X

Pondělí-pátek 09:00-17:00
+420 542 214 343

 

Hotel Tropic Park****

Španělsko

>

Costa Brava/Costa Barcelona

>

Malgrat de Mar

Hotel Tropic Park****
Typ ubytování
hotel

Luxusní čtyřhvězdičkový hotel na pobřežní promenádě. Nabízí komfortní pobyt i pro náročné klienty. Setkáte se zde nejen s velmi kvalitními službami, ale i s mimořádnou ochotou a pozorností personálu. Hotel je 100 m od široké písečné pláže. Návštěvníkům nabízí dva venkovní bazény, z nichž jeden je v zahradě a druhý na střeše hotelu s krásnou vyhlídkou. Dále bazén pro děti, dětský kout, klidnou zahradu s lehátky k příjemnému slunění i odpočinku, krytý bazén, saunu, hernu, piano bar, snack bar i restauraci s vynikající kuchyní. Denně jsou připravovány animační programy pro děti i dospělé, je zde miniklub pro děti.

Termíny a ceny

Kompletní tabulka katalogových cen

Podrobné informace

Ubytování

Prostorné dvoulůžkové pokoje s možností 1 až 2 přistýlek pro děti i pro dospělé. Pokoje s klimatizací, TV, satelitem, radiem, telefonem, balkonem, trezorem (za poplatek) a minibarem nebo ledničkou (za poplatek). Pro děti do 2 let jsou zdarma postýlky. V termínech v červnu a září je pobyt pro děti do 10 let na přistýlce zdarma.

Stravování

Vynikající kuchyně nadchne všechny návštěvníky tohoto hotelu. V ceně je polopenze formou švédských stolů, za příplatek je možno rozšířit na plnou penzi. Kuchyně připravuje španělská i mezinárodní jídla a několikrát týdně jsou organizovány speciální gastronomické večery spojené s přípravou jídel přímo před návštěvníky.

Příplatky

plná penze 190 Kč / noc

jednolůžkový pokoj 590 Kč / noc

parkování auta 9 Eur / den

Doprava

DOPRAVA NA COSTA MARESME je možná vlastní, autobusem nebo letecky.

LETECKÁ DOPRAVA: s leteckou společností TRAVEL SERVICE letadly Boeing 737/800. Odlety jsou z Brna a Ostravy do Gerony. Z Gerony jsou zajištěny transfery španělskými autobusy.

AUTOBUSOVÁ DOPRAVA: – Možnost nástupu v Brně, Velkém Meziříčí, Jihlavě, Praze a Plzni a za příplatek i v následujících místech: Ostrava (350), Frýdek Místek (350), Nový Jičín (350), Hranice (350), Lipník n. B. (350), Olomouc (250), Přerov (250), Prostějov (200), Vyškov (150), Česká Třebová (300), Svitavy (300), Boskovice (250), Blansko (200), Hradec Králové (350), Pardubice (350), Chrudim (350), Žďár n. Sázavou (300), Havl. Brod (300), Třebíč (200), Znojmo (200), Mikulov (200), Kroměříž (350), Holešov (350), Zlín (350), Uh. Hradiště (350), Hodonín (300), Strážnice (300), Břeclav (300).

Proč právě s Emmou?

  • Tradice a zkušenost – jsme tu pro vás od roku 1990 - více informací ZDE
  • Kvalita a spokojenost – zaměřujeme se na střední a vyšší kategorii zajišťovaných služeb. Můžete si přečíst některé ohlasy našich zákazníků.
  • Stálá klientela – vážíme si stálých klientů, kteří se k nám vracejí a poskytujeme jim slevy
  • E-shop – na tomto webu si můžete zájezdy vybrat, zarezervovat, objednat i zaplatit
  • Online sleva – při přihlášení zájezdu online poskytujeme na vybrané zájezdy

Mapa

Destinace a výlety

Popis destinace

Video ze Španělskaje přímořské městečko na pobřeží Costa Barcelona (Španělsko), navazující bezprostředně na Santa Susanu, takže dnes již nepoznáte, kde jedno začíná a druhé končí. Prázdninovému turistovi nabízí mnohé půvaby, ať již 5 km sluncem prozářených pláží nebo mnohá zákoutí starého městečka s historickými budovami i z 11. stol., kašnami, stinnými alejemi, ale i restauracemi, kavárnami a v neposlední řadě obchody všeho druhu. Procházky v podvečer prázdninového dne, kdy vzduch je naplněn svěžestí a poklidem, jsou zde nezapomenutelné.

