X

Pondělí-pátek 09:00-17:00
+420 542 214 343

 

Sumus Stella & Spa hotel****

Španělsko

>

Costa Brava/Costa Barcelona

>

Pineda de Mar

Sumus Stella & Spa hotel****
Typ ubytování
hotel
Vzdálenost od pláže
200 m
Typ pláže
písečná
KlimatizaceTVLednice/minibarWiFiBezbariérovýSejfFitnessBazén venkovníBazén vnitřní

Oblíbený hotel, který je nově v kategorii čtyřhvězdičkového hotelu, s velmi kvalitními službami a spa centrem v letovisku Pineda de Mar (Španělsko, Costa Brava/Costa de Barcelona). Hotel se nachází 200 m od písečné pláže. K dispozici hotelovým hostům je restaurace, bar na terase, snack-bar, solarium, venkovní bazén, bazén pro děti, jacuzzi, miniclub, spa centrum s vnitřním bazénem (za poplatek 12 eur/den) a fitness (za poplatek 2 eur/den). Za poplatek 12-15 eur/den (dle sezóny) je možné si pronajmout garáž. Přístup pro handicapované. Večerní programy, cvičení v bazénu.

Termíny a ceny

Konstantní příplatky

plná penze dospělý Na osobu / Na zájezd 1750
plná penze dítě 2-12 let Na osobu / Na zájezd 910
Příplatek za jednolůžkový pokoj Na osobu / Na zájezd 5880
pokoj comfort Na osobu / Na zájezd 1400
Voda a víno u večeří Na osobu / Na zájezd 560
Kompletní tabulka katalogových cen

Podrobné informace

Ubytování

Dvoulůžkové klimatizované pokoje s vlastním soc. zařízením (včetně vysoušeče vlasů), miniledničkou, terasou, TV s možností 1-2 přistýlek pro děti i dospělé, trezor, Wi-Fi, set na kávu a čaj. Dětská postýlka zdarma. K dispozici jsou pokoje standard s možností až 2 přistýlek. Pokoje comfort s výhledem na bazén a osuškami k bazénu na vyžádání a za příplatek.

Stravování

V ceně je zahrnuta polopenze. Za příplatek je možno zajistit plnou penzi. Veškeré stravování je formou švédských stolů. Na vyžádání i bezlepková a vegetariánská strava. Za příplatek je možné mít vodu a víno k večeři.

Cena zahrnuje

• Ubytování příslušné kategorie na 7 nocí s vyznačenou stravou

• příslušnou dopravu tam i zpět

• u letecké dopravy 1 odbavené zavazadlo na osobu do 15 kg

• u letecké dopravy transfer leti ště – hotel – letiště

• činnost stálého delegáta.

Cena nezahrnuje

pojištění léčebných výloh a storna ERV pojišťovny (doporučujeme připlatit)

•Pobytovou taxu, která se platí na místě a činí 1–2 eur/os./den dle typu hotelu

Příplatky

Plná penze dospělý: 1750 Kč/os.týden

Plná penze dítě 2–12 let: 910 Kč/os./týden

Comfort pokoj: 1400 Kč/os./týden

Voda a víno k večeři: 560 Kč/os/týden

Doprava

Doprava na Costa Brava/Costa Barcelona dle příslušné varianty.

Letecká doprava z Bratislavy do Gerony je zajišťována leteckou společností Ryanair s odlety a návraty v pátek, z Gerony je zajištěn transfer do hotelu a zpět. Letecká doprava z Prahy je zajišťována leteckou společností CSA s odlety a návraty v sobotu.

Autobusová doprava na Costa Brava/Costa Barcelona je zajišťována českou dopravní společností luxusními autobusy.
Možnost nástupu v Brně, Velkém Meziříčí, Jihlavě, Praze a Plzni zdarma a za příplatek v následujícíh místech: Ostrava (300),
Frýdek-Místek (300), Nový Jičín (300), Hranice (300), Přerov (300), Olomouc (200), Prostějov (200), Vyškov (200).
Pobyty jsou od soboty do soboty, autobus odjíždí z ČR v pátek a vrací se v neděli.

Proč právě s Emmou?

  • Tradice a zkušenost – jsme tu pro vás od roku 1990 - více informací ZDE
  • Kvalita a spokojenost – zaměřujeme se na střední a vyšší kategorii zajišťovaných služeb. Můžete si přečíst některé ohlasy našich zákazníků.
  • Stálá klientela – vážíme si stálých klientů, kteří se k nám vracejí a poskytujeme jim slevy
  • E-shop – na tomto webu si můžete zájezdy vybrat, zarezervovat, objednat i zaplatit
  • Online sleva – při přihlášení zájezdu online poskytujeme na vybrané zájezdy

Mapa

Destinace a výlety

Popis destinace

Video ze ŠpanělskaOblíbené letovisko v samém centru pobřeží Costa Brava/Maresme (Španělsko). Pineda se nachází v samém centru Costa de Barcelona. Dlouhá, prostorná pláž se zlatavým čistým pískem, tak typickým pro tuto oblast, a moderní hotelová síť dělají z Pinedy vhodné místo pro trávení letní dovolené. Příjemný stí n úzkých uliček a malebných náměstí se starobylými kašnami a spoustou zeleně ve starém městě dokonale kontrastuje se zářivě žlutým přílivem slunce na plážích.

Fakultativní výlety

Barcelona panoramatická
Během výletu uvidíte Gaudího díla – Park Güell, Sagrada Familia, Casa Milá, Casa Batt ló, dále Národní palác – muzeum katalánského umění, olympijský stadion, nebo supermoderní Torre Agbar. Můžete navští vit tržnici La Boquería, projít se po proslulé La Ramble, prohlédnout si staré město s gotickou čtvrtí kolem katedrály nebo v přístavu atraktivní mořské akvárium.
Montserrat
V horském masívu Montserrat je postaven klášter, v němž je uložena černá socha Panny Marie Montserratské– patronky Katalánska. Klášter je proslulý i chlapeckým pěveckým sborem Escolania. Nezapomenutelná je ovšem jízda autobusem, jež vede napříč vápencovým masívem úzkou silnicí s mnoha serpentinami, která Vám nabídne jedinečný, téměř letecký pohled na krajinu v údolí řeky Llobregat a při jasném počasí až na nedalekou Barcelonu.
Barcelona - večerní
Odpoledně – večerní výlet, při němž uvidíte nejen Gaudího díla, ale i olympijský stadion a příznivce fotbalu jistě potěší možnost návštěvy stadionu Nou Camp s muzeem FC Barcelona. Podvečerní atmosféru města si vychutnáte při procházce po La Ramble s množstvím pouličních umělců nebo návštěvou přístavu. Na závěr shlédnete světelnou, hudební a vodní show Magické fontány.