X

Pondělí-pátek 09:00-17:00
+420 542 214 343

 

Hotel Santa Anna*** - vlastní doprava

Španělsko

>

Costa Brava/Costa Barcelona

>

L'Estartit

Hotel Santa Anna*** - vlastní doprava
Typ ubytování
hotel
Vzdálenost od pláže
150 m
Typ pláže
písečná
KlimatizaceTVWiFiBezbariérovýSejfBazén venkovní

Velmi kvalitní 3* hotel rodinného typu v katalánském stylu, s dlouholetou tradicí založenou na pohostinnosti, kvalitní kuchyni a příjemném prostředí. Hotel se nachází v centru městečka L´Estartit (Španělsko, Costa Brava/Maresme), nedaleko přístavu a 150 m od dlouhých písečných pláží, považovaných za jedny z nejkrásnějších na Costa Bravě. Klientům je k dispozici bazén se sluneční terasou a lehátky, stylová restaurace, bar a terasa se snídaňovým barem v horní části hotelu s nádhernými vyhlídkami na ostrovy Medes a zátoku.

Termíny a ceny

Konstantní příplatky

Polopenze dospělý Na osobu / Na noc 390
Polopenze dítě 2-12 let Na osobu / Na noc 290
pes Na jednotku / Na noc 250
Kompletní tabulka katalogových cen

Podrobné informace

Ubytování

Velmi prostorné a vkusně zařízené dvoulůžkové pokoje s možností 1 nebo 2 přistýlek pro děti i dospělé (tzv. rodinné pokoje, na vyžádání). Pokoje jsou vybaveny koupelnou s vysoušečem vlasů. TV, trezorem (za poplatek), klimatizací a balkonem či terasou.

Stravování

V základní ceně je ubytování se snídaní. Za příplatek je možné si objednat polopenzi. Snídaně se podávají formou bufetu, večeře jsou servírované, výběr ze 4 možností u předkrmů a hlavního chodu, dezerty formou bufetu.

Cena zahrnuje

ubytování 10/11 nocí

polopenzi

služby stálého delegáta

Příplatky

polopenze 390 Kč/den/dosp., děti do 12 let 290 Kč/den

jendolůžkový pokoj 750 Kč/noc

pes 250 Kč/noc

Doprava

Doprava na Costa Bravu je vlastní.

Proč právě s Emmou?

  • Tradice a zkušenost – jsme tu pro vás od roku 1990 - více informací ZDE
  • Kvalita a spokojenost – zaměřujeme se na střední a vyšší kategorii zajišťovaných služeb. Můžete si přečíst některé ohlasy našich zákazníků.
  • Stálá klientela – vážíme si stálých klientů, kteří se k nám vracejí a poskytujeme jim slevy
  • E-shop – na tomto webu si můžete zájezdy vybrat, zarezervovat, objednat i zaplatit
  • Online sleva – při přihlášení zájezdu online poskytujeme na vybrané zájezdy

Mapa

Destinace a výlety

Popis destinace

Někdejší rybářská vesnice, dnes oblíbené turistické středisko s 2km dlouhou písečnou pláží lemovanou z jedné strany působivým 300 m vysokým kopcem Montgrí se zbytky středověkého hradu a všudypřítomnými piniovými a korkovými háji, a z druhé strany ostrovy Medes, opředenými legendami, kdysi skrýší vikinských, alžírských a tureckých pirátů, dnes opravdovým přírodním rájem, který je díky své fauně a floře častým cílem podmořských potápěčů. Součástí L´Estartitu je i půvabné romantické staré městečko Torroella, vzdálené od moře jen pár kilometrů. Překrásná pláž v L´Estartitu umožňuje řadu sportů. Pozvolna se svažuje do vody, takže je ideální i pro starší návštěvníky a pro děti. Četné turistické trasy v okolí jsou zřetelně vyznačené barevnými šipkami. Ve vnitrozemí se nachází řada středověkých opravdu půvabných městeček, které stojí za vidění, jsou to Pals, Peratallada, Begur, Belcaire d´Emporda.

