X

Pondělí-pátek 09:00-17:00
+420 542 214 343

 

Hotel Riviera*** 10/11 nocí - autobusem

Španělsko

>

Costa Brava/Costa Barcelona

>

Santa Susana

Hotel Riviera*** 10/11 nocí - autobusem
Typ ubytování
hotel
Vzdálenost od pláže
50 m
Typ pláže
písečná
KlimatizaceTVTenisBazén venkovní

V hotelu Riviera najdete všechno, co od pořádných prázdnin očekáváte. Vykoupete se v perfektním bazénu, odpočinete si na lehátku na sluneční terase a osvěžíte se u venkovního baru. Písečná pláž se nachází necelých 50 m od holtelu. Večer se můžete necháte zlákat barevnými obchůdky, kterých je moderní promenáda v Santa Susaně (Španělsko, Costa Brava/Maresme) plná. Pro děti hotel nabízí oddělené dětské hřiště, dětský bazén a zábavní programy, které pro ně hotel připravuje. Hotel dále nabízí bazén, bar v hotelu, bar u bazénu, výtah, TV místnost, salonek, jacuzzi, animace. Za příplatek možno využít stolní tenis, billiard, videohry, trezor. Moderní městečko Vás okouzlí bohatstvím zábavy, můžete posedět nad skleničkou vína v místní bodeze nebo ochutnáte velký pohár v některé ze zdejších skvělých cukráren.

Termíny a ceny

Konstantní příplatky

Obědy Na osobu / Na noc 100
Příplatek za jednolůžkový pokoj Na osobu / Na noc 390
Kompletní tabulka katalogových cen

Podrobné informace

Ubytování

Ubytování je zajištěno ve dvoulůžkových pokojích s možností 1 až 2 přistýlek s vlastním příslušenství (koupelna, WC), balkónem, telefonem, televizí, centrální topení a klimatizací.

Stravování

Stravování je zajištěno formou polopenze (snídaně a večeře). Za příplatek možno rozšířit na plnou penzi.

Cena zahrnuje

ubytování na 10/11 nocí

polopenzi

autobusovou dopravu

služby stálého delegáta

Příplatky

• jednolůžkový pokoj 390 Kč/os./noc
• plná penze 100 Kč/os./noc

Doprava

Doprava na Costa Brava je autobusem.
Možnost nástupu v Brně, Velkém Meziříčí, Jihlavě, Praze a Plzni a za příplatek i v následujících místech: Ostrava (400), Frýdek Místek (400), Nový Jičín (400), Hranice (400), Lipník n. B. (400), Olomouc (350), Přerov (350), Prostějov (200), Vyškov (150), Česká Třebová (300), Svitavy (300), Boskovice (250), Blansko (200), Hradec Králové (400), Pardubice (400), Chrudim (400), Žďár n. Sázavou (300), Havl. Brod (300), Třebíč (300), Znojmo (300), Mikulov (300), Kroměříž (400), Holešov (400), Zlín (400), Uh. Hradiště (400), Hodonín (350), Strážnice (350), Břeclav (350).

Proč právě s Emmou?

  • Tradice a zkušenost – jsme tu pro vás od roku 1990 - více informací ZDE
  • Kvalita a spokojenost – zaměřujeme se na střední a vyšší kategorii zajišťovaných služeb. Můžete si přečíst některé ohlasy našich zákazníků.
  • Stálá klientela – vážíme si stálých klientů, kteří se k nám vracejí a poskytujeme jim slevy
  • E-shop – na tomto webu si můžete zájezdy vybrat, zarezervovat, objednat i zaplatit
  • Online sleva – při přihlášení zájezdu online poskytujeme na vybrané zájezdy

Mapa

Destinace a výlety

Popis destinace

Video ze Španělskaje jedním z nejatraktivnějších turistických středisek Costa Brava/Maresme (Španělsko) se 2 km pláží a borovými lesy sahajícími až k moři. Původní vesnice se nachází poněkud vzdálena od mořského pobřeží, na úpatí hor, chránících pobřeží a dotvářejících malebné panorama krajiny. Turistické centrum vznikalo podél pláže a vyrostlo v moderní oblast s kvalitními hotely, příjemnými kavárničkami, středisky zábavy a pěknou promenádou.

Fakultativní výlety

Barcelona panoramatická
Během výletu uvidíte Gaudího díla – Park Güell, Sagrada Familia, Casa Milá, Casa Batt ló, dále Národní palác – muzeum katalánského umění, olympijský stadion, nebo supermoderní Torre Agbar. Můžete navští vit tržnici La Boquería, projít se po proslulé La Ramble, prohlédnout si staré město s gotickou čtvrtí kolem katedrály nebo v přístavu atraktivní mořské akvárium.
Montserrat
V horském masívu Montserrat je postaven klášter, v němž je uložena černá socha Panny Marie Montserratské– patronky Katalánska. Klášter je proslulý i chlapeckým pěveckým sborem Escolania. Nezapomenutelná je ovšem jízda autobusem, jež vede napříč vápencovým masívem úzkou silnicí s mnoha serpentinami, která Vám nabídne jedinečný, téměř letecký pohled na krajinu v údolí řeky Llobregat a při jasném počasí až na nedalekou Barcelonu.
Barcelona - večerní
Odpoledně – večerní výlet, při němž uvidíte nejen Gaudího díla, ale i olympijský stadion a příznivce fotbalu jistě potěší možnost návštěvy stadionu Nou Camp s muzeem FC Barcelona. Podvečerní atmosféru města si vychutnáte při procházce po La Ramble s množstvím pouličních umělců nebo návštěvou přístavu. Na závěr shlédnete světelnou, hudební a vodní show Magické fontány.