X

Pondělí-pátek 09:00-17:00
+420 542 214 343

 

Hotel Don Juan Village** - vlastní doprava

Španělsko

>

Costa Brava/Costa Barcelona

>

Tossa de Mar

Hotel Don Juan Village** - vlastní doprava
Typ ubytování
hotel
Vzdálenost od pláže
100 m
Typ pláže
písečná
TenisBazén venkovní

Přízemní pavilony vystavěné uprostřed zahrad ve vzdálenosti pouhých 100m od pláže jsou naprosto výjimečným typem ubytování na pobřeží Costa Brava v letovisku Tossa de Mar (Španělsko, Costa Brava/Maresme). Tento zahradní blok pokojů je součástí tříhvězdičkového hotelu Don Juan Tossa a propojení s tímto luxusním hotelem nabízí veškeré zázemí služeb kvalitního hotelu včetně dvou bazénů, tenisových kurtů, baru, restaurace i společenských prostor s večerními programy. Stravování je rovněž zajištěno ve velmi dobré hotelové restauraci. Toto ubytování nabízí přesně takový styl, jaký mnoho našich zákazníků často bezúspěšně hledalo v naší nabídce. Je to ubytování v přírodě, v přízemních domcích, nikoliv ve velkých komplexech, a přitom spojené se službami velkého luxusního hotelu.

Termíny a ceny

Kompletní tabulka katalogových cen

Podrobné informace

Ubytování

Ubytování je zajištěno v přízemních domcích vystavěných v zahradním stylu, obklopených zelení. Každý návštěvník má k dispozici dvoulůžkový pokoj s vlastním soc. zařízením. Je zde možnost jedné až dvou přistýlek pro děti i pro dospělé. 1.dítě do 12 let i 2.dítě do 6 let na přistýlce mají pobyt zdarma!

Stravování

V ceně je zahrnuta plná penze formou švédských stolů v hotelové restauraci. Nápoje nejsou zahrnuty v ceně. Za příplatek je možno zajistit pobyt v režimu All Inclusive.

ALL INCLUSIVE:
Vedle plné penze formou švédských stolů jsou v rámci All Inclusive zajištěny teplé i studené místní alkoholické i nealkoholické nápoje od 10 do 22hod v hotelovém baru. Dále možnost pozdní snídaně od 10 do 12hod a odpolední snack bar a pro děti zmrzlina od 16 do 18hod..

Cena zahrnuje

ubytování 10/11 nocí

plná penze

služby stálého delegáta

Příplatky

All inclusive 300 Kč/osoba/den (děti do 13 let 170 Kč/osoba/den)

Doprava

Doprava na Costa Bravu je vlastní.

Proč právě s Emmou?

  • Tradice a zkušenost – jsme tu pro vás od roku 1990 - více informací ZDE
  • Kvalita a spokojenost – zaměřujeme se na střední a vyšší kategorii zajišťovaných služeb. Můžete si přečíst některé ohlasy našich zákazníků.
  • Stálá klientela – vážíme si stálých klientů, kteří se k nám vracejí a poskytujeme jim slevy
  • E-shop – na tomto webu si můžete zájezdy vybrat, zarezervovat, objednat i zaplatit
  • Online sleva – při přihlášení zájezdu online poskytujeme na vybrané zájezdy

Mapa

Destinace a výlety

Popis destinace

Tossa de Mar patří k nejkrásnějším a nejromantičtějším městečkům na pobřeží Costa Brava/Maresme (Španělsko). Těžko naleznete podobné místo, kde by se tak harmonicky spojovaly borové lesy sahající až k pobřeží a strmé útesy padající do průzračné mořské vody s písečnými plážemi v malebných zátokách. Tossa je ideálním střediskem pro strávení klidné dovolené, nabízí totiž pohodu, příjemnou atmosféru, procházky romantickými uličkami a posezení v tavernách starého města.

Fakultativní výlety

Barcelona panoramatická
Během výletu uvidíte Gaudího díla – Park Güell, Sagrada Familia, Casa Milá, Casa Batt ló, dále Národní palác – muzeum katalánského umění, olympijský stadion, nebo supermoderní Torre Agbar. Můžete navští vit tržnici La Boquería, projít se po proslulé La Ramble, prohlédnout si staré město s gotickou čtvrtí kolem katedrály nebo v přístavu atraktivní mořské akvárium.
Montserrat
V horském masívu Montserrat je postaven klášter, v němž je uložena černá socha Panny Marie Montserratské– patronky Katalánska. Klášter je proslulý i chlapeckým pěveckým sborem Escolania. Nezapomenutelná je ovšem jízda autobusem, jež vede napříč vápencovým masívem úzkou silnicí s mnoha serpentinami, která Vám nabídne jedinečný, téměř letecký pohled na krajinu v údolí řeky Llobregat a při jasném počasí až na nedalekou Barcelonu.
Barcelona - večerní
Odpoledně – večerní výlet, při němž uvidíte nejen Gaudího díla, ale i olympijský stadion a příznivce fotbalu jistě potěší možnost návštěvy stadionu Nou Camp s muzeem FC Barcelona. Podvečerní atmosféru města si vychutnáte při procházce po La Ramble s množstvím pouličních umělců nebo návštěvou přístavu. Na závěr shlédnete světelnou, hudební a vodní show Magické fontány.