X

Pondělí-pátek 09:00-17:00
+420 542 214 343

 

Hotel Merce*** - vlastní doprava

Španělsko

>

Costa Brava/Costa Barcelona

>

Pineda de Mar

Hotel Merce*** - vlastní doprava
Typ ubytování
hotel
Vzdálenost od pláže
400 m
Typ pláže
písečná
KlimatizaceTVWiFiBazén venkovní

Oblíbený hotel rodinného typu s velmi dobrými službami. K pláži dojdete historickou částí letoviska Pineda de Mar (Španělsko, Costa Brava/Costa de Barcelona) za cca 5 min. Na střeše hotelu je návštěvníkům k dispozici bazén s prostornou terasou na slunění, venkovním barem a nádhernými vyhlídkami na hory i moře. V hotelu najdete restauraci à la carte, bufetovou restauraci, kavárnu, dobře vybavenou hernu a společenskou místnost. Návštěvníky překvapí široké hotelové zázemí se spoustou prostorů k posezení a odpočinku. Wi-Fi i na pokojích, za poplatek. Soukromý parking pro osobní vozy za poplatek. Domácí zvířata povolena (nutno vyžádat předem) za popl. 10 eur/den.

Termíny a ceny

Konstantní příplatky

Polopenze dospělý Na osobu / Na noc 120
polopenze dítě 2-13 let Na osobu / Na noc 60
plná penze dospělý Na osobu / Na noc 250
plná penze dítě 2-13 let Na osobu / Na noc 130
jednolůžkový pokoj Na osobu / Na noc 400
Kompletní tabulka katalogových cen

Podrobné informace

Ubytování

Dvoulůžkové pokoje s klimatizací vybavené v mediteránském stylu s vlastním soc. zařízením, vysoušečem vlasů, balkonem a možností 1–2 přistýlek pro dospělé nebo 1–2 přistýlek pro děti (čtyřlůžkové pokoje na vyžádání).

Stravování

V ceně je zahrnuta snídaně. Za příplatek je možno zajisti t polopenzi nebo plnou penzi. Veškeré stravování je formou švédských stolů. Široký výběr jídel.

Cena zahrnuje

• ubytování příslušné kategorie na 7 nocí s vyznačenou stravou

• činnost stálého delegáta

Cena nezahrnuje

pojištění léčebných výloh a storna ERV pojišťovny (doporučujeme připlatit)

•Pobytovou taxu, která se platí na místě a činí 1–2 eur/os./den dle typu hotelu

Příplatky

Polopenze dospělý: 120 Kč/os./noc

Polopenze dítě 2–13 let: 60 Kč/os./noc

Plná penze dospělý: 250 Kč/os./noc

Plná penze dítě 2–13 let: 130 Kč/os./noc

Jednolůžkový pokoj: 400 Kč/os./noc

Doprava

Doprava na Costa Bravu je vlastní.

Proč právě s Emmou?

  • Tradice a zkušenost – jsme tu pro vás od roku 1990 - více informací ZDE
  • Kvalita a spokojenost – zaměřujeme se na střední a vyšší kategorii zajišťovaných služeb. Můžete si přečíst některé ohlasy našich zákazníků.
  • Stálá klientela – vážíme si stálých klientů, kteří se k nám vracejí a poskytujeme jim slevy
  • E-shop – na tomto webu si můžete zájezdy vybrat, zarezervovat, objednat i zaplatit
  • Online sleva – při přihlášení zájezdu online poskytujeme na vybrané zájezdy

Mapa

Destinace a výlety

Popis destinace

Video ze ŠpanělskaOblíbené letovisko v samém centru pobřeží Costa Brava/Maresme (Španělsko). Pineda se nachází v samém centru Costa de Barcelona. Dlouhá, prostorná pláž se zlatavým čistým pískem, tak typickým pro tuto oblast, a moderní hotelová síť dělají z Pinedy vhodné místo pro trávení letní dovolené. Příjemný stí n úzkých uliček a malebných náměstí se starobylými kašnami a spoustou zeleně ve starém městě dokonale kontrastuje se zářivě žlutým přílivem slunce na plážích.

Fakultativní výlety

Barcelona panoramatická
Během výletu uvidíte Gaudího díla – Park Güell, Sagrada Familia, Casa Milá, Casa Batt ló, dále Národní palác – muzeum katalánského umění, olympijský stadion, nebo supermoderní Torre Agbar. Můžete navští vit tržnici La Boquería, projít se po proslulé La Ramble, prohlédnout si staré město s gotickou čtvrtí kolem katedrály nebo v přístavu atraktivní mořské akvárium.
Montserrat
V horském masívu Montserrat je postaven klášter, v němž je uložena černá socha Panny Marie Montserratské– patronky Katalánska. Klášter je proslulý i chlapeckým pěveckým sborem Escolania. Nezapomenutelná je ovšem jízda autobusem, jež vede napříč vápencovým masívem úzkou silnicí s mnoha serpentinami, která Vám nabídne jedinečný, téměř letecký pohled na krajinu v údolí řeky Llobregat a při jasném počasí až na nedalekou Barcelonu.
Barcelona - večerní
Odpoledně – večerní výlet, při němž uvidíte nejen Gaudího díla, ale i olympijský stadion a příznivce fotbalu jistě potěší možnost návštěvy stadionu Nou Camp s muzeem FC Barcelona. Podvečerní atmosféru města si vychutnáte při procházce po La Ramble s množstvím pouličních umělců nebo návštěvou přístavu. Na závěr shlédnete světelnou, hudební a vodní show Magické fontány.