X

Pondělí-pátek 09:00-17:00
+420 542 214 343

 

Kemp La Masia** - letecky

Španělsko

>

Costa Brava/Costa Barcelona

>

Blanes

Kemp La Masia** - letecky
Typ ubytování
kemp
Vzdálenost od pláže
200 m
Typ pláže
písečná
Lednice/minibarWiFiFitnessBazén venkovníBazén vnitřníBazén se skluzavkami

Pro ty, kteří hledají levnější kempové ubytování, nabízíme kemp, jehož úroveň je naprosto odlišná od toho, co si většinou pod pojmem kemp představujeme. La Masia je oázou, která kromě ubytování nabízí příjemné prostředí, širokou škálu služeb a vybavení, které v mnohém předčí i řadu hotelů. Jen málokterý hotel může nabídnout tak krásné bazény a tak široké sportovní zázemí. A asi žádný z běžně nabízených hotelů neumožňuje za rozumný poplatek vstup do tak dokonale vybaveného aquacentra s vnitřním bazénem, vířivkou, suchou i finskou saunou, masážními střiky, soláriem, fitcentrem i službami maséra (pro osoby starší 18 let). Součástí kempu La Masia jsou dva venkovní bazény, výše uvedené aquacentrum, sportovní areál s volejbalovým,basketbalovým a fotbalovým hřištěm, bary u bazénů i v centrální budově, restaurace, supermarket a samozřejmě recepce. Je zde možnost pronájmu aut, trezorů na uložení cenností, využití služeb centrální prádelny, apod. Kemp se nachází ve vzdálenosti 150 m od pláže a asi 500 m od centra Blanes (Španělsko, Costa Brava/Maresme).

Termíny a ceny

Konstantní příplatky

Večeře Na osobu / Na noc 300
Kompletní tabulka katalogových cen

Podrobné informace

Ubytování

BUNGALOV 2/4 – jedná se o dřevěné chatky, které jsou kompletně vybavené pro pobyt 2 až 4 osob. Každá chatka má ložnici pro 2 osoby, obývací místnost s jídelním koutem a kuchyňským koutem, vybaveným základním nádobím, vařičem, ledničkou. Jídelní kout je možno snadno přeměnit na dvojlůžko pro případ, že je bungalov obydlen 3 nebo 4 osobami. Toto dvojlůžko je vhodné pro dvě menší děti nebo maximálně jednu dospělou osobu. Součástí chatky je i vlastní sociální ařízení s WC a sprchou. Před každou chatkou je posezení a vedle chatky místo pro zaparkování automobilu.

Stravování

V bungalovech je vybavená kuchyňka pro přípravu vlastní stravy. Za příplatek je možno zajistit večeře v blízké restauraci.

Cena zahrnuje

ubytování na 7 nocí

služby stálého delegáta

leteckou dopravu

letištní a palivový příplatek

Příplatky

večeře 300 Kč/osoba/noc

Doprava

Doprava na Costa Bravu je letecká. Odlety jsou z Prahy do Gerony. Z Gerony jsou zajištěny transfery španělskými autobusy a mikrobusy.

Ohlasy zákazníků

Mail doručen: 2.9.2008
Dobrý den, prožili jsme krásný týden ve Španělsku v kempu La Masia v Blanes. Opravdu chceme poděkovat Vaší cestovní kanceláři za tento překrásný týden. Bohužel jsme museli z vážných rodinných důvodů opustit Španělsko dříve. Ráda bych touto cestou ještě jednou moc poděkovala panu delegátovi Jiřímu Pichlovi, který nám okamžitě pomohl řešit naši situaci. Je to opravdu člověk na svém místě. Ještě jednou děkujeme za Vaše vzorné služby a svou příští dovolenou rádi strávíme opět s Vámi. Secká Jana, Secký Zdeněk, Bouchalová Petra


Mail doručen: 13.6.2008
Dobrý den! Od 21.6. do 3.7. jsme se zúčastnili pobytového zájezdu pořádaného Vaší CK. Zakoupili jsme si zájezd do Španělska-městečka Blanes-do kempu La Masia. Chtěli bychom poděkovat touto cestou především Vašemu zaměstnanci Jiřímu Pichlovi za jeho profesionální přístup k Vašim klientům. Překvapil nás nejen Svoji velkou ochotou a vstřícností, ale i svoji velkou znalostí o téhle překrásné zemi. Děkujeme ještě jednou za pěkné prožití Naší dovolené s Vaší CK. Holkupovi, Klaudovi, NováčkoviProč právě s Emmou?

  • Tradice a zkušenost – jsme tu pro vás od roku 1990 - více informací ZDE
  • Kvalita a spokojenost – zaměřujeme se na střední a vyšší kategorii zajišťovaných služeb. Můžete si přečíst některé ohlasy našich zákazníků.
  • Stálá klientela – vážíme si stálých klientů, kteří se k nám vracejí a poskytujeme jim slevy
  • E-shop – na tomto webu si můžete zájezdy vybrat, zarezervovat, objednat i zaplatit
  • Online sleva – při přihlášení zájezdu online poskytujeme na vybrané zájezdy

Mapa

Destinace a výlety

Popis destinace

Video ze ŠpanělskaPatří mezi nejvyhledávanější střediska pobřeží Costa Brava/Maresme (Španělsko). Leží kolem dlouhého písečného zálivu, jemuž dominuje středověký hrad a v kopci za přístavem se nachází okouzlující botanická zahrada. Blanes nabízí vše, co turista žádá - ruch města s mnoha obchůdky, bohatý noční život, ale i pokojnou polohu v krásné přírodě, široké písečné pláže i skalnaté pobřeží s možností potápění a pozorování podmořské fauny. Aza pouhých pět minut plavby lodí se můžete ocitnout na klidných plážích zasazených do rozeklaného skalnatého pobřeží, daleko od civilizace, obklopeni nádhernou zelenou přírodou.

