X

Pondělí-pátek 09:00-17:00
+420 542 214 343

 

Hotel Don Juan Village*** - autobusem

Španělsko

>

Costa Brava/Costa Barcelona

>

Tossa de Mar

Hotel Don Juan Village*** - autobusem
Typ ubytování
hotel
Vzdálenost od pláže
100 m
Typ pláže
písečná
TenisBazén venkovní

Přízemní pavilony vystavěné uprostřed zahrad ve vzdálenosti pouhých 100m od pláže jsou naprosto výjimečným typem ubytování na pobřeží Costa Brava v letovisku Tossa de Mar (Španělsko, Costa Brava/Maresme). Tento zahradní blok pokojů je součástí tříhvězdičkového hotelu Don Juan Tossa a propojení s tímto luxusním hotelem nabízí veškeré zázemí služeb kvalitního hotelu včetně dvou bazénů, tenisových kurtů, baru, restaurace i společenských prostor s večerními programy. Stravování je rovněž zajištěno ve velmi dobré hotelové restauraci. Toto ubytování nabízí přesně takový styl, jaký mnoho našich zákazníků často bezúspěšně hledalo v naší nabídce. Je to ubytování v přírodě, v přízemních domcích, nikoliv ve velkých komplexech, a přitom spojené se službami velkého luxusního hotelu.

Termíny a ceny

Kompletní tabulka katalogových cen

Podrobné informace

Ubytování

Ubytování je zajištěno v přízemních domcích vystavěných v zahradním stylu, obklopených zelení. Každý návštěvník má k dispozici dvoulůžkový pokoj s vlastním soc. zařízením. Je zde možnost jedné až dvou přistýlek pro děti i pro dospělé. 1.dítě do 12 let i 2.dítě do 6 let na přistýlce mají pobyt zdarma!

Stravování

V ceně je zahrnuta plná penze formou švédských stolů v hotelové restauraci. Nápoje nejsou zahrnuty v ceně. Za příplatek je možno zajistit pobyt v režimu All Inclusive.

ALL INCLUSIVE:
Vedle plné penze formou švédských stolů jsou v rámci All Inclusive zajištěny teplé i studené místní alkoholické i nealkoholické nápoje od 10 do 22hod v hotelovém baru. Dále možnost pozdní snídaně od 10 do 12hod a odpolední snack bar a pro děti zmrzlina od 16 do 18hod..

Cena zahrnuje

ubytování 10/11 nocí

autobusovou dopravu

plná penze

služby stálého delegáta

Příplatky

All inclusive 300 Kč/osoba/den (děti do 13 let 170 Kč/osoba/den)

Doprava

Doprava na Costa Bravu je autobusová. Možnost nástupu v Brně, Velkém Meziříčí, Jihlavě, Praze a Plzni a za příplatek i v následujících místech: Ostrava (400), Frýdek Místek (400), Nový Jičín (400), Hranice (400), Lipník n. B. (400), Olomouc (350), Přerov (350), Prostějov (200), Vyškov (150), Česká Třebová (300), Svitavy (300), Boskovice (250), Blansko (200), Hradec Králové (400), Pardubice (400), Chrudim (400), Žďár n. Sázavou (300), Havl. Brod (300), Třebíč (300), Znojmo (300), Mikulov (300), Kroměříž (400), Holešov (400), Zlín (400), Uh. Hradiště (400), Hodonín (350), Strážnice (350), Břeclav (350).

Proč právě s Emmou?

  • Tradice a zkušenost – jsme tu pro vás od roku 1990 - více informací ZDE
  • Kvalita a spokojenost – zaměřujeme se na střední a vyšší kategorii zajišťovaných služeb. Můžete si přečíst některé ohlasy našich zákazníků.
  • Stálá klientela – vážíme si stálých klientů, kteří se k nám vracejí a poskytujeme jim slevy
  • E-shop – na tomto webu si můžete zájezdy vybrat, zarezervovat, objednat i zaplatit
  • Online sleva – při přihlášení zájezdu online poskytujeme na vybrané zájezdy

Mapa

Destinace a výlety

Popis destinace

Tossa de Mar patří k nejkrásnějším a nejromantičtějším městečkům na pobřeží Costa Brava/Maresme (Španělsko). Těžko naleznete podobné místo, kde by se tak harmonicky spojovaly borové lesy sahající až k pobřeží a strmé útesy padající do průzračné mořské vody s písečnými plážemi v malebných zátokách. Tossa je ideálním střediskem pro strávení klidné dovolené, nabízí totiž pohodu, příjemnou atmosféru, procházky romantickými uličkami a posezení v tavernách starého města.

Fakultativní výlety

Barcelona panoramatická
Během výletu uvidíte Gaudího díla – Park Güell, Sagrada Familia, Casa Milá, Casa Batt ló, dále Národní palác – muzeum katalánského umění, olympijský stadion, nebo supermoderní Torre Agbar. Můžete navští vit tržnici La Boquería, projít se po proslulé La Ramble, prohlédnout si staré město s gotickou čtvrtí kolem katedrály nebo v přístavu atraktivní mořské akvárium.
Montserrat
V horském masívu Montserrat je postaven klášter, v němž je uložena černá socha Panny Marie Montserratské– patronky Katalánska. Klášter je proslulý i chlapeckým pěveckým sborem Escolania. Nezapomenutelná je ovšem jízda autobusem, jež vede napříč vápencovým masívem úzkou silnicí s mnoha serpentinami, která Vám nabídne jedinečný, téměř letecký pohled na krajinu v údolí řeky Llobregat a při jasném počasí až na nedalekou Barcelonu.
Barcelona - večerní
Odpoledně – večerní výlet, při němž uvidíte nejen Gaudího díla, ale i olympijský stadion a příznivce fotbalu jistě potěší možnost návštěvy stadionu Nou Camp s muzeem FC Barcelona. Podvečerní atmosféru města si vychutnáte při procházce po La Ramble s množstvím pouličních umělců nebo návštěvou přístavu. Na závěr shlédnete světelnou, hudební a vodní show Magické fontány.