X

Pondělí-pátek 09:00-17:00
+420 542 214 343

 

Hotel Windsor*+ - vlastní doprava

Španělsko

>

Costa Brava/Costa Barcelona

>

Tossa de Mar

Hotel Windsor*+ - vlastní doprava
Typ ubytování
hotel
Vzdálenost od pláže
150 m
Typ pláže
písečná
KlimatizaceTVWiFiBazén venkovní

Malý klidný hotel , umístěný pouhých 150 m od pláže a 50 m od centra letoviska Tossa de Mar (Španělsko, Costa Brava/Costa de Barcelona). Jedná se o menší hotel, který nabízí příjemnou domácí atmosféru a vynikající služby. Hotel je oblíben i díky své téměř ideální poloze. Prakticky za rohem začínají kouzelné uličky historické části letoviska plné obchůdků, restaurací či kavárniček. Uličky jsou zakončené poloostrovem se starobylým opevněním, romantickými zákoutími a jedinečnými výhledy na moře a zátoku. Hotelovým návštěvníkům je k dispozici venkovní bazén s terasou s lehátky a slunečníky, recepce, bar, restaurace a TV místnost.

Termíny a ceny

Konstantní příplatky

Pokoj superior s klimatizací Na osobu / Na noc 300
Kompletní tabulka katalogových cen

Podrobné informace

Ubytování

Ubytování je zajištěno v hotelu ve dvoulůžkových pokojích s vlastním soc. zařízením a možností jedné až dvou přistýlek. Standard pokoje jsou bez balkonu. Pokoje superior (za příplatek) jsou s balkonem orientovaným k bazénu, klimatizací, v koupelně s vysoušečem vlasů, a novým vybavením v kategorii 3*.

Stravování

V ceně je zahrnuta snídaně formou švédských stolů.

Cena zahrnuje

• ubytování na7 nocí s vyznačenou stravou

• služby stálého delegáta

Příplatky

pokoj superior s klimatizací 300 Kč/noc/osoba

Doprava

DOPRAVA na Costa Bravu je vlastní.

Proč právě s Emmou?

  • Tradice a zkušenost – jsme tu pro vás od roku 1990 - více informací ZDE
  • Kvalita a spokojenost – zaměřujeme se na střední a vyšší kategorii zajišťovaných služeb. Můžete si přečíst některé ohlasy našich zákazníků.
  • Stálá klientela – vážíme si stálých klientů, kteří se k nám vracejí a poskytujeme jim slevy
  • E-shop – na tomto webu si můžete zájezdy vybrat, zarezervovat, objednat i zaplatit
  • Online sleva – při přihlášení zájezdu online poskytujeme na vybrané zájezdy

Mapa

Destinace a výlety

Popis destinace

Tossa de Mar patří k nejkrásnějším a nejromantičtějším městečkům na pobřeží Costa Brava/Maresme (Španělsko). Těžko naleznete podobné místo, kde by se tak harmonicky spojovaly borové lesy sahající až k pobřeží a strmé útesy padající do průzračné mořské vody s písečnými plážemi v malebných zátokách. Tossa je ideálním střediskem pro strávení klidné dovolené, nabízí totiž pohodu, příjemnou atmosféru, procházky romantickými uličkami a posezení v tavernách starého města.

Fakultativní výlety

Barcelona panoramatická
Během výletu uvidíte Gaudího díla – Park Güell, Sagrada Familia, Casa Milá, Casa Batt ló, dále Národní palác – muzeum katalánského umění, olympijský stadion, nebo supermoderní Torre Agbar. Můžete navští vit tržnici La Boquería, projít se po proslulé La Ramble, prohlédnout si staré město s gotickou čtvrtí kolem katedrály nebo v přístavu atraktivní mořské akvárium.
Montserrat
V horském masívu Montserrat je postaven klášter, v němž je uložena černá socha Panny Marie Montserratské– patronky Katalánska. Klášter je proslulý i chlapeckým pěveckým sborem Escolania. Nezapomenutelná je ovšem jízda autobusem, jež vede napříč vápencovým masívem úzkou silnicí s mnoha serpentinami, která Vám nabídne jedinečný, téměř letecký pohled na krajinu v údolí řeky Llobregat a při jasném počasí až na nedalekou Barcelonu.
Barcelona - večerní
Odpoledně – večerní výlet, při němž uvidíte nejen Gaudího díla, ale i olympijský stadion a příznivce fotbalu jistě potěší možnost návštěvy stadionu Nou Camp s muzeem FC Barcelona. Podvečerní atmosféru města si vychutnáte při procházce po La Ramble s množstvím pouličních umělců nebo návštěvou přístavu. Na závěr shlédnete světelnou, hudební a vodní show Magické fontány.