X

Pondělí-pátek 09:00-17:00
+420 542 214 343

 

Hotel Sant Marc*** - vlastní doprava

Španělsko

>

Costa Brava/Costa Barcelona

>

Roses

Hotel Sant Marc*** - vlastní doprava
Typ ubytování
hotel
Vzdálenost od pláže
150 m
Typ pláže
písečná
TVWiFiBazén venkovní

Tříhvězdičkový hotel patřící do hotelové sítě Prestige, situovaný jen 150 m od pláže Santa Margarita a jen pár minut po příjemné pobřežní promenádě od centra městečka Roses (Španělsko, Costa Brava/Maresme). Hotel je obklopený malebnými kanály s jachtami a rybářskými čluny. Návštěvníkům hotelu je k dispozici hotelový bazén s lehátky zdarma, restaurace, bar i internetový koutek. Hoteloví hosté mohou využívat i lázeňských procedur v blízkém spa hotelu, který patří do stejné hotelové sítě, a proto poskytuje zvýhodněné ceny i pro hotel Sant Marc. Zdejší široké písečné pláže s nádhernými výhledy na městečko a hory určitě nadchnou každého návštěvníka.

Termíny a ceny

Konstantní příplatky

plná penze dospělý Na osobu / Na noc 150
Kompletní tabulka katalogových cen

Podrobné informace

Ubytování

Prostorné dvoulůžkové pokoje s koupelnou, terasou, TV se satelitem, ventilátorem a trezorem (za poplatek). Možnost jedné přistýlky pro děti i dospělé. Dítě do 12 let na přistýlce má pobyt zdarma!

Stravování

V základní ceně je ubytování s polopenzí formou švédských stolů. Za příplatek je možno rozšířit na plnou penzi.

Cena zahrnuje

ubytování 10/11 nocí

polopenzi

služby stálého delegáta

Příplatky

Plná penze 150 Kč/den

Doprava

Doprava na Costa Bravu je vlastní.

Proč právě s Emmou?

  • Tradice a zkušenost – jsme tu pro vás od roku 1990 - více informací ZDE
  • Kvalita a spokojenost – zaměřujeme se na střední a vyšší kategorii zajišťovaných služeb. Můžete si přečíst některé ohlasy našich zákazníků.
  • Stálá klientela – vážíme si stálých klientů, kteří se k nám vracejí a poskytujeme jim slevy
  • E-shop – na tomto webu si můžete zájezdy vybrat, zarezervovat, objednat i zaplatit
  • Online sleva – při přihlášení zájezdu online poskytujeme na vybrané zájezdy

Mapa

Destinace a výlety

Popis destinace

Městečko Roses leží na břehu veliké zátoky na jihu poloostrova Cap de Creus, který si oblíbili již antičtí Řekové z Rhodu dlouho před naším letopočtem. Zdejší jedinečná několik kilometrů dlouhá pláž je lemována nádhernou promenádou, kam chodí lidé z okolí pozorovat nezapomenutelné východy a západy slunce. Roses je vyhlášené nejen svou krásnou pláží s neskutečně bělavým pískem, čistou křišťálově tyrkysovou vodou a širokými možnostmi sportovního vyžití, ale i pozoruhodnými pamětihodnostmi, bohatým kulturním životem, a v neposlední řadě vynikajícími rybími restauracemi, které přitahují hosty z daleka. Tato část Costa Bravy patří totiž ke gurmánským rájům Španělska. V kopcích v okolí jsou četné vycházkové cesty, stoupání není příliš náročné, zato výhledy fascinující. Zkrátka Roses stojí za návštěvu

Fakultativní výlety

Svět Dalího / Dalí Museum
Navštívíte městečko Figueras s muzeem Salvadora Dalího – jednoho z nejvýznamnějších umělců 20. století. Ročně sem přijíždí více jak 750 tisíc turistů z celého světa a patří mezi nejnavštěvovanější muzea ve Španělsku. Nesmrtelný Salvador Dalí je tady mezi svými díly pochován. Zavítáte také na hrad Púbol, který koupil Dalí své ženě Gale a jehož výzdobu s mobiliářem sám navrhl. Jsou zde vystavena také díla, která své ženě věnoval a pro ni vytvořil.

Ostrovy Medes – šnorchlování
Ponořte se do jedinečného podmořského světa v nádherné mořské rezervaci Národního parku Islas Medes, skládajícího se z několika ostrůvků, přičemž jen jeden je přístupný veřejnosti. Celá rodina si může užít tohoto vzrušujícího výletu spojeného s plaváním, šnorchlováním nebo jen tak obdivováním úchvatné přírody ostrovů. Loď je vybavena skleněným dnem a barem, který slouží těm, kteří jen chtějí doprovázet své odvážnější rodinné příslušníky. Zážitek na lodi je završen plavbou okolo ostrovů.

Aquabrava-vodní park
Nejzábavnější a nejkompletnější zábavní park na Costa Bravě. Celá rodina může strávit celý den zábavou na vodních atrakcích Kamikaze, skoky z věže, tobogány, divoké řeky, atd. Méně adrenalinovou zábavu nabízí jacuzzi nebo stojaté vody v „klidné řece“. Nejmenší pak mohou zažít dobrodružství na „ostrově pirátů“ nebo na pirátské lodi v malé zátoce, kam se dostanou na minitobogánu.

Výlet vláčkem z Roses do Cadaquesu
Turistický vláček Roses & Cadaques Expres nabízí jedinečný způsob, jak poznat osady Roses a Cadaqués a jejich půvabné okolí. Vláček staví v místech s překrásnými panoramatickými výhledy na hory i panenské pláže fascinující zátoky Roses a přírodního parku Cap de Creus. Můžete se i vydat po stopách prvních řeckých, římských a visigótských osadníků, kteří zde ponechali četné stopy.

Výlety lodí podél pobřeží
Během pobytu můžete využít četných nabídek projížděk lodí nebo katamaránem podél úchvatného pobřeží Alt Emporda, do Cadaquesu a Port Lligatu, kde měl své sídlo S. Dalí, na mys Cap de Creus, který je součástí přírodního parku, nebo jen pozorovat podmořský život na některé z lodí s proskleným dnem.

Barcelona panoramatická
Během výletu poznáte nejznámější místa této katalánské metropole jako Park Güell, Sagrada Familia, Casa Milá, Casa Battló (díla geniálního architekta A.Gaudího), Národní palác - muzeum katalánského umění, olympijský stadion, či třeba supermoderní Torre Agbar. Můžete navštívit proslulou tržnici La Boquería, projít se po krásné a rušné ulici La Rambla s množstvím pouličních umělců a stánků, nebo si prohlédnout stavby v nejstarší části města - Gotické čtvrti. V přístavu lze také navštívit atraktivní Akvárium s 80 metrů dlouhým proskleným tunelem!

Montserrat
Světoznámé poutní místo, každoročně vyhledávané tisíci turisty z celého světa.
V horském masívu Montserrat je postaven klášter, v němž je uložena černá socha Panny Marie Montserratské - patronky Katalánska. Klášter je také proslulý chlapeckým pěveckým sborem Escolania. Denně se zde konají bohoslužby. Nezapomenutelná je ovšem jízda autobusem, jež vede napříč vápencovým masívem úzkou silnicí s mnoha serpentinami, která Vám nabídne jedinečný a neopakovatelný pohled (téměř letecký) na krajinu v údolí řeky Llobregat a při jasném počasí také výhled až k nedaleké Barceloně (cca 35 km).