X

Pondělí-pátek 09:00-17:00
+420 542 214 343

 

Hotel Reymar*** - letecky

Španělsko

>

Costa Brava/Costa Barcelona

>

Malgrat de Mar

Hotel Reymar*** - letecky
Typ ubytování
hotel
Vzdálenost od pláže
50 m
Typ pláže
písečná
KlimatizaceTVBezbariérovýSejfBazén venkovní

Tříhvězdičkový hotel v blízkosti pláže v Malgrat de Mar (Španělsko, Costa Brava/Costa de Barcelona), která je oddělena promenádou, pobřežní silnicí a železnicí, která je obklopena zelení. Hotelovým hostům je k dispozici restaurace, bar s kavárnou a venkovním posezením, bazén se sluneční terasou, herní místnost se stolními hrami. Hotel je vybaven pro ubytovávání invalidních osob. Možnost pronájmu garážového stání pro klienty, kteří přijedou autem.

Termíny a ceny

Konstantní příplatky

Polopenze dospělý Na osobu / Na noc 100
polopenze dítě 2-11 let Na osobu / Na noc 50
plná penze dospělý Na osobu / Na noc 200
plná penze dítě 2-11 let Na osobu / Na noc 100
Příplatek za jednolůžkový pokoj Na osobu / Na noc 350
Kompletní tabulka katalogových cen

Podrobné informace

Ubytování

Dvoulůžkové klimatizované pokoje s vlastním soc. zařízením a možností jedné přistýlky. Všechny pokoje jsou vybaveny TV, telefonem, balkonem, trezor je za poplatek. Dětská postýlka zdarma.

Stravování

V ceně je zahrnuta snídaně formou švédských stolů. Za příplatek je možné si objednat večeře nebo plnou penzi.

Cena zahrnuje

• leteckou přepravu Bratislava-Gerona-Bratislava

• odbavení s příručním zavazadlem

• transfery letiště-hotel-letiště

• ubytování příslušné kategorie na 7 nocí s vyznačenou stravou

• činnost stálého delegáta

Příplatky

polopenze 100 Kč/os./noc, děti 50%

plná penze 200 Kč/os./noc, děti 50%

jednolůžkový pokoj 350 Kč/noc

odbavení zavazadla do 15 kg na let tam i zpět 1 400 Kč/ks

Doprava

Letecká doprava je zajišťována z Bratislavy linkami Ryanair do Gerony. Z Gerony do hotelu a zpět je zajištěn transfer.
Cena zahrnuje odbavení s příručním zavazadlem. Za každé zavazadlo k odbavení do 15 kg na let tam i zpět se platí příplatek 1 400 Kč/ks.

Proč právě s Emmou?

  • Tradice a zkušenost – jsme tu pro vás od roku 1990 - více informací ZDE
  • Kvalita a spokojenost – zaměřujeme se na střední a vyšší kategorii zajišťovaných služeb. Můžete si přečíst některé ohlasy našich zákazníků.
  • Stálá klientela – vážíme si stálých klientů, kteří se k nám vracejí a poskytujeme jim slevy
  • E-shop – na tomto webu si můžete zájezdy vybrat, zarezervovat, objednat i zaplatit
  • Online sleva – při přihlášení zájezdu online poskytujeme na vybrané zájezdy

Mapa

Destinace a výlety

Popis destinace

Video ze Španělskaje přímořské městečko na pobřeží Costa Barcelona (Španělsko), navazující bezprostředně na Santa Susanu, takže dnes již nepoznáte, kde jedno začíná a druhé končí. Prázdninovému turistovi nabízí mnohé půvaby, ať již 5 km sluncem prozářených pláží nebo mnohá zákoutí starého městečka s historickými budovami i z 11. stol., kašnami, stinnými alejemi, ale i restauracemi, kavárnami a v neposlední řadě obchody všeho druhu. Procházky v podvečer prázdninového dne, kdy vzduch je naplněn svěžestí a poklidem, jsou zde nezapomenutelné.

Fakultativní výlety

Barcelona panoramatická
Během výletu poznáte nejznámější místa této katalánské metropole jako Park Güell, Sagrada Familia, Casa Milá, Casa Battló (díla geniálního architekta A. Gaudího), Národní palác - muzeum katalánského umění, olympijský stadion, či třeba supermoderní Torre Agbar. Můžete navštívit proslulou tržnici La Boquería, projít se po krásné a rušné ulici La Rambla s množstvím pouličních umělců a stánků, nebo si prohlédnout stavby v nejstarší části města - Gotické čtvrti. V přístavu lze také navštívit atraktivní Akvárium s 80 metrů dlouhým proskleným tunelem.

