zájezdy vybrat, zarezervovat, objednat i zaplatit
  • Online sleva – při přihlášení zájezdu online poskytujeme na vybrané zájezdy

Mapa

Destinace a výlety

Popis destinace

Tossa de Mar patří k nejkrásnějším a nejromantičtějším městečkům na pobřeží Costa Brava/Maresme (Španělsko). Těžko naleznete podobné místo, kde by se tak harmonicky spojovaly borové lesy sahající až k pobřeží a strmé útesy padající do průzračné mořské vody s písečnými plážemi v malebných zátokách. Tossa je ideálním střediskem pro strávení klidné dovolené, nabízí totiž pohodu, příjemnou atmosféru, procházky romantickými uličkami a posezení v tavernách starého města.

Fakultativní výlety

Barcelona panoramatická
Během výletu uvidíte Gaudího díla – Park Güell, Sagrada Familia, Casa Milá, Casa Batt ló, dále Národní palác – muzeum katalánského umění, olympijský stadion, nebo supermoderní Torre Agbar. Můžete navští vit tržnici La Boquería, projít se po proslulé La Ramble, prohlédnout si staré město s gotickou čtvrtí kolem katedrály nebo v přístavu atraktivní mořské akvárium.
Montserrat
V horském masívu Montserrat je postaven klášter, v němž je uložena černá socha Panny Marie Montserratské– patronky Katalánska. Klášter je proslulý i chlapeckým pěveckým sborem Escolania. Nezapomenutelná je ovšem jízda autobusem, jež vede napříč vápencovým masívem úzkou silnicí s mnoha serpentinami, která Vám nabídne jedinečný, téměř letecký pohled na krajinu v údolí řeky Llobregat a při jasném počasí až na nedalekou Barcelonu.
Barcelona - večerní
Odpoledně – večerní výlet, při němž uvidíte nejen Gaudího díla, ale i olympijský stadion a příznivce fotbalu jistě potěší možnost návštěvy stadionu Nou Camp s muzeem FC Barcelona. Podvečerní atmosféru města si vychutnáte při procházce po La Ramble s množstvím pouličních umělců nebo návštěvou přístavu. Na závěr shlédnete světelnou, hudební a vodní show Magické fontány.