X

Pondělí-pátek 09:00-17:00
+420 542 214 343

 

Hotel Gran Garbí***

Španělsko

>

Costa Brava/Costa Barcelona

>

Lloret de Mar

Hotel Gran Garbí***
Typ ubytování
hotel

Moderní komplex tří hotelových budov se širokým zázemím. Hotel se nachází v pěší zóně na okraji turistického centra Lloretu, což mu zaručuje bezprostřední kontakt se všemi lákadly tohoto letoviska, ale i relativně klidnou polohou obklopenou zelení. Hotel je 300 m od písečné pláže. Návštěvníkům nabízí dva venkovní bazény s terasouna slunění s lehátky a slunečníky zdarma, jeden vnitřní bazén, restauraci, bar, TV sál a další společenské prostory. Pro návštěvníky s vlastní dopravou je k dispozici venkovníhotelové parkoviště (zdarma) i kryté garáže (v omezeném množství a za příplatek cca10 €/den). V hotelu jsou připravovány denní i večerní animační programy pro dospěléi děti a během hlavní sezóny zde funguje i miniklub pro děti od 3 do 12 let.

Termíny a ceny

Kompletní tabulka katalogových cen

Podrobné informace

Ubytování

Dvoulůžkové pokoje s klimatizací, TV se satelitem, balkonem, telefonem a trezorem (za poplatek). Pokoje jsou s možností jedné i dvou přistýlek. Po celou sezónu 1. i 2. dítě na přistýlce má pobyt zdarma!

Stravování

V ceně pobytu je zahrnuta polopenze formou bohatých švédských stolů. Za příplatek je možno stravu rozšířit na plnou penzi.

Příplatky

plná penze 100 Kč / noc

jednolůžkový pokoj 300 Kč/ noc

Doprava

DOPRAVA NA COSTA BRAVU je možná vlastní, autobusem nebo letecky.

LETECKÁ DOPRAVA: s leteckou společností TRAVEL SERVICE letadly Boeing 737/800. Odlety jsou z Brna a Ostravy do Gerony. Z Gerony jsou zajištěny transfery španělskými autobusy.

AUTOBUSOVÁ DOPRAVA: – Možnost nástupu v Brně, Velkém Meziříčí, Jihlavě, Praze a Plzni a za příplatek i v následujících místech: Ostrava (350), Frýdek Místek (350), Nový Jičín (350), Hranice (350), Lipník n. B. (350), Olomouc (250), Přerov (250), Prostějov (200), Vyškov (150), Česká Třebová (300), Svitavy (300), Boskovice (250), Blansko (200), Hradec Králové (350), Pardubice (350), Chrudim (350), Žďár n. Sázavou (300), Havl. Brod (300), Třebíč (200), Znojmo (200), Mikulov (200), Kroměříž (350), Holešov (350), Zlín (350), Uh. Hradiště (350), Hodonín (300), Strážnice (300), Břeclav (300).


Proč právě s Emmou?

  • Tradice a zkušenost – jsme tu pro vás od roku 1990 - více informací ZDE
  • Kvalita a spokojenost – zaměřujeme se na střední a vyšší kategorii zajišťovaných služeb. Můžete si přečíst některé ohlasy našich zákazníků.
  • Stálá klientela – vážíme si stálých klientů, kteří se k nám vracejí a poskytujeme jim slevy
  • E-shop – na tomto webu si můžete zájezdy vybrat, zarezervovat, objednat i zaplatit
  • Online sleva – při přihlášení zájezdu online poskytujeme na vybrané zájezdy

Mapa

Destinace a výlety

Popis destinace

Video ze ŠpanělskaJe nejnavštěvovanější středisko pobřeží Costa Brava/Maresme (Španělsko). Výborně udržované pláže, bohatý noční život, kasino, aquapark a spousta dalších atrakcí právem vytvářejí z Lloretu nejzábavnější centrum katalánského pobřeží. Na své si přijdou jak milovníci písečných pláží lemovaných vycházkovými kolonádami, tak příznivci skalnatého pobřeží a skrytých zátok, jakoby stvořených pro pohodové slunění a koupání i pro rekreační potápění.

Fakultativní výlety

Barcelona panoramatická
Během výletu uvidíte Gaudího díla – Park Güell, Sagrada Familia, Casa Milá, Casa Batt ló, dále Národní palác – muzeum katalánského umění, olympijský stadion, nebo supermoderní Torre Agbar. Můžete navští vit tržnici La Boquería, projít se po proslulé La Ramble, prohlédnout si staré město s gotickou čtvrtí kolem katedrály nebo v přístavu atraktivní mořské akvárium.
Montserrat
V horském masívu Montserrat je postaven klášter, v němž je uložena černá socha Panny Marie Montserratské– patronky Katalánska. Klášter je proslulý i chlapeckým pěveckým sborem Escolania. Nezapomenutelná je ovšem jízda autobusem, jež vede napříč vápencovým masívem úzkou silnicí s mnoha serpentinami, která Vám nabídne jedinečný, téměř letecký pohled na krajinu v údolí řeky Llobregat a při jasném počasí až na nedalekou Barcelonu.
Barcelona - večerní
Odpoledně – večerní výlet, při němž uvidíte nejen Gaudího díla, ale i olympijský stadion a příznivce fotbalu jistě potěší možnost návštěvy stadionu Nou Camp s muzeem FC Barcelona. Podvečerní atmosféru města si vychutnáte při procházce po La Ramble s množstvím pouličních umělců nebo návštěvou přístavu. Na závěr shlédnete světelnou, hudební a vodní show Magické fontány.