X

Pondělí-pátek 09:00-17:00
+420 542 214 343

 

Hotel Los Pinos*** - kombinovaná doprava

Španělsko

>

Costa Brava/Costa Barcelona

>

Santa Susana

Hotel Los Pinos*** - kombinovaná doprava
Typ ubytování
hotel
Vzdálenost od pláže
0 m
Typ pláže
písečná
KlimatizaceTVWiFiBazén venkovníBazén vnitřní

velmi oblíbený dvouhvězdičkový hotel s ideální polohou přímo na pláži v letovisku Santa Susana (Španělsko, Costa Brava/Maresme). Všechny pokoje jsou s balkonem a výhledem na moře, což je největší předností tohoto hotelu. Hotel nabízí návštěvníkům restauraci, bar, venkovní bazén, vnitřní bazén s vířivými proudy a saunu. Jedná se o hotel se širokými možnostmi zábavy, ať už v hotelu nebo blízkém okolí.

Termíny a ceny

Kompletní tabulka katalogových cen

Podrobné informace

Ubytování

Ubytování je zajištěno ve dvoulůžkových pokojích s vlastním soc. zařízením a možností jedné až dvou přistýlek. Pokoje jsou vybaveny klimatizací, TV a každý pokoj má balkon s výhledem na moře. 1. dítě do 12 let na přistýlce má pobyt zdarma!

Stravování

V ceně zájezdu je zahrnuta polopenze formou švédských stolů. Možnost připlatit obědy formou švédských stolů nebo All Inclusive.

ALL INCLUSIVE:
Vrámci All inclusive je zajištěna plná penze formou švédských stolů, teplé i studené místní alkoholické i nealkoholické nápoje od 10 do 23 hod v hotelovém baru. Snack bar s hamburgery, párkem v rohlíku, chipsy, olivami od 12,00 do 14,30 cookies od 16,00 do 18,00 a sendviče od 19,00 do 21,00, pro děti zmrzlina.


Cena zahrnuje

ubytování v hotelu 7 nocí

polopenzi

služby stálého delegáta

dopravu 1 směr letecky a 1 směr autobusem

letištní a palivový příplatek

Příplatky

plná penze 100 Kč/osoba/noc

all inclusive 300 Kč/osoba/noc (děti do 12 let 250 Kč/noc)

Doprava

Doprava na Costa Bravu je kombinovaná, autobusem tam - letecky zpět. Přílet je do Bratislavy, od příletu zajišťujeme zdarma autokarový transfer do Břeclavi, Brna, Olomouce a Ostravy.

Ohlasy zákazníků

Mail 27.6.2008
Vážení, já i moje dcera vám chceme poděkovat za skvělé služby vaší CK, při zajištování naší dovolené v hotelu Los Pinos. Setkaly jsme se s ochotou vašich pracovníků zařídit vše k naší spokojenosti. Zvláště snaha a obětavost vašeho delegáta pana Jiřího Pichla byla příkladná a patří mu za to dík. S pozdravem Jarmila a Kateřina Vlčková


Proč právě s Emmou?

  • Tradice a zkušenost – jsme tu pro vás od roku 1990 - více informací ZDE
  • Kvalita a spokojenost – zaměřujeme se na střední a vyšší kategorii zajišťovaných služeb. Můžete si přečíst některé ohlasy našich zákazníků.
  • Stálá klientela – vážíme si stálých klientů, kteří se k nám vracejí a poskytujeme jim slevy
  • E-shop – na tomto webu si můžete zájezdy vybrat, zarezervovat, objednat i zaplatit
  • Online sleva – při přihlášení zájezdu online poskytujeme na vybrané zájezdy

Mapa

Destinace a výlety

Popis destinace

Video ze Španělskaje jedním z nejatraktivnějších turistických středisek Costa Brava/Maresme (Španělsko) se 2 km pláží a borovými lesy sahajícími až k moři. Původní vesnice se nachází poněkud vzdálena od mořského pobřeží, na úpatí hor, chránících pobřeží a dotvářejících malebné panorama krajiny. Turistické centrum vznikalo podél pláže a vyrostlo v moderní oblast s kvalitními hotely, příjemnými kavárničkami, středisky zábavy a pěknou promenádou.

Fakultativní výlety

Barcelona panoramatická
Během výletu uvidíte Gaudího díla – Park Güell, Sagrada Familia, Casa Milá, Casa Batt ló, dále Národní palác – muzeum katalánského umění, olympijský stadion, nebo supermoderní Torre Agbar. Můžete navští vit tržnici La Boquería, projít se po proslulé La Ramble, prohlédnout si staré město s gotickou čtvrtí kolem katedrály nebo v přístavu atraktivní mořské akvárium.
Montserrat
V horském masívu Montserrat je postaven klášter, v němž je uložena černá socha Panny Marie Montserratské– patronky Katalánska. Klášter je proslulý i chlapeckým pěveckým sborem Escolania. Nezapomenutelná je ovšem jízda autobusem, jež vede napříč vápencovým masívem úzkou silnicí s mnoha serpentinami, která Vám nabídne jedinečný, téměř letecký pohled na krajinu v údolí řeky Llobregat a při jasném počasí až na nedalekou Barcelonu.
Barcelona - večerní
Odpoledně – večerní výlet, při němž uvidíte nejen Gaudího díla, ale i olympijský stadion a příznivce fotbalu jistě potěší možnost návštěvy stadionu Nou Camp s muzeem FC Barcelona. Podvečerní atmosféru města si vychutnáte při procházce po La Ramble s množstvím pouličních umělců nebo návštěvou přístavu. Na závěr shlédnete světelnou, hudební a vodní show Magické fontány.