X

Pondělí-pátek 09:00-17:00
+420 542 214 343

 

Hotel Best Roquetas****

Španělsko

>

Costa de Almeria

>

Roquetas de Mar

Hotel Best Roquetas****
Typ ubytování
hotel
Vzdálenost od pláže
0 m
KlimatizaceTVLednice/minibarWiFiBezbariérovýSejfBazén venkovníBazén se skluzavkami

Prostorný hotel a aparthotel přímo u písečné pláže a u pobřežní promenády letoviska Roquetas de Mar, v blízkosti přírodního parku Entinas-Sabinar a jen 5 minut od golfového hřiště Playa Serena. Komplex disponuje jacuzzi, vnějším bazénem s tobogány, solariem a zahradou, restaurací s bufetovým servisem, nejrůznějšími bary, plážovým klubem a divadelním barem, malým obchůdkem a minigolfem. Animační programy pro děti i dospělé, dětský mini-klub. Možnost pronájmu plážových ručníků, kol, parking (vše za poplatek). Wi-fi zdarma ve společných prostorách hotelu.Vstup na pláž je přímý. Vzdálenost od Almérie je 29 km a od mezinárodní letiště 46 km. U hotelu zastávka příměstského autobusu, který jede do centra Almerie.

Termíny a ceny

Konstantní příplatky

all inclusive dospělý Na osobu / Na noc 480
all inclusive dítě 2-12 let na přistýlce Na osobu / Na noc 240
boční výhled na moře Na osobu / Na noc 130
Kompletní tabulka katalogových cen

Podrobné informace

Ubytování

Ubytování je v prostorných 2lůžkových pokojích nebo v 1ložnicových apartmánech.
Hotelové pokoje mají buď 2 lůžka o rozměrech 1,05 x 2 m nebo dvoulůžko 1,80 x 2 m, jsou vybaveny klimatizací, koupelnou/WC, vysoušečem vlasů, telefonem, TV, minibarem a trezorem (za poplatek) a terasou s posezením. Za příplatek boční nebo čelní výhled na moře.
Apartmány jsou navíc vybaveny salonem s rozkládacím dvoulůžkem a kuchyňským koutem včetně ledničky a MW.
Bezbariérový pokoj, na vyžádání. Dětská postýlka zdarma, na vyžádání.

Stravování

V ceně pobytu je polopenze formou bufetu, za příplatek je možné mít službu all inclusive (tj. plná penze vč. nápojů, odpolední snacky, sladké pečivo, zmrzlina, sendviče a nealko a alkoholické nápoje místní produkce v hotelové restauraci, ne v plážovém klubu).

Cena zahrnuje

• leteckou přepravu tam a zpět

• ubytování příslušné kategorie na uvedený počet nocí s vyznačenou stravou

• delegátské služby

Příplatky

• parking
• trezor
• výhled na moře

Doprava

Letecky z Brna a Ostravy

Proč právě s Emmou?

  • Tradice a zkušenost – jsme tu pro vás od roku 1990 - více informací ZDE
  • Kvalita a spokojenost – zaměřujeme se na střední a vyšší kategorii zajišťovaných služeb. Můžete si přečíst některé ohlasy našich zákazníků.
  • Stálá klientela – vážíme si stálých klientů, kteří se k nám vracejí a poskytujeme jim slevy
  • E-shop – na tomto webu si můžete zájezdy vybrat, zarezervovat, objednat i zaplatit
  • Online sleva – při přihlášení zájezdu online poskytujeme na vybrané zájezdy

Mapa

Destinace a výlety

Popis destinace

Středisko leží v západní části Costa de Almería, asi 19 km od hlavního města. Původně rybářská osada známá solením ryb se začala v 70. letech minulého století rozrůstat jako turistická destinace. Ještě předtím bylo ale zdejší pobřeží dlouhou dobu sužováno piráty, proto zde vznikaly na obranu obrovské strážní věže, ze kterých se dochovala věž Cerillos, a další přestavěná na hrad de Santa Ana. Najdeme zde sportovní přístav, býčí arénu s muzeem, divadlo-auditorium mezinárodního věhlasu a přírodní park Entinas-Sabinar. V Roquetas je 18 km pláží s pozvolným přístupem do vody, vhodným i pro děti. Velká část pláží je lemována přímořskou promenádou, včetně stezky pro cyklisty.

Fakultativní výlety

Přírodní park Cabo de Gata-Níjar a Mojácar
Tato oblast je největší horskou vulkanickou formací ve Španělsku, která je od roku 1997 pod ochranou UNESCO jako biosférická rezervace. Oblast je plná skal, písečných dun, salin a pouští, k tomu je třeba přičíst pobřežní část, která je obzvláště působivá se svými fascinujícími plážemi a malými zátokami. Během výletu kromě jiného navštívíte maják s úchvatnou vyhlídkou a budete moci obdivovat typické vesničky, které dokonale splývají s okolní krajinou a které jsou proslulé keramikou a textilními dílnami. Součástí výletu je i návštěva typické "bílé vesnice" Mocájar, která je považována za jednu z nejpěknějších v Andalusii. V uličkách můžete nakoupit typické suvenýry nebo se jen tak těšit nádhernými výhledy.

Granada
Celodenní výlet do Granady s návštěvou proslulého palácového města Alhambra (palác Násrejovců, Alcazaba, palác Karla V.) a velkolepých zahrad Generalife, které zde zůstaly z dob arabské nadvlády. Ve volném čase se můžete procházet historickou částí města s úchvatnou katedrálou, monumentální hrobkou katolických králů, typickou arabskou tržnicí anebo se posadit na náměstí Bibarambla na kávu či skleničku vína.

Guadix a Sierra Nevada
Celodenní výlet do městečka proslulého svými troglodytními obydlími, jeskyněmi vyhloubenými ve zdejších jílovitých kopcích. Mnohé jeskyně jsou dodnes obydlené, mnohé slouží jako hotelové ubytování pro turisty. Při zpáteční cestě krátká zastávka v průsmyku Puerto de la Ragua, odkud jsou nádherné výhledy do krajiny a v městečku La Calahorra, kterému dominuje hrad z 15. stol. S tradiční andaluskou keramikou se budete moci seznámit v hrnčířské dílně a v neposlední řadě ochutnáte vína z vinařství oblasti Laujar.