Fakultativní výlety

Barcelona panoramatická
Během výletu poznáte nejznámější místa této katalánské metropole jako Park Güell, Sagrada Familia, Casa Milá, Casa Battló (díla geniálního architekta A. Gaudího), Národní palác - muzeum katalánského umění, olympijský stadion, či třeba supermoderní Torre Agbar. Můžete navštívit proslulou tržnici La Boquería, projít se po krásné a rušné ulici La Rambla s množstvím pouličních umělců a stánků, nebo si prohlédnout stavby v nejstarší části města - Gotické čtvrti. V přístavu lze také navštívit atraktivní Akvárium s 80 metrů dlouhým proskleným tunelem.

Montserrat
Světoznámé poutní místo, každoročně vyhledávané tisíci turisty z celého světa. V horském masívu Montserrat je postaven klášter, v němž je uložena černá socha Panny Marie Montserratské - patronky Katalánska. Klášter je také proslulý chlapeckým pěveckým sborem Escolania. Denně se zde konají bohoslužby. Nezapomenutelná je ovšem jízda autobusem, jež vede napříč vápencovým masívem úzkou silnicí s mnoha serpentinami, která Vám nabídne jedinečný a neopakovatelný pohled (téměř letecký) na krajinu v údolí řeky Llobregat a při jasném počasí také výhled až k nedaleké Barceloně (cca 35 km).

Barcelona + Nou camp + fontány - večerní
Oblíbený odpoledně - večerní výlet, při němž uvidíte nejen Gaudího díla - Sagrada Familia, Casa Milá, Casa Battló, ale i olympijský stadion a příznivce fotbalu jistě potěší možnost návštěvy stadionu Nou Camp (druhý největší fotbalový stadion na světě) s muzeem FC Barcelona. Podvečerní atmosféru města si vychutnáte při procházce krásnou ulicí La Rambla s množstvím pouličních umělců a stánků nebo návštěvou přístavu a atraktivního Akvária. Na závěr shlédnete nezapomenutelnou světelnou, hudební a vodní show Magické fontány (unikát z roku 1926).

Marineland - aquapark, delfinárium, mořské ZOO
Jediný mořský park v Katalánsku je rozdělen na 3 části. V jedné najdete delfinárium s vystoupeními cvičených delfínů, lachtanů, ale i papoušků a exotického ptactva. Dále mořské ZOO s tučňáky, tuleni, plameňáky, pelikány, čápy a také velkou volieru s exotickým ptactvem. V další části jsou vodní atrakce - tobogány, kamikaze, černá díra, skluzavky a bazény.

Barcelona - býčí zápasy
Nenechte si ujít příležitost seznámit se se španělskou mentalitou, která nejlépe vynikne právě při koridě. Každou neděli je možno navštívit jednu z největších býčích arén v Barceloně a zúčastnit se tohoto jedinečného představení. Krvavé divadlo je však určeno jen pro silnější povahy.

Svět Dalího / Dalí Museum
Navštívíte městečko Figueras s muzeem Salvadora Dalího - jednoho z nejvýznamnějších umělců 20. století. Ročně sem přijíždí více jak 750 tisíc turistů z celého světa a patří mezi nejnavštěvovanější muzea ve Španělsku. Nesmrtelný Salvador Dalí je tady mezi svými díly pochován. Zavítáte také na hrad Púbol, který koupil Dalí své ženě Gale a jehož výzdobu s mobiliářem sám navrhl. Jsou zde vystavena také díla, která své ženě věnoval a pro ni vytvořil.

La Siesta - španělská noc - flamenco
Vyhledávaný program, odehrávající se v bývalé vesnické usedlosti z roku 1666. Hlavním magnetem večera je prvotřídní flamenco - typický španělský tanec v podání famózního sólisty a choreografa José Leóna (držitele dvou světových rekordů) s jeho taneční skupinou. Dále vystoupí televizní hvězda - šarmantní tenor Sam a také v zahraničí uznávaný kytarista Diego Cortés. Součástí večera je večeře v typickém katalánském stylu, alkoholické i nealkoholické nápoje, zmrzlina i typický nápoj Katalánských rybářů "Cremat Catalá".

Aquapark Water World
Vodní park Water World, to je svět zábavy uprostřed čisté přírody. Velké množství atrakcí ve formě skluzavek, tobogánů, bazénů s bublinkovými masážemi, nebo s umělými vlnami, "raftingová řeka" - jediná svého druhu v Evropě. Park si podmaní všechny bez rozdílu věku, děti i dospělé.

Pobřeží Costa Brava
Ve všech letoviscích je možno nastoupit na výletní loď a individuálně absolvovat kouzelnou plavbu kolem nádherného, bohatě členitého pobřeží Costa Bravy. Cestou můžete vystoupit na koupání na některé z mnoha ve skaliskách ukrytých pláží nebo navštívit některé městečko k příjemné procházce a posezení.