X

Pondělí-pátek 09:00-17:00
+420 542 214 343

 

Hotel Almerimar****

Španělsko

>

Costa de Almeria

>

Almerimar

Hotel Almerimar****
Typ ubytování
hotel

Pětipatrový hotel v první linii v letovisku Almerimar (Španělsko, Costa de Almeria, od písečné pláže oddělený pouze pobřežní promenádou. Hotel je obklopený golfovým hřištěm, po promenádě je to jen 200 m do sportovního přístavu. Nejbližší městečko El Ejido je vzdáleno 5 km, stejně jako nákupní centrum. V hotelu je k dispozici internetový koutek (za poplatek), 2 restaurace, bary, bar u bazénu, 2x bazén, 1 dětský bazén, terasy s lehátky a slunečníky na opalování, možnost zapůjčení plážových osušek (oproti vratné záloze), jacuzzi, kurty na tenis a squash, zahradu, dětský miniklub a dětský park. Animační programy. Hotel je bezbariérový, ale nenabízí adaptované pokoje. Vstup na pláž je přímý, v okolí řada restaurací, barů a kaváren. Vzdálenost od letiště 55 km.

Termíny a ceny

Konstantní příplatky

dítě do 2 let Na osobu / Na zájezd 1990
Kompletní tabulka katalogových cen

Podrobné informace

Ubytování

Ubytování je v komfortně vybavených 2 lůžkových pokojích s možností 1 přistýlky pro dítě do 12,99, s
klimatizací, koupelnou/WC, vysoušečem vlasů, telefonem, SAT/TV, trezorem a minibarem (obojí za poplatek),
balkonem nebo terasou. Wi-Fi na pokojích zdarma. Dětská postýlka zdarma, na vyžádání.

Stravování

V ceně pobytu je polopenze formou bufetu, za příplatek je možné mít i obědy.

Cena zahrnuje

• ubytování na 10/11 nocí s polopenzí


• leteckou přepravu tam i zpět (Brno/Ostrava-Almería-Brno/Ostrava)


• transfery z letiště do hotelu a zpět


• činnost stálého delegáta


• letištní taxy a palivový příplatek

Příplatky

Děti 0–2 roky 1 990 Kč!
All inclusive: dospělý 10 nocí – 6 790 Kč, 11 nocí – 8 490 Kč, All inclusive: dítě 2–13 let zdarma

Doprava

Doprava do Almeríe je zajištěna letadly Boeing 737-800 české letecké společnosti Travel Service.
Odlety jsou z Brna a Ostravy do Almeríe.

Proč právě s Emmou?

  • Tradice a zkušenost – jsme tu pro vás od roku 1990 - více informací ZDE
  • Kvalita a spokojenost – zaměřujeme se na střední a vyšší kategorii zajišťovaných služeb. Můžete si přečíst některé ohlasy našich zákazníků.
  • Stálá klientela – vážíme si stálých klientů, kteří se k nám vracejí a poskytujeme jim slevy
  • E-shop – na tomto webu si můžete zájezdy vybrat, zarezervovat, objednat i zaplatit
  • Online sleva – při přihlášení zájezdu online poskytujeme na vybrané zájezdy

Mapa

Destinace a výlety

Popis destinace

Menší luxusní středisko, ležící západně od Roquetas, obklopené pohořím Sierra de Gádor. Zde se točily exteriéry k fi lmu Barbar Conan. Najdete tu sportovní přístav s 1 100 kotvišti a golfové hřiště s 27 jamkami. Almerimar se 7 km písečných pláží je opravdovou zelenou oázou uprostřed poměrně vyprahlé krajiny. Hned vedle se ale nachází přírodní park Punta Enti na-Sabinar, kde žije na 200 druhů ptáků, a který nabízí nádherné koupání v divoké přírodě. Přístup do vody je pozvolný.

Fakultativní výlety

Přírodní park Cabo da Gata – Nijar
Tato oblast je největší horskou vulkanickou formací ve Španělsku s 38 000 ha skal, písečných dun, salin a pouští . Krajina zde je původní, divoká a plná originálních geologických útvarů. Park byl první přímořskou chráněnou oblastí ve Španělsku a je zároveň i jednou z největších chráněných oblastí v západním Středomoří. K tomu je třeba přičíst pobřežní část, která je celou jednu míli široká a je obzvláště působivá se svými fascinujícími plážemi a malými zátokami s průzračnou vodou. Kromě jiného navští víte maják Faro de Cabogata s úchvatnou vyhlídkou a budete moci obdivovat vesničky San José a Arrecife de las Sirenas, které dokonale splývají s okolní krajinou.

Almería
Jméno města pochází z arabšti ny a znamená mořské zrcadlo. Almería je město s nesmírně dlouhou tradicí, protože sem přišly první kultury, které hledaly ve zdejší oblasti cín, již v době bronzové. Za Arabů dosáhla velkého rozmachu díky své příhodné strategické poloze, byly zde vybudovány doky a hrad, který byl jednou z nejrozsáhlejších vojenských pevností z období středověku. Během půldenního výletu navštívíte hrad, katedrálu a projdete se historickou čtvrtí .

Mojacar a Nijar
Mojacar je typickou bílou andaluskou vesnicí malebně ukrytou v horách s úzkými uličkami, domky s tepanými balkony a dřevěnými okenicemi mezi kterými hrají všemi barvami spousty kytek v keramických květináčích. V uličkách můžete nakoupit suvenýry nebo se jen tak těšit nádhernými výhledy. Druhou zastávkou je Nijar proslavený keramikou a textilními dílnami.

Guadix
Celodenní výlet do městečka proslulého svými troglodytními obydlími, jeskyněmi vyhloubenými ve zdejších jílovitých kopcích. Mnohé jeskyně jsou dodnes obydlené, mnohé slouží jako hotelové ubytování pro turisty. Město leží na severním úbočí Sierra Nevady, a proto při zpáteční cestě zastávka v průsmyku Puerto de la Ragua, odkud jsou nádherné výhledy do krajiny, a v městečku La Calahorra, kterému dominuje hrad z 15. stol.

Granada
Celodenní výlet do Granady s návštěvou Alhambry a zahrad Generalife. Procházka historickou částí města s katedrálou, hrobkou katolických králů, arabskou tržnicí a nám. Bibarambla. Volno k individuálním procházkám a nákupům.