X

Pondělí-pátek 09:00-17:00
+420 542 214 343

 

Hotel Playasol Spa****

Španělsko

>

Costa de Almeria

>

Roquetas de Mar

Hotel Playasol Spa****
Typ ubytování
hotel
Vzdálenost od pláže
0 m
Typ pláže
písečná
KlimatizaceTVWiFiSejfBazén venkovníBazén vnitřní

Kvalitní hotel ze sítě hotelů Playasenator přímo o písečné pláže u pobřežní promenády letoviska Roquetas de Mar (Španělsko, Costa de Almeria). Historické centrum cca 4 km, golfová hřiště Playaserena jsou cca 5 minut chůze (800 m), mezinárodní letiště 33 km. V hotelu je k dispozici internetový koutek, WiFi v hale, restaurace, plážový klub, bary, bar u bazénu, obchod se suvenýry, bazén, jacuzzi, vnitřní bazén s jacuzzi, terasy s lehátky a slunečníky na opalování, možnost zapůjčení plážových osušek (oproti vratné záloze), hřiště, zahrada, parkoviště, kadeřnictví, biliár, minigolf, stolní tenis. Animační programy. Vstup na pláž je přímý, v okolí řada restaurací, barů a kaváren.

Termíny a ceny

Konstantní příplatky

dítě do 2 let Na osobu / Na zájezd 1990
Kompletní tabulka katalogových cen

Podrobné informace

Ubytování

Ubytování je ve standardních 2 lůžkových pokojích (24 m2), 2 lůžka o rozměrech 1,05 x 2 m nebo 1 lůžko 1,35 x 2 m + rozkládací křeslo, s klimatizací, stropním ventilátorem, koupelnou/WC, vysoušečem vlasů, telefonem, SAT/TV, trezorem (za poplatek), balkonem nebo terasou. 11 Junior Suite (1x lůžko 1,80 x 2 m) umístěných v hlavní budově všechny s výhledem na moře, navíc mají minibar (za poplatek), kulatou vanu v ložnici, koupelnu se sprchou. 10x Suite Playa (1x lůžko 1,80 x 2 m), jsou umístěny v oddělených budovách v první linii od pláže, s výhledy na moře. 2× bezbariérový pokoj, na vyžádání. Dětská postýlka zdarma, na vyžádání.

Stravování

V ceně pobytu je polopenze formou bufetu, za příplatek je možné mít službu All inclusive: plná penze formou bufetu – nápoje k jídlu (voda, pivo, víno, nealko) – 8.00–24.00 hod. alkoholické a nealko nápoje místní výroby v barech (nevztahuje se na plážový bar) – občerstvení 12.00– 15.00 hod. a 17.00–19.00 hod.

Cena zahrnuje

• ubytování na 10/11 nocí s polopenzí

• leteckou přepravu tam i zpět (Brno/Ostrava-Almería-Brno/Ostrava)

• transfery z letiště do hotelu a zpět

• činnost stálého delegáta

• letištní taxy a palivový příplatek

Příplatky

Děti 0–2 roky 1 990 Kč!
All inclusive: dospělý 10 nocí – 6 790 Kč, 11 nocí –6 990 Kč
All inclusive: dítě 2–15 let zdarma

Doprava

Doprava do Almeríe je zajištěna letadly Boeing 737-800 české letecké společnosti Travel Service. Odlety jsou z Brna a Ostravy do Almeríe.

Proč právě s Emmou?

  • Tradice a zkušenost – jsme tu pro vás od roku 1990 - více informací ZDE
  • Kvalita a spokojenost – zaměřujeme se na střední a vyšší kategorii zajišťovaných služeb. Můžete si přečíst některé ohlasy našich zákazníků.
  • Stálá klientela – vážíme si stálých klientů, kteří se k nám vracejí a poskytujeme jim slevy
  • E-shop – na tomto webu si můžete zájezdy vybrat, zarezervovat, objednat i zaplatit
  • Online sleva – při přihlášení zájezdu online poskytujeme na vybrané zájezdy

Mapa

Destinace a výlety

Popis destinace

Středisko leží v západní části Costa de Almería, asi 19 km od hlavního města. Původně rybářská osada známá solením ryb se začala v 70. letech minulého století rozrůstat jako turistická destinace. Ještě předtím bylo ale zdejší pobřeží dlouhou dobu sužováno piráty, proto zde vznikaly na obranu obrovské strážní věže, ze kterých se dochovala věž Cerillos, a další přestavěná na hrad de Santa Ana. Najdeme zde sportovní přístav, býčí arénu s muzeem, divadlo-auditorium mezinárodního věhlasu a přírodní park Entinas-Sabinar. V Roquetas je 18 km pláží s pozvolným přístupem do vody, vhodným i pro děti. Velká část pláží je lemována přímořskou promenádou, včetně stezky pro cyklisty.

Fakultativní výlety

Přírodní park Cabo de Gata-Níjar a Mojácar
Tato oblast je největší horskou vulkanickou formací ve Španělsku, která je od roku 1997 pod ochranou UNESCO jako biosférická rezervace. Oblast je plná skal, písečných dun, salin a pouští, k tomu je třeba přičíst pobřežní část, která je obzvláště působivá se svými fascinujícími plážemi a malými zátokami. Během výletu kromě jiného navštívíte maják s úchvatnou vyhlídkou a budete moci obdivovat typické vesničky, které dokonale splývají s okolní krajinou a které jsou proslulé keramikou a textilními dílnami. Součástí výletu je i návštěva typické "bílé vesnice" Mocájar, která je považována za jednu z nejpěknějších v Andalusii. V uličkách můžete nakoupit typické suvenýry nebo se jen tak těšit nádhernými výhledy.

Granada
Celodenní výlet do Granady s návštěvou proslulého palácového města Alhambra (palác Násrejovců, Alcazaba, palác Karla V.) a velkolepých zahrad Generalife, které zde zůstaly z dob arabské nadvlády. Ve volném čase se můžete procházet historickou částí města s úchvatnou katedrálou, monumentální hrobkou katolických králů, typickou arabskou tržnicí anebo se posadit na náměstí Bibarambla na kávu či skleničku vína.

Guadix a Sierra Nevada
Celodenní výlet do městečka proslulého svými troglodytními obydlími, jeskyněmi vyhloubenými ve zdejších jílovitých kopcích. Mnohé jeskyně jsou dodnes obydlené, mnohé slouží jako hotelové ubytování pro turisty. Při zpáteční cestě krátká zastávka v průsmyku Puerto de la Ragua, odkud jsou nádherné výhledy do krajiny a v městečku La Calahorra, kterému dominuje hrad z 15. stol. S tradiční andaluskou keramikou se budete moci seznámit v hrnčířské dílně a v neposlední řadě ochutnáte vína z vinařství oblasti Laujar.