X

Pondělí-pátek 09:00-17:00
+420 542 214 343

 

Sumus Monteplaya hotel*** - autobusem

Španělsko

>

Costa Brava/Costa Barcelona

>

Malgrat de Mar

Sumus Monteplaya hotel*** - autobusem
Typ ubytování
hotel
Vzdálenost od pláže
150 m
Typ pláže
písečná
KlimatizaceTVSejfBazén venkovní

Tento hotel si zamilujete na první pohled. Do nejmenšího detailu propracované hotelové služby vás nechají prožít pravý “španělský sen”. Okouzlí 'Vás skvělý výběr a kvalita jídla, pak se necháte zlákat k posezení na sluneční terase a nebo na cca 150 m vzdálené písečné pláži. Večer můžete posedět v příjemném hotelovém baru a zaposloucháte se do šumění vody přepadávající v krásném oblouku z jednoho hotelového bazénu do druhého. Z hotelové zahrady vejdete přímo na hlavní promenádu letoviska Malgrad de Mar (Španělsko, Costa Brava/Costa de Barcelona), plné zábavy a obchůdků se suvenýry. Hotel pamatuje také na děti, ty se zabaví na velké travnaté dětské zahradě a využijí během pobytu určitě některý z bohaté nabídky zábavních programů, které hotel připravuje. Hotel dále disponuje bazény, brouzdalištěm, barem u bazénu, TV místností, salonekem, dětským koutkem, animacemi. Za příplatek možnost využití billiardu, videoher, trezoru (20 eur/týden), popřípadě parkování (10 eur/noc), minilednice v pokoji standard (15 eur/týden).

Termíny a ceny

Konstantní příplatky

Večeře dospělý Na osobu / Na noc 100
Večeře dítě 2-12 let Na osobu / Na noc 50
plná penze dospělý Na osobu / Na noc 300
plná penze dítě 2-12 let Na osobu / Na noc 150
Superior pokoj Na osobu / Na noc 250
Příplatek za jednolůžkový pokoj Na osobu / Na noc 800
Kompletní tabulka katalogových cen

Podrobné informace

Ubytování

Ubytování je zajištěno ve velmi pěkných dvoulůžkových pokojích s vlastním soc. zařízením včetně vysoušeče vlasů a možností jedné přistýlky. Pokoje jsou vybaveny klimatizací, TV, telefonem a každý pokoj má balkon s posezením. V základní ceně jsou pokoje standard, kde je možnost 1 přistýlky, za příplatek je možné si objednat pokoj superior bez možnosti přistýlky. Pokoje superior jsou navíc vybaveny miniledničkou, osuškami k bazénu a Wi-fi a mají i výhled na moře. Pokoje superior jsou rozměrově větší než pokoje standard.

Stravování

V ceně je zahrnuta snídaně, za příplatek je možné si objednat polopenzi nebo plnou penzi.

Cena zahrnuje

ubytování se snídaní na 7 nocí

autobusovou dopravu

služby stálého delegáta

Příplatky

večeře 100 Kč/noc, děti do 12 let 50 Kč/noc

plná penze 300 Kč/ noc, děti 150 Kč/noc

pokoj superior 250 Kč/os./noc

jednolůžkový pokoj 800 Kč/noc

Doprava

Doprava na Costa Bravu je autobusová. Možnost nástupu v Brně, Velkém Meziříčí, Jihlavě, Praze a Plzni – zdarma a za příplatek i v následujících místech : Ostrava (400), FrýdekMístek (400), Nový Jičín (400), Hranice (400), Lipník n. Bečvou (400), Přerov (350), Olomouc (350), Prostějov (250), Vyškov (150).

Proč právě s Emmou?

  • Tradice a zkušenost – jsme tu pro vás od roku 1990 - více informací ZDE
  • Kvalita a spokojenost – zaměřujeme se na střední a vyšší kategorii zajišťovaných služeb. Můžete si přečíst některé ohlasy našich zákazníků.
  • Stálá klientela – vážíme si stálých klientů, kteří se k nám vracejí a poskytujeme jim slevy
  • E-shop – na tomto webu si můžete zájezdy vybrat, zarezervovat, objednat i zaplatit
  • Online sleva – při přihlášení zájezdu online poskytujeme na vybrané zájezdy

Mapa

Destinace a výlety

Popis destinace

Video ze Španělskaje přímořské městečko na pobřeží Costa Barcelona (Španělsko), navazující bezprostředně na Santa Susanu, takže dnes již nepoznáte, kde jedno začíná a druhé končí. Prázdninovému turistovi nabízí mnohé půvaby, ať již 5 km sluncem prozářených pláží nebo mnohá zákoutí starého městečka s historickými budovami i z 11. stol., kašnami, stinnými alejemi, ale i restauracemi, kavárnami a v neposlední řadě obchody všeho druhu. Procházky v podvečer prázdninového dne, kdy vzduch je naplněn svěžestí a poklidem, jsou zde nezapomenutelné.