Montserrat
Světoznámé poutní místo, každoročně vyhledávané tisíci turisty z celého světa. V horském masívu Montserrat je postaven klášter, v němž je uložena černá socha Panny Marie Montserratské - patronky Katalánska. Klášter je také proslulý chlapeckým pěveckým sborem Escolania. Denně se zde konají bohoslužby. Nezapomenutelná je ovšem jízda autobusem, jež vede napříč vápencovým masívem úzkou silnicí s mnoha serpentinami, která Vám nabídne jedinečný a neopakovatelný pohled (téměř letecký) na krajinu v údolí řeky Llobregat a při jasném počasí také výhled až k nedaleké Barceloně (cca 35 km).

Barcelona + Nou camp + fontány - večerní
Oblíbený odpoledně - večerní výlet, při němž uvidíte nejen Gaudího díla - Sagrada Familia, Casa Milá, Casa Battló, ale i olympijský stadion a příznivce fotbalu jistě potěší možnost návštěvy stadionu Nou Camp (druhý největší fotbalový stadion na světě) s muzeem FC Barcelona. Podvečerní atmosféru města si vychutnáte při procházce krásnou ulicí La Rambla s množstvím pouličních umělců a stánků nebo návštěvou přístavu a atraktivního Akvária. Na závěr shlédnete nezapomenutelnou světelnou, hudební a vodní show Magické fontány (unikát z roku 1926).

Marineland - aquapark, delfinárium, mořské ZOO
Jediný mořský park v Katalánsku je rozdělen na 3 části. V jedné najdete delfinárium s vystoupeními cvičených delfínů, lachtanů, ale i papoušků a exotického ptactva. Dále mořské ZOO s tučňáky, tuleni, plameňáky, pelikány, čápy a také velkou volieru s exotickým ptactvem. V další části jsou vodní atrakce - tobogány, kamikaze, černá díra, skluzavky a bazény.

Barcelona - býčí zápasy
Nenechte si ujít příležitost seznámit se se španělskou mentalitou, která nejlépe vynikne právě při koridě. Každou neděli je možno navštívit jednu z největších býčích arén v Barceloně a zúčastnit se tohoto jedinečného představení. Krvavé divadlo je však určeno jen pro silnější povahy.

Svět Dalího / Dalí Museum
Navštívíte městečko Figueras s muzeem Salvadora Dalího - jednoho z nejvýznamnějších umělců 20. století. Ročně sem přijíždí více jak 750 tisíc turistů z celého světa a patří mezi nejnavštěvovanější muzea ve Španělsku. Nesmrtelný Salvador Dalí je tady mezi svými díly pochován. Zavítáte také na hrad Púbol, který koupil Dalí své ženě Gale a jehož výzdobu s mobiliářem sám navrhl. Jsou zde vystavena také díla, která své ženě věnoval a pro ni vytvořil.

La Siesta - španělská noc - flamenco
Vyhledávaný program, odehrávající se v bývalé vesnické usedlosti z roku 1666. Hlavním magnetem večera je prvotřídní flamenco - typický španělský tanec v podání famózního sólisty a choreografa José Leóna (držitele dvou světových rekordů) s jeho taneční skupinou. Dále vystoupí televizní hvězda - šarmantní tenor Sam a také v zahraničí uznávaný kytarista Diego Cortés. Součástí večera je večeře v typickém katalánském stylu, alkoholické i nealkoholické nápoje, zmrzlina i typický nápoj Katalánských rybářů "Cremat Catalá".

Aquapark Water World
Vodní park Water World, to je svět zábavy uprostřed čisté přírody. Velké množství atrakcí ve formě skluzavek, tobogánů, bazénů s bublinkovými masážemi, nebo s umělými vlnami, "raftingová řeka" - jediná svého druhu v Evropě. Park si podmaní všechny bez rozdílu věku, děti i dospělé.

Pobřeží Costa Brava
Ve všech letoviscích je možno nastoupit na výletní loď a individuálně absolvovat kouzelnou plavbu kolem nádherného, bohatě členitého pobřeží Costa Bravy. Cestou můžete vystoupit na koupání na některé z mnoha ve skaliskách ukrytých pláží nebo navštívit některé městečko k příjemné procházce a posezení.