X

Pondělí-pátek 09:00-17:00
+420 542 214 343

 

Hotel Tahiti Playa**** - vlastní doprava

Španělsko

>

Costa Brava/Costa Barcelona

>

Santa Susana

Hotel Tahiti Playa**** - vlastní doprava
Typ ubytování
hotel
Vzdálenost od pláže
0 m
Typ pláže
písečná
KlimatizaceTVWiFiSejfBazén venkovní

Příjemný hotel splňující veškeré požadavky na vysokou kvalitu a navíc i s ideální polohou přímo na pláži v letovisku Santa Susana (Španělsko, Costa Brava/Costa de Barcelona). Vybavení hotelu, hotelové službya především poloha hotelu uspokojí i velmi náročné klienty. Součástí hotelu je prostorná zahrada se systémem bazénů v karibském stylu, restaurace, vnitřní bar, snack-bar u bazénů a u pláže, venkovní jacuzzi, lehátka u bazénů zdarma. Večer nabízí hotel zábavní program na zahradě u bazénů. Pro návštěvníky s vlastním vozem je možno rezervovat parkování za 15 EUR/den.

Termíny a ceny

Konstantní příplatky

Polopenze dospělý Na osobu / Na noc 190
polopenze dítě do 8 let Na osobu / Na noc 90
plná penze dospělý Na osobu / Na noc 490
plná penze dítě do 8 let Na osobu / Na noc 90
Kompletní tabulka katalogových cen

Podrobné informace

Ubytování

Ubytování ve dvoulůžkových pokojích s možností jedné až dvou přistýlek. Každý pokoj má klimatizaci, televizor se satelitem, telefon, sejf, balkon a vlastní soc. zařízení.
Ve vybraných termínech děti do 7,99 na přistýlce zdarma.

Stravování

V ceně zájezdu je zahrnuta snídaně formou švédských stolů. Za příplatek je možno rozšířit stravu na polopenzi a plnou penzi. Nabídka jídel je velmi bohatá a kvalitní.

Cena zahrnuje

• ubytování příslušné kategorie na 7 nocí

• vyznačenou stravou

• činnost stálého delegáta

Příplatky

polopenze200 Kč/ noc, děti 50%

plná penze 49 Kč / noc, děti 200 Kč/noc

čelní výhled na moře a bazén 250 Kč/os./noc

Doprava

Doprava na Costa Bravu/Maresme je vlastní.

Proč právě s Emmou?

  • Tradice a zkušenost – jsme tu pro vás od roku 1990 - více informací ZDE
  • Kvalita a spokojenost – zaměřujeme se na střední a vyšší kategorii zajišťovaných služeb. Můžete si přečíst některé ohlasy našich zákazníků.
  • Stálá klientela – vážíme si stálých klientů, kteří se k nám vracejí a poskytujeme jim slevy
  • E-shop – na tomto webu si můžete zájezdy vybrat, zarezervovat, objednat i zaplatit
  • Online sleva – při přihlášení zájezdu online poskytujeme na vybrané zájezdy

Mapa

Destinace a výlety

Popis destinace

Video ze Španělskaje jedním z nejatraktivnějších turistických středisek Costa Brava/Maresme (Španělsko) se 2 km pláží a borovými lesy sahajícími až k moři. Původní vesnice se nachází poněkud vzdálena od mořského pobřeží, na úpatí hor, chránících pobřeží a dotvářejících malebné panorama krajiny. Turistické centrum vznikalo podél pláže a vyrostlo v moderní oblast s kvalitními hotely, příjemnými kavárničkami, středisky zábavy a pěknou promenádou.

Fakultativní výlety

Barcelona panoramatická
Během výletu uvidíte Gaudího díla – Park Güell, Sagrada Familia, Casa Milá, Casa Batt ló, dále Národní palác – muzeum katalánského umění, olympijský stadion, nebo supermoderní Torre Agbar. Můžete navští vit tržnici La Boquería, projít se po proslulé La Ramble, prohlédnout si staré město s gotickou čtvrtí kolem katedrály nebo v přístavu atraktivní mořské akvárium.
Montserrat
V horském masívu Montserrat je postaven klášter, v němž je uložena černá socha Panny Marie Montserratské– patronky Katalánska. Klášter je proslulý i chlapeckým pěveckým sborem Escolania. Nezapomenutelná je ovšem jízda autobusem, jež vede napříč vápencovým masívem úzkou silnicí s mnoha serpentinami, která Vám nabídne jedinečný, téměř letecký pohled na krajinu v údolí řeky Llobregat a při jasném počasí až na nedalekou Barcelonu.
Barcelona - večerní
Odpoledně – večerní výlet, při němž uvidíte nejen Gaudího díla, ale i olympijský stadion a příznivce fotbalu jistě potěší možnost návštěvy stadionu Nou Camp s muzeem FC Barcelona. Podvečerní atmosféru města si vychutnáte při procházce po La Ramble s množstvím pouličních umělců nebo návštěvou přístavu. Na závěr shlédnete světelnou, hudební a vodní show Magické fontány.