Fakultativní výlety

Svět Dalího / Dalí Museum
Navštívíte městečko Figueras s muzeem Salvadora Dalího – jednoho z nejvýznamnějších umělců 20. století. Ročně sem přijíždí více jak 750 tisíc turistů z celého světa a patří mezi nejnavštěvovanější muzea ve Španělsku. Nesmrtelný Salvador Dalí je tady mezi svými díly pochován. Zavítáte také na hrad Púbol, který koupil Dalí své ženě Gale a jehož výzdobu s mobiliářem sám navrhl. Jsou zde vystavena také díla, která své ženě věnoval a pro ni vytvořil.

Ostrovy Medes – šnorchlování
Ponořte se do jedinečného podmořského světa v nádherné mořské rezervaci Národního parku Islas Medes, skládajícího se z několika ostrůvků, přičemž jen jeden je přístupný veřejnosti. Celá rodina si může užít tohoto vzrušujícího výletu spojeného s plaváním, šnorchlováním nebo jen tak obdivováním úchvatné přírody ostrovů. Loď je vybavena skleněným dnem a barem, který slouží těm, kteří jen chtějí doprovázet své odvážnější rodinné příslušníky. Zážitek na lodi je završen plavbou okolo ostrovů.

Aquabrava-vodní park
Nejzábavnější a nejkompletnější zábavní park na Costa Bravě. Celá rodina může strávit celý den zábavou na vodních atrakcích Kamikaze, skoky z věže, tobogány, divoké řeky, atd. Méně adrenalinovou zábavu nabízí jacuzzi nebo stojaté vody v „klidné řece“. Nejmenší pak mohou zažít dobrodružství na „ostrově pirátů“ nebo na pirátské lodi v malé zátoce, kam se dostanou na minitobogánu.

Výlet vláčkem z Roses do Cadaquesu
Turistický vláček Roses & Cadaques Expres nabízí jedinečný způsob, jak poznat osady Roses a Cadaqués a jejich půvabné okolí. Vláček staví v místech s překrásnými panoramatickými výhledy na hory i panenské pláže fascinující zátoky Roses a přírodního parku Cap de Creus. Můžete se i vydat po stopách prvních řeckých, římských a visigótských osadníků, kteří zde ponechali četné stopy.

Výlety lodí podél pobřeží
Během pobytu můžete využít četných nabídek projížděk lodí nebo katamaránem podél úchvatného pobřeží Alt Emporda, do Cadaquesu a Port Lligatu, kde měl své sídlo S. Dalí, na mys Cap de Creus, který je součástí přírodního parku, nebo jen pozorovat podmořský život na některé z lodí s proskleným dnem.

Barcelona panoramatická
Během výletu poznáte nejznámější místa této katalánské metropole jako Park Güell, Sagrada Familia, Casa Milá, Casa Battló (díla geniálního architekta A.Gaudího), Národní palác - muzeum katalánského umění, olympijský stadion, či třeba supermoderní Torre Agbar. Můžete navštívit proslulou tržnici La Boquería, projít se po krásné a rušné ulici La Rambla s množstvím pouličních umělců a stánků, nebo si prohlédnout stavby v nejstarší části města - Gotické čtvrti. V přístavu lze také navštívit atraktivní Akvárium s 80 metrů dlouhým proskleným tunelem!

Montserrat
Světoznámé poutní místo, každoročně vyhledávané tisíci turisty z celého světa.
V horském masívu Montserrat je postaven klášter, v němž je uložena černá socha Panny Marie Montserratské - patronky Katalánska. Klášter je také proslulý chlapeckým pěveckým sborem Escolania. Denně se zde konají bohoslužby. Nezapomenutelná je ovšem jízda autobusem, jež vede napříč vápencovým masívem úzkou silnicí s mnoha serpentinami, která Vám nabídne jedinečný a neopakovatelný pohled (téměř letecký) na krajinu v údolí řeky Llobregat a při jasném počasí také výhled až k nedaleké Barceloně (cca 35 km).