X

Pondělí-pátek 09:00-17:00
+420 542 214 343

 

Hotel Riviera*** - vlastní doprava

Španělsko

>

Costa Brava/Costa Barcelona

>

Santa Susana

Hotel Riviera***  - vlastní doprava
Typ ubytování
hotel
Vzdálenost od pláže
50 m
Typ pláže
písečná
KlimatizaceTVTenisBazén venkovní

V hotelu Riviera najdete všechno, co od pořádných prázdnin očekáváte. Vykoupete se v perfektním bazénu, odpočinete si na lehátku na sluneční terase a osvěžíte se u venkovního baru. Písečná pláž se nachází necelých 50 m od holtelu. Večer se můžete necháte zlákat barevnými obchůdky, kterých je moderní promenáda v Santa Susaně (Španělsko, Costa Brava/Maresme) plná. Pro děti hotel nabízí oddělené dětské hřiště, dětský bazén a zábavní programy, které pro ně hotel připravuje. Hotel dále nabízí bazén, bar v hotelu, bar u bazénu, výtah, TV místnost, salonek, jacuzzi, animace. Za příplatek možno využít stolní tenis, billiard, videohry, trezor. Moderní městečko Vás okouzlí bohatstvím zábavy, můžete posedět nad skleničkou vína v místní bodeze nebo ochutnáte velký pohár v některé ze zdejších skvělých cukráren.

Termíny a ceny

Konstantní příplatky

Obědy Na osobu / Na noc 190
Příplatek za jednolůžkový pokoj Na osobu / Na noc 390
Kompletní tabulka katalogových cen

Podrobné informace

Ubytování

Ubytování je zajištěno ve dvoulůžkových pokojích s možností 1 až 2 přistýlek s vlastním příslušenství (koupelna, WC), balkónem, telefonem, televizí, centrální topení a klimatizací.

Stravování

Stravování je zajištěno formou polopenze (snídaně a večeře) - švédské stoly. Za příplatek možno rozšířit na plnou penzi.

Cena zahrnuje

ubytování na 7 nocí s vyznačenou stravou

služby stálého delegáta

Příplatky

• jednolůžkový pokoj 390 Kč/os./noc
• obědy 180 Kč/os./noc

Doprava

Doprava je vlastní

Proč právě s Emmou?

  • Tradice a zkušenost – jsme tu pro vás od roku 1990 - více informací ZDE
  • Kvalita a spokojenost – zaměřujeme se na střední a vyšší kategorii zajišťovaných služeb. Můžete si přečíst některé ohlasy našich zákazníků.
  • Stálá klientela – vážíme si stálých klientů, kteří se k nám vracejí a poskytujeme jim slevy
  • E-shop – na tomto webu si můžete zájezdy vybrat, zarezervovat, objednat i zaplatit
  • Online sleva – při přihlášení zájezdu online poskytujeme na vybrané zájezdy

Mapa

Destinace a výlety

Popis destinace

Video ze Španělskaje jedním z nejatraktivnějších turistických středisek Costa Brava/Maresme (Španělsko) se 2 km pláží a borovými lesy sahajícími až k moři. Původní vesnice se nachází poněkud vzdálena od mořského pobřeží, na úpatí hor, chránících pobřeží a dotvářejících malebné panorama krajiny. Turistické centrum vznikalo podél pláže a vyrostlo v moderní oblast s kvalitními hotely, příjemnými kavárničkami, středisky zábavy a pěknou promenádou.

Fakultativní výlety

Barcelona panoramatická
Během výletu uvidíte Gaudího díla – Park Güell, Sagrada Familia, Casa Milá, Casa Batt ló, dále Národní palác – muzeum katalánského umění, olympijský stadion, nebo supermoderní Torre Agbar. Můžete navští vit tržnici La Boquería, projít se po proslulé La Ramble, prohlédnout si staré město s gotickou čtvrtí kolem katedrály nebo v přístavu atraktivní mořské akvárium.
Montserrat
V horském masívu Montserrat je postaven klášter, v němž je uložena černá socha Panny Marie Montserratské– patronky Katalánska. Klášter je proslulý i chlapeckým pěveckým sborem Escolania. Nezapomenutelná je ovšem jízda autobusem, jež vede napříč vápencovým masívem úzkou silnicí s mnoha serpentinami, která Vám nabídne jedinečný, téměř letecký pohled na krajinu v údolí řeky Llobregat a při jasném počasí až na nedalekou Barcelonu.
Barcelona - večerní
Odpoledně – večerní výlet, při němž uvidíte nejen Gaudího díla, ale i olympijský stadion a příznivce fotbalu jistě potěší možnost návštěvy stadionu Nou Camp s muzeem FC Barcelona. Podvečerní atmosféru města si vychutnáte při procházce po La Ramble s množstvím pouličních umělců nebo návštěvou přístavu. Na závěr shlédnete světelnou, hudební a vodní show Magické fontány.