X

Pondělí-pátek 09:00-17:00
+420 542 214 343

 

Hotel Best Sabinal****

Španělsko

>

Costa de Almeria

>

Roquetas de Mar

Hotel Best Sabinal****
Typ ubytování
hotel
Vzdálenost od pláže
0 m
KlimatizaceTVLednice/minibarWiFiSejfFitnessBazén venkovníBazén vnitřníBazén se skluzavkami

Prostorný hotel přímo u písečné pláže a u pobřežní promenády letoviska Roquetas de Mar, s ideální pozicí v turistickém centru střediska Roquetas, s nákupními možnostmi i procházkami a sportovními aktivitami na obě strany pláží. Komplex disponuje vnitřním bazénem a jacuzzi s teplou vodou, spa, vnějším bazénem a dětským bazénem s tobogány, solariem, restaurací s bufetovým servisem, nejrůznějšími bary, plážovým klubem a tělocvičnou. Animační programy pro děti i dospělé, dětský mini-klub. Možnost pronájmu plážových ručníků, kol a aut. Wi-fi ve společných prostorách hotelu zdarma. Hotel byl z větší části v roce 2017 rekonstruován. Vstup na pláž je přímý. Vedle hotelu se nachází zábavní park pro děti se skluzavkami a dalšími atrakcemi.Vzdálenost od Almérie je 27 km a od mezinárodní letiště 43 km.

Termíny a ceny

Konstantní příplatky

výhled na moře Na osobu / Na noc 120
Příplatek za jednolůžkový pokoj Na osobu / Na noc 950
Kompletní tabulka katalogových cen

Podrobné informace

Ubytování

Ubytování je v prostorných 2lůžkových superior pokojích. Některé pokoje přizpůsobeny pro klienty s menší pohyblivostí.
Hotelové pokoje mají buď 2 lůžka o rozměrech 1,35 x 2 m pro 2-4 osoby bez možností přistýlky nebo dvoulůžko 1,80 x 2 m, s možností 1 přistýlky. Pokoje jsou vybaveny klimatizací, koupelnou/WC, vysoušečem vlasů, telefonem, TV/SAT, minibarem, trezorem a terasou s posezením. Za příplatek pokoj na mořskou stranou.

Stravování

V ceně pobytu je polopenze formou bufetu (strava i pro celiaky), za příplatek je možné mít službu all inclusive (tj. plná penze vč. nápojů, odpolední snacky, sladké pečivo, zmrzlina, nealko a alkoholické nápoje místní produkce v hotelové restauraci).

Cena zahrnuje

• leteckou přepravu tam a zpět

• ubytování příslušné kategorie na uvedený počet nocí s vyznačenou stravou,

• delegátské služby

Příplatky

• all inclusive

• výhled na moře

Doprava

Letecky z Brna a Ostravy

Proč právě s Emmou?

  • Tradice a zkušenost – jsme tu pro vás od roku 1990 - více informací ZDE
  • Kvalita a spokojenost – zaměřujeme se na střední a vyšší kategorii zajišťovaných služeb. Můžete si přečíst některé ohlasy našich zákazníků.
  • Stálá klientela – vážíme si stálých klientů, kteří se k nám vracejí a poskytujeme jim slevy
  • E-shop – na tomto webu si můžete zájezdy vybrat, zarezervovat, objednat i zaplatit
  • Online sleva – při přihlášení zájezdu online poskytujeme na vybrané zájezdy

Mapa

Destinace a výlety

Popis destinace

Středisko leží v západní části Costa de Almería, asi 19 km od hlavního města. Původně rybářská osada známá solením ryb se začala v 70. letech minulého století rozrůstat jako turistická destinace. Ještě předtím bylo ale zdejší pobřeží dlouhou dobu sužováno piráty, proto zde vznikaly na obranu obrovské strážní věže, ze kterých se dochovala věž Cerillos, a další přestavěná na hrad de Santa Ana. Najdeme zde sportovní přístav, býčí arénu s muzeem, divadlo-auditorium mezinárodního věhlasu a přírodní park Entinas-Sabinar. V Roquetas je 18 km pláží s pozvolným přístupem do vody, vhodným i pro děti. Velká část pláží je lemována přímořskou promenádou, včetně stezky pro cyklisty.

Fakultativní výlety

Přírodní park Cabo de Gata-Níjar a Mojácar
Tato oblast je největší horskou vulkanickou formací ve Španělsku, která je od roku 1997 pod ochranou UNESCO jako biosférická rezervace. Oblast je plná skal, písečných dun, salin a pouští, k tomu je třeba přičíst pobřežní část, která je obzvláště působivá se svými fascinujícími plážemi a malými zátokami. Během výletu kromě jiného navštívíte maják s úchvatnou vyhlídkou a budete moci obdivovat typické vesničky, které dokonale splývají s okolní krajinou a které jsou proslulé keramikou a textilními dílnami. Součástí výletu je i návštěva typické "bílé vesnice" Mocájar, která je považována za jednu z nejpěknějších v Andalusii. V uličkách můžete nakoupit typické suvenýry nebo se jen tak těšit nádhernými výhledy.

Granada
Celodenní výlet do Granady s návštěvou proslulého palácového města Alhambra (palác Násrejovců, Alcazaba, palác Karla V.) a velkolepých zahrad Generalife, které zde zůstaly z dob arabské nadvlády. Ve volném čase se můžete procházet historickou částí města s úchvatnou katedrálou, monumentální hrobkou katolických králů, typickou arabskou tržnicí anebo se posadit na náměstí Bibarambla na kávu či skleničku vína.

Guadix a Sierra Nevada
Celodenní výlet do městečka proslulého svými troglodytními obydlími, jeskyněmi vyhloubenými ve zdejších jílovitých kopcích. Mnohé jeskyně jsou dodnes obydlené, mnohé slouží jako hotelové ubytování pro turisty. Při zpáteční cestě krátká zastávka v průsmyku Puerto de la Ragua, odkud jsou nádherné výhledy do krajiny a v městečku La Calahorra, kterému dominuje hrad z 15. stol. S tradiční andaluskou keramikou se budete moci seznámit v hrnčířské dílně a v neposlední řadě ochutnáte vína z vinařství oblasti Laujar.