X

Pondělí-pátek 09:00-17:00
+420 542 214 343

 

Barcelo Isla Canela****+

Španělsko

>

Costa de la Luz

>

Isla Canela

Barcelo Isla Canela****+
Typ ubytování
hotel
Vzdálenost od pláže
0 m
Typ pláže
písečná
KlimatizaceTVLednice/minibarWiFiTenisBazén venkovní

Krásný, elegantní hotel postavený v typickém andaluském stylu se nachází přímo u pláže s jemným zlatavým pískem nedaleko portugalské hranice v Ayamonte – Isla Canela (Španělsko, Costa de la Luz). Pláže mají velmi pozvolný vstup do moře, vhodné pro rodiny s dětmi. Součástí hotelu je rozsáhlá pestrobarevná zahrada se 3 bazény a terasami na opalování. Hostům jsou k dispozici 2 restaurace, 3 bary, lehátka se slunečníky u bazénu, tenisové kurty, internetový koutek. Svou dovednost můžete vyzkoušet i v lukostřelbě nebo na místní střelnici. Pro zpestření pobytu slouží mimo jiné i wellness centrum, kadeřnictví, půjčovna kol a animační programy pro děti i dospělé.

Termíny a ceny

Konstantní příplatky

dítě do 2 let Na osobu / Na zájezd 1990
Kompletní tabulka katalogových cen

Podrobné informace

Ubytování

Dvoulůžkové pokoje bez možnosti dalších přistýlek (v pokojích jsou 2 lůžka o rozměrech 1,35 x 2 m nebo 1 postel 1,80 x 2 m nebo 2 postele 1,05 x 2 m) s balkonem nebo terasou, klimatizací, stropním ventilátorem, koupelnou/WC, vysoušečem vlasů, telefonem, SAT/TV a trezorem a minibarem (za poplatek). Bezbariérové pokoje k dispozici, na vyžádání. Dětská postýlka zdarma, na vyžádání.

Stravování

V ceně pobytu je All inclusive: plná penze formou bufetu – během jídla se podává voda, pivo, víno, limonáda. Neomezená konzumace místních alkoholických a nealko nápojů 08.00–24.00 hod. v baru, během dne lehké občerstvení.

Cena zahrnuje

• ubytování na 7 nocí s all inclusive


• leteckou přepravu tam i zpět (Brno/Ostrava-Faro-Brno/Ostrava)


• transfery z letiště do hotelu a zpět


• činnost stálého delegáta


• letištní taxy a palivový příplatek

Příplatky

Výhled na moře 7 nocí 2190 Kč´
Děti 0-2 roky platí jednotnou cenu 1 990 Kč za pobyt.

Doprava

Doprava je zajištěna letecky společností Travel Service, letadly Boeing 737-800.

Proč právě s Emmou?

  • Tradice a zkušenost – jsme tu pro vás od roku 1990 - více informací ZDE
  • Kvalita a spokojenost – zaměřujeme se na střední a vyšší kategorii zajišťovaných služeb. Můžete si přečíst některé ohlasy našich zákazníků.
  • Stálá klientela – vážíme si stálých klientů, kteří se k nám vracejí a poskytujeme jim slevy
  • E-shop – na tomto webu si můžete zájezdy vybrat, zarezervovat, objednat i zaplatit
  • Online sleva – při přihlášení zájezdu online poskytujeme na vybrané zájezdy

Mapa

Destinace a výlety

Popis destinace

Isla Canela , která spadá pod městečko Ayamonte, je asi nejprestižnější turistickou rezidenční zónou s kilometry zlatavých pláží na samém jihozápadním výběžku Španělska. Leží jen 50 km od Fara a 50 km od Huelvy. Je to doslovný ráj pro milovníky odpočinku, praktikování vodních sportů a hráčů golfu.
Zde se mísí vody Atlantiku s vodami řeky Guadiana, jejíž delta zde vytváří různé písečné duny a přesypy, solné laguny, řečiště a kanály.

Fakultativní výlety

Algarve
Odjezd do malebného městečka Albufeira, které je významným letoviskem Algarve v jižním Portugalsku. Město je směsicí historie a moderního stylu s typickými úzkými uličkami s vápnem nabílenými domky a obchůdky všeho druhu. Odpoledne přejezd do kosmopolitního střediska Vilamoura, kde se nachází největší marina Evropy. Návrat na ubytování.

Sevilla
Sevilla je hlavním městem Andalusie a čtvrtým největším městem Španělska. Celodenní výlet do tohoto překrásného města na řece Guadalquivir se spoustou pamětihodností, parkem Maria Luisa, kde se konala hispanoamerická výstava, tématickým parkem Isla Mágica, kde se konala světová výstava EXPO, s typickou čtvrtí Santa Cruz a s největší gotickou katedrálou na světě. Ve volném čase možnost návštěvy královského paláce a jeho zahrad.

Plavba po řece Guadiana
Před polednem začátek plavby z Vila Real de Santo Antonio do Foz de Odeleite na palubě lodi Jasmin Flor po řece Guadiana, která odděluje Španělsko a Portugalsko. Návštěva městečka Foz, oběd se zábavním programem a odpočinek u bazénu. V odpoledních hodinách návrat na loď a plavba zpět do Vila Real.

Národní park Doňana
Národní park Doňana leží v ústí řeky Guadalquivir, je jedním z největších přírodních pokladů na zemi a jedním z největších národních parků západní Evropy. Pro představu, je o něco větší než Lucembursko. Je důležitou zastávkou migrujících ptáků a zároveň hnízdištěm některých druhů, kterým hrozí vyhubení. To, co nejvíce přitahuje pozornost návštěvníků parku, je jeho rozmanitost a kontrasty přírody v průběhu celého roku. Prohlídka parku začíná jízdou v jeepech do vesnice El Rocío, která leží v samotném srdci parku, následuje oběd a prohlídka městečka Niebla.