X

Pondělí-pátek 09:00-17:00
+420 542 214 343

 

Hotel Koppers***

Španělsko

>

Costa Brava/Costa Barcelona

>

Pineda de Mar

Hotel Koppers***
Typ ubytování
hotel

Oblíbený tříhvězdičkový hotel v klidnější části letoviska Pineda, asi 300 m od široké písečné pláže. Vzdálenost do centra Pinedy s řadou obchůdků a příjemných posezení je asi 200 m. Hotel je znám velmi příjemnou pohodovou atmosférou. Má vlastní venkovní bazén s lehátky na slunění zdarma. Dále je zde restaurace, vnitřní bar, venkovní bar u bazénu, salonek a TV sál. Hotel je klimatizován a také všechny pokoje mají klimatizaci. Vedle sportovního vyžití při vodních sportech na pláži nabízí hotel stolní tenis a biliard. Večer jsou pro návštěvníky připravovány animační programy.

Termíny a ceny

Kompletní tabulka katalogových cen

Podrobné informace

Ubytování

Dvoulůžkové pokoje s možností jedné nebo dvou přistýlek. Pokoje jsou vybaveny klimatizací, telefonem, vlastním soc. zařízením a balkonem. 1. dítě na přistýlce má pobyt zdarma.

Stravování

V ceně je zahrnuta polopenze (snídaně, večeře). Za příplatek je možno zajistit plnou penzi. Veškeré stravování je formou švédských stolů.

Příplatky

plná penze 100 Kč / noc

jednolůžkový pokoj 350 Kč / noc

Doprava

DOPRAVA NA COSTA MARESME je možná vlastní, autobusem nebo letecky.

LETECKÁ DOPRAVA: s leteckou společností TRAVEL SERVICE letadly Boeing 737/800. Odlety jsou z Brna a Ostravy do Gerony. Z Gerony jsou zajištěny transfery španělskými autobusy.

AUTOBUSOVÁ DOPRAVA: – Možnost nástupu v Brně, Velkém Meziříčí, Jihlavě, Praze a Plzni a za příplatek i v následujících místech: Ostrava (350), Frýdek Místek (350), Nový Jičín (350), Hranice (350), Lipník n. B. (350), Olomouc (250), Přerov (250), Prostějov (200), Vyškov (150), Česká Třebová (300), Svitavy (300), Boskovice (250), Blansko (200), Hradec Králové (350), Pardubice (350), Chrudim (350), Žďár n. Sázavou (300), Havl. Brod (300), Třebíč (200), Znojmo (200), Mikulov (200), Kroměříž (350), Holešov (350), Zlín (350), Uh. Hradiště (350), Hodonín (300), Strážnice (300), Břeclav (300).

Proč právě s Emmou?

  • Tradice a zkušenost – jsme tu pro vás od roku 1990 - více informací ZDE
  • Kvalita a spokojenost – zaměřujeme se na střední a vyšší kategorii zajišťovaných služeb. Můžete si přečíst některé ohlasy našich zákazníků.
  • Stálá klientela – vážíme si stálých klientů, kteří se k nám vracejí a poskytujeme jim slevy
  • E-shop – na tomto webu si můžete zájezdy vybrat, zarezervovat, objednat i zaplatit
  • Online sleva – při přihlášení zájezdu online poskytujeme na vybrané zájezdy

Mapa

Destinace a výlety

Popis destinace

Video ze ŠpanělskaOblíbené letovisko v samém centru pobřeží Costa Brava/Maresme (Španělsko). Pineda se nachází v samém centru Costa de Barcelona. Dlouhá, prostorná pláž se zlatavým čistým pískem, tak typickým pro tuto oblast, a moderní hotelová síť dělají z Pinedy vhodné místo pro trávení letní dovolené. Příjemný stí n úzkých uliček a malebných náměstí se starobylými kašnami a spoustou zeleně ve starém městě dokonale kontrastuje se zářivě žlutým přílivem slunce na plážích.

Fakultativní výlety

Barcelona panoramatická
Během výletu uvidíte Gaudího díla – Park Güell, Sagrada Familia, Casa Milá, Casa Batt ló, dále Národní palác – muzeum katalánského umění, olympijský stadion, nebo supermoderní Torre Agbar. Můžete navští vit tržnici La Boquería, projít se po proslulé La Ramble, prohlédnout si staré město s gotickou čtvrtí kolem katedrály nebo v přístavu atraktivní mořské akvárium.
Montserrat
V horském masívu Montserrat je postaven klášter, v němž je uložena černá socha Panny Marie Montserratské– patronky Katalánska. Klášter je proslulý i chlapeckým pěveckým sborem Escolania. Nezapomenutelná je ovšem jízda autobusem, jež vede napříč vápencovým masívem úzkou silnicí s mnoha serpentinami, která Vám nabídne jedinečný, téměř letecký pohled na krajinu v údolí řeky Llobregat a při jasném počasí až na nedalekou Barcelonu.
Barcelona - večerní
Odpoledně – večerní výlet, při němž uvidíte nejen Gaudího díla, ale i olympijský stadion a příznivce fotbalu jistě potěší možnost návštěvy stadionu Nou Camp s muzeem FC Barcelona. Podvečerní atmosféru města si vychutnáte při procházce po La Ramble s množstvím pouličních umělců nebo návštěvou přístavu. Na závěr shlédnete světelnou, hudební a vodní show Magické fontány.