Fakultativní výlety

Barcelona panoramatická
Během výletu poznáte nejznámější místa této katalánské metropole jako Park Güell, Sagrada Familia, Casa Milá, Casa Battló (díla geniálního architekta A. Gaudího), Národní palác - muzeum katalánského umění, olympijský stadion, či třeba supermoderní Torre Agbar. Můžete navštívit proslulou tržnici La Boquería, projít se po krásné a rušné ulici La Rambla s množstvím pouličních umělců a stánků, nebo si prohlédnout stavby v nejstarší části města - Gotické čtvrti. V přístavu lze také navštívit atraktivní Akvárium s 80 metrů dlouhým proskleným tunelem.

Montserrat
Světoznámé poutní místo, každoročně vyhledávané tisíci turisty z celého světa. V horském masívu Montserrat je postaven klášter, v němž je uložena černá socha Panny Marie Montserratské - patronky Katalánska. Klášter je také proslulý chlapeckým pěveckým sborem Escolania. Denně se zde konají bohoslužby. Nezapomenutelná je ovšem jízda autobusem, jež vede napříč vápencovým masívem úzkou silnicí s mnoha serpentinami, která Vám nabídne jedinečný a neopakovatelný pohled (téměř letecký) na krajinu v údolí řeky Llobregat a při jasném počasí také výhled až k nedaleké Barceloně (cca 35 km).

Barcelona + Nou camp + fontány - večerní
Oblíbený odpoledně - večerní výlet, při němž uvidíte nejen Gaudího díla - Sagrada Familia, Casa Milá, Casa Battló, ale i olympijský stadion a příznivce fotbalu jistě potěší možnost návštěvy stadionu Nou Camp (druhý největší fotbalový stadion na světě) s muzeem FC Barcelona. Podvečerní atmosféru města si vychutnáte při procházce krásnou ulicí La Rambla s množstvím pouličních umělců a stánků nebo návštěvou přístavu a atraktivního Akvária. Na závěr shlédnete nezapomenutelnou světelnou, hudební a vodní show Magické fontány (unikát z roku 1926).

Marineland - aquapark, delfinárium, mořské ZOO
Jediný mořský park v Katalánsku je rozdělen na 3 části. V jedné najdete delfinárium s vystoupeními cvičených delfínů, lachtanů, ale i papoušků a exotického ptactva. Dále mořské ZOO s tučňáky, tuleni, plameňáky, pelikány, čápy a také velkou volieru s exotickým ptactvem. V další části jsou vodní atrakce - tobogány, kamikaze, černá díra, skluzavky a bazény.

Barcelona - býčí zápasy
Nenechte si ujít příležitost seznámit se se španělskou mentalitou, která nejlépe vynikne právě při koridě. Každou neděli je možno navštívit jednu z největších býčích arén v Barceloně a zúčastnit se tohoto jedinečného představení. Krvavé divadlo je však určeno jen pro silnější povahy.

Svět Dalího / Dalí Museum
Navštívíte městečko Figueras s muzeem Salvadora Dalího - jednoho z nejvýznamnějších umělců 20. století. Ročně sem přijíždí více jak 750 tisíc turistů z celého světa a patří mezi nejnavštěvovanější muzea ve Španělsku. Nesmrtelný Salvador Dalí je tady mezi svými díly pochován. Zavítáte také na hrad Púbol, který koupil Dalí své ženě Gale a jehož výzdobu s mobiliářem sám navrhl. Jsou zde vystavena také díla, která své ženě věnoval a pro ni vytvořil.

La Siesta - španělská noc - flamenco
Vyhledávaný program, odehrávající se v bývalé vesnické usedlosti z roku 1666. Hlavním magnetem večera je prvotřídní flamenco - typický španělský tanec v podání famózního sólisty a choreografa José Leóna (držitele dvou světových rekordů) s jeho taneční skupinou. Dále vystoupí televizní hvězda - šarmantní tenor Sam a také v zahraničí uznávaný kytarista Diego Cortés. Součástí večera je večeře v typickém katalánském stylu, alkoholické i nealkoholické nápoje, zmrzlina i typický nápoj Katalánských rybářů "Cremat Catalá".

Aquapark Water World
Vodní park Water World, to je svět zábavy uprostřed čisté přírody. Velké množství atrakcí ve formě skluzavek, tobogánů, bazénů s bublinkovými masážemi, nebo s umělými vlnami, "raftingová řeka" - jediná svého druhu v Evropě. Park si podmaní všechny bez rozdílu věku, děti i dospělé.

Pobřeží Costa Brava
Ve všech letoviscích je možno nastoupit na výletní loď a individuálně absolvovat kouzelnou plavbu kolem nádherného, bohatě členitého pobřeží Costa Bravy. Cestou můžete vystoupit na koupání na některé z mnoha ve skaliskách ukrytých pláží nebo navštívit některé městečko k příjemné procházce a posezení.