X

Pondělí-pátek 09:00-17:00
+420 542 214 343

 

Gran Hotel el Coto****

Španělsko

>

Costa de la Luz

>

Matalascaňas

Gran Hotel el Coto****
Typ ubytování
hotel
Vzdálenost od pláže
50 m
Typ pláže
písečná
KlimatizaceTVLednice/minibarWiFiTenisBazén venkovní

Hotel s úžasnou polohou na okraji národního parku Doňana s možnostmi procházek nádhernou nepoznanou přírodou. Hotel leží 50 m od dlouhé písečné pláže, na okraji Matalascaňas (Španělsko, Costa de la Luz), jediného letoviska v národním parku. Najdete tu bary, restaurace, obchody. Letiště ve Faru je vzdáleno 190 km. Hostům je k dispozici restaurace, bar, střešní terasa, bazén pro dospělé i pro děti s lehátky a slunečníky, fitness centrum, multifunkční hřiště: tenis, fotbal, basketbal. Dále zde najdete pétanque, stolní tenis, hernu s herními automaty, obchůdek se suvenýry, konferenční místnost, kadeřnictví. Internet a Wi-Fi za poplatek. Animační programy. V blízkosti hotelu i golfové hřiště.

Termíny a ceny

Konstantní příplatky

plná penze dospělý Na osobu / Na zájezd 1500
plná penze dítě 2-13 let Na osobu / Na zájezd 700
dítě do 2 let Na osobu / Na zájezd 1900
Kompletní tabulka katalogových cen

Podrobné informace

Ubytování

Moderně vybavené dvoulůžkové pokoje s klimatizací, koupelnou/WC, vysoušečem vlasů, telefonem, SAT/TV minibarem a trezorem (za poplatek), terasou nebo balkonem s nádhernými výhledy do okolí. Možnost 1-2 přistýlek pro děti nebo 1 přistýlky pro dospělé. Za příplatek je možné si objednat výhled na moře. Dětská postýlka na vyžádání.

Stravování

V ceně pobytu je polopenze formou bufetu. Za příplatek je možné objednat plnou penzi. Nápoje nejsou v ceně.

Cena zahrnuje

• ubytování na 7 nocí s polopenzí


• leteckou přepravu tam i zpět (Brno/Ostrava-Faro-Brno/Ostrava)


• transfery z letiště do hotelu a zpět


• činnost stálého delegáta


• letištní taxy a palivový příplatek

Příplatky

plná penze 1500 Kč/dospělý/týden, 700 Kč/dítě do 13 let/týden
Děti 0-2 roky platí jednotnou cenu 1 990 Kč za pobyt.

Doprava

Doprava je zajištěna letecky společností Travel Service, letadly Boeing 737-800.

Proč právě s Emmou?

  • Tradice a zkušenost – jsme tu pro vás od roku 1990 - více informací ZDE
  • Kvalita a spokojenost – zaměřujeme se na střední a vyšší kategorii zajišťovaných služeb. Můžete si přečíst některé ohlasy našich zákazníků.
  • Stálá klientela – vážíme si stálých klientů, kteří se k nám vracejí a poskytujeme jim slevy
  • E-shop – na tomto webu si můžete zájezdy vybrat, zarezervovat, objednat i zaplatit
  • Online sleva – při přihlášení zájezdu online poskytujeme na vybrané zájezdy

Mapa

Destinace a výlety

Popis destinace

Matalascañas, to je 5 km zlatavých pláží oddělených přírodou. Z jedné strany je ohraničeno přírodním parkem Doñana a z druhé parkem s písečnými dunami a piniovým hájem. Najdete tu také golfové hřiště a kvalitní restaurace. Pokud potřebujete odpočinek od hluku a stresu, Matalascaňas je tí m pravým místem.

Fakultativní výlety

Algarve
Odjezd do malebného městečka Albufeira, které je významným letoviskem Algarve v jižním Portugalsku. Město je směsicí historie a moderního stylu s typickými úzkými uličkami s vápnem nabílenými domky a obchůdky všeho druhu. Odpoledne přejezd do kosmopolitního střediska Vilamoura, kde se nachází největší marina Evropy. Návrat na ubytování.

Sevilla
Sevilla je hlavním městem Andalusie a čtvrtým největším městem Španělska. Celodenní výlet do tohoto překrásného města na řece Guadalquivir se spoustou pamětihodností, parkem Maria Luisa, kde se konala hispanoamerická výstava, tématickým parkem Isla Mágica, kde se konala světová výstava EXPO, s typickou čtvrtí Santa Cruz a s největší gotickou katedrálou na světě. Ve volném čase možnost návštěvy královského paláce a jeho zahrad.

Plavba po řece Guadiana
Před polednem začátek plavby z Vila Real de Santo Antonio do Foz de Odeleite na palubě lodi Jasmin Flor po řece Guadiana, která odděluje Španělsko a Portugalsko. Návštěva městečka Foz, oběd se zábavním programem a odpočinek u bazénu. V odpoledních hodinách návrat na loď a plavba zpět do Vila Real.

Národní park Doňana
Národní park Doňana leží v ústí řeky Guadalquivir, je jedním z největších přírodních pokladů na zemi a jedním z největších národních parků západní Evropy. Pro představu, je o něco větší než Lucembursko. Je důležitou zastávkou migrujících ptáků a zároveň hnízdištěm některých druhů, kterým hrozí vyhubení. To, co nejvíce přitahuje pozornost návštěvníků parku, je jeho rozmanitost a kontrasty přírody v průběhu celého roku. Prohlídka parku začíná jízdou v jeepech do vesnice El Rocío, která leží v samotném srdci parku, následuje oběd a prohlídka městečka Niebla.