X

Pondělí-pátek 09:00-17:00
+420 542 214 343

 

Zoraida Park & Garden Resort****+

Španělsko

>

Costa de Almeria

>

Roquetas de Mar

Zoraida Park & Garden Resort****+
Typ ubytování
hotel
Vzdálenost od pláže
0 m
Typ pláže
písečná
KlimatizaceTVLednice/minibarWiFiBezbariérovýSejfFitnessBazén venkovníBazén se skluzavkami

Čtyřhvězdičkový hotelový resort přímo u písčité pláže v letovisku Roquetas de Mar (Španělsko, Costa de Almeria), který prošel celkovou rekonstrukcí v roce 2011, se skládá ze dvou budov, budova Garden a budova Park. Je vhodný pro rodiny s dětmi, protože zde byly nově zabudovány skluzavky a tobogány. V hotelu najdete restauraci se show cooking, restauraci à la carte, bar, bar u bazénu, internetový koutek, WiFi zónu, směnárnu, zahradu, lehátka a slunečníky u bazénů, parkování, půjčovnu aut, PC hernu s automaty, obchůdky, malé fitness, saunu, stolní tenis, minigolf, bowling, dětské hřiště, diskotéku, denní a večerní animační programy pro děti i dospělé. V resortu je menší aquapark s dětskými atrakcemi a tobogány. Veškeré služby (kromě restaurace, klienti využívají restauraci ve své budově, kde jsou ubytovaní - menu je identické) mohou využívat klienti z obou budov. Letiště je vzdáleno cca 40 km, starobylá Almería 27 km.

Termíny a ceny

Konstantní příplatky

dítě do 2 let Na osobu / Na zájezd 1990
Kompletní tabulka katalogových cen

Podrobné informace

Ubytování

Budova Park nabízí 495 standardních pokojů, budova Garden 353 pokojů, pokoje jsou komfortně a funkčně vybavené o rozloze 15 m2. Mají klimatizaci, plně vybavenou koupelnu/WC, telefon, SAT/TV, trezor (za poplatek), ledničku, balkon nebo terasu. Hotel nabízí také bezbariérové pokoje, nemají však adaptovanou koupelnu (pokoje na vyžádání). Dětská postýlka za poplatek (cca 4,50 eur/ den), platba v hotelu. Za poplatek je možné mít pokoj na mořskou stranu.

Stravování

V ceně pobytu je All inclusive: plná penze formou bufetu, nápoje k jídlu (voda, nealko, pivo, víno), alkoholické a nealkoholické nápoje místní výroby v barech 10.00–24.00 hod., lehké občerstvení během dne.

Cena zahrnuje

• ubytování na 10/11 nocí s all inclusive


• leteckou přepravu tam i zpět (Brno/Ostrava-Almería-Brno/Ostrava)


• transfery z letiště do hotelu a zpět


• činnost stálého delegáta


• letištní taxy a palivový příplatek

Příplatky

Děti 0–2 roky 1 990 Kč!
Výhled na moře: dospělý 10 nocí – 1 590 Kč, 11 nocí – 1 790 Kč; dítě 2–13 let 10 nocí – 790 Kč, 11 nocí – 890 Kč

Doprava

Doprava do Almeríe je zajištěna letadly Boeing 737-800 české letecké společnosti Travel Service. Odlety jsou z Brna a Ostravy do Almeríe.

Proč právě s Emmou?

  • Tradice a zkušenost – jsme tu pro vás od roku 1990 - více informací ZDE
  • Kvalita a spokojenost – zaměřujeme se na střední a vyšší kategorii zajišťovaných služeb. Můžete si přečíst některé ohlasy našich zákazníků.
  • Stálá klientela – vážíme si stálých klientů, kteří se k nám vracejí a poskytujeme jim slevy
  • E-shop – na tomto webu si můžete zájezdy vybrat, zarezervovat, objednat i zaplatit
  • Online sleva – při přihlášení zájezdu online poskytujeme na vybrané zájezdy

Mapa

Destinace a výlety

Popis destinace

Středisko leží v západní části Costa de Almería, asi 19 km od hlavního města. Původně rybářská osada známá solením ryb se začala v 70. letech minulého století rozrůstat jako turistická destinace. Ještě předtím bylo ale zdejší pobřeží dlouhou dobu sužováno piráty, proto zde vznikaly na obranu obrovské strážní věže, ze kterých se dochovala věž Cerillos, a další přestavěná na hrad de Santa Ana. Najdeme zde sportovní přístav, býčí arénu s muzeem, divadlo-auditorium mezinárodního věhlasu a přírodní park Entinas-Sabinar. V Roquetas je 18 km pláží s pozvolným přístupem do vody, vhodným i pro děti. Velká část pláží je lemována přímořskou promenádou, včetně stezky pro cyklisty.

Fakultativní výlety

Přírodní park Cabo de Gata-Níjar a Mojácar
Tato oblast je největší horskou vulkanickou formací ve Španělsku, která je od roku 1997 pod ochranou UNESCO jako biosférická rezervace. Oblast je plná skal, písečných dun, salin a pouští, k tomu je třeba přičíst pobřežní část, která je obzvláště působivá se svými fascinujícími plážemi a malými zátokami. Během výletu kromě jiného navštívíte maják s úchvatnou vyhlídkou a budete moci obdivovat typické vesničky, které dokonale splývají s okolní krajinou a které jsou proslulé keramikou a textilními dílnami. Součástí výletu je i návštěva typické "bílé vesnice" Mocájar, která je považována za jednu z nejpěknějších v Andalusii. V uličkách můžete nakoupit typické suvenýry nebo se jen tak těšit nádhernými výhledy.

Granada
Celodenní výlet do Granady s návštěvou proslulého palácového města Alhambra (palác Násrejovců, Alcazaba, palác Karla V.) a velkolepých zahrad Generalife, které zde zůstaly z dob arabské nadvlády. Ve volném čase se můžete procházet historickou částí města s úchvatnou katedrálou, monumentální hrobkou katolických králů, typickou arabskou tržnicí anebo se posadit na náměstí Bibarambla na kávu či skleničku vína.

Guadix a Sierra Nevada
Celodenní výlet do městečka proslulého svými troglodytními obydlími, jeskyněmi vyhloubenými ve zdejších jílovitých kopcích. Mnohé jeskyně jsou dodnes obydlené, mnohé slouží jako hotelové ubytování pro turisty. Při zpáteční cestě krátká zastávka v průsmyku Puerto de la Ragua, odkud jsou nádherné výhledy do krajiny a v městečku La Calahorra, kterému dominuje hrad z 15. stol. S tradiční andaluskou keramikou se budete moci seznámit v hrnčířské dílně a v neposlední řadě ochutnáte vína z vinařství oblasti Laujar.