Fakultativní výlety

Barcelona panoramatická
Během výletu poznáte nejznámější místa této katalánské metropole jako Park Güell, Sagrada Familia, Casa Milá, Casa Battló (díla geniálního architekta A. Gaudího), Národní palác - muzeum katalánského umění, olympijský stadion, či třeba supermoderní Torre Agbar. Můžete navštívit proslulou tržnici La Boquería, projít se po krásné a rušné ulici La Rambla s množstvím pouličních umělců a stánků, nebo si prohlédnout stavby v nejstarší části města - Gotické čtvrti. V přístavu lze také navštívit atraktivní Akvárium s 80 metrů dlouhým proskleným tunelem.

Montserrat
Světoznámé poutní místo, každoročně vyhledávané tisíci turisty z celého světa. V horském masívu Montserrat je postaven klášter, v němž je uložena černá socha Panny Marie Montserratské - patronky Katalánska. Klášter je také proslulý chlapeckým pěveckým sborem Escolania. Denně se zde konají bohoslužby. Nezapomenutelná je ovšem jízda autobusem, jež vede napříč vápencovým masívem úzkou silnicí s mnoha serpentinami, která Vám nabídne jedinečný a neopakovatelný pohled (téměř letecký) na krajinu v údolí řeky Llobregat a při jasném počasí také výhled až k nedaleké Barceloně (cca 35 km).

Barcelona + Nou camp + fontány - večerní
Oblíbený odpoledně - večerní výlet, při němž uvidíte nejen Gaudího díla - Sagrada Familia, Casa Milá, Casa Battló, ale i olympijský stadion a příznivce fotbalu jistě potěší možnost návštěvy stadionu Nou Camp (druhý největší fotbalový stadion na světě) s muzeem FC Barcelona. Podvečerní atmosféru města si vychutnáte při procházce krásnou ulicí La Rambla s množstvím pouličních umělců a stánků nebo návštěvou přístavu a atraktivního Akvária. Na závěr shlédnete nezapomenutelnou světelnou, hudební a vodní show Magické fontány (unikát z roku 1926).

Marineland - aquapark, delfinárium, mořské ZOO
Jediný mořský park v Katalánsku je rozdělen na 3 části. V jedné najdete delfinárium s vystoupeními cvičených delfínů, lachtanů, ale i papoušků a exotického ptactva. Dále mořské ZOO s tučňáky, tuleni, plameňáky, pelikány, čápy a také velkou volieru s exotickým ptactvem. V další části jsou vodní atrakce - tobogány, kamikaze, černá díra, skluzavky a bazény.

Barcelona - býčí zápasy
Nenechte si ujít příležitost seznámit se se španělskou mentalitou, která nejlépe vynikne právě při koridě. Každou neděli je možno navštívit jednu z největších býčích arén v Barceloně a zúčastnit se tohoto jedinečného představení. Krvavé divadlo je však určeno jen pro silnější povahy.

Svět Dalího / Dalí Museum
Navštívíte městečko Figueras s muzeem Salvadora Dalího - jednoho z nejvýznamnějších umělců 20. století. Ročně sem přijíždí více jak 750 tisíc turistů z celého světa a patří mezi nejnavštěvovanější muzea ve Španělsku. Nesmrtelný Salvador Dalí je tady mezi svými díly pochován. Zavítáte také na hrad Púbol, který koupil Dalí své ženě Gale a jehož výzdobu s mobiliářem sám navrhl. Jsou zde vystavena také díla, která své ženě věnoval a pro ni vytvořil.

La Siesta - španělská noc - flamenco
Vyhledávaný program, odehrávající se v bývalé vesnické usedlosti z roku 1666. Hlavním magnetem večera je prvotřídní flamenco - typický španělský tanec v podání famózního sólisty a choreografa José Leóna (držitele dvou světových rekordů) s jeho taneční skupinou. Dále vystoupí televizní hvězda - šarmantní tenor Sam a také v zahraničí uznávaný kytarista Diego Cortés. Součástí večera je večeře v typickém katalánském stylu, alkoholické i nealkoholické nápoje, zmrzlina i typický nápoj Katalánských rybářů "Cremat Catalá".

Aquapark Water World
Vodní park Water World, to je svět zábavy uprostřed čisté přírody. Velké množství atrakcí ve formě skluzavek, tobogánů, bazénů s bublinkovými masážemi, nebo s umělými vlnami, "raftingová řeka" - jediná svého druhu v Evropě. Park si podmaní všechny bez rozdílu věku, děti i dospělé.

Pobřeží Costa Brava
Ve všech letoviscích je možno nastoupit na výletní loď a individuálně absolvovat kouzelnou plavbu kolem nádherného, bohatě členitého pobřeží Costa Bravy. Cestou můžete vystoupit na koupání na některé z mnoha ve skaliskách ukrytých pláží nebo navštívit některé městečko k příjemné procházce a posezení.