X

Pondělí-pátek 09:00-17:00
+420 542 214 343

 

Solvasa Mazagón****

Španělsko

>

Costa de la Luz

>

Mazagón

Solvasa Mazagón****
Typ ubytování
hotel
Vzdálenost od pláže
100 m
Typ pláže
písečná
KlimatizaceTVWiFiBezbariérovýSejfTenisBazén venkovní

Aparthotel se nachází asi 100 m od panenských pláží andaluského pobřeží u městečka Mazagón (Španělsko, Costa de la Luz), v blízkosti národního parku Doňana. Pláž je od hotelu oddělena nefrekventovanou komunikací. V blízkosti jsou krásné útesy a piniové háje, takže je zde příjemné klima po celý rok. Hostům je k dispozici restaurace, terasa bar, kavárna, bazén pro dospělé i pro děti, sluneční terasa s nádhernými vyhlídkami na oceán, tenisový kurt, minigolf, padel, možnost praktikování vodních sportů, miniklub a diskotéka. Animační programy. Internet a Wi-Fi za poplatek. Letiště ve Faro je vzdáleno asi 90 km.

Termíny a ceny

Konstantní příplatky

dítě do 2 let Na osobu / Na zájezd 1990
Kompletní tabulka katalogových cen

Podrobné informace

Ubytování

Vkusně vybavené apartmány s klimatizací, koupelnou/WC, telefonem, SAT/TV a trezorem (za poplatek), terasou nebo balkonem, v salonu je pohovka a pracovní stůl. Možnost 1-2 přistýlek pro děti nebo 1 přistýlky pro dospělé. Dětská postýlka za poplatek (7 eur/den), na vyžádání. Možnost bezbariérových pokojů na vyžádání. Je možné si pronajmout i kuchyňku za 10 eur/den (vč. ledničky), dále si lze ke kuchyňce pronajmout mikrovlnou troubu 2 eur/den, kávovar 1 eur/den, toaster 1 eur/den.

Stravování

V ceně pobytu je All inclusive: plná penze formou bufetu – během jídla se podává voda, pivo, víno, limonáda. Neomezená konzumace místních alkoholických a nealko nápojů 08.00–24.00 hod. v baru, během dne lehké občerstvení.

Cena zahrnuje

• ubytování na 7 nocí s all inclusive


• leteckou přepravu tam i zpět (Brno/Ostrava-Faro-Brno/Ostrava)


• transfery z letiště do hotelu a zpět


• činnost stálého delegáta


• letištní taxy a palivový příplatek

Příplatky

Děti 0-2 roky platí jednotnou cenu 1 990 Kč za pobyt.

Doprava

Doprava je zajištěna letecky společností Travel Service, letadly Boeing 737-800.

Proč právě s Emmou?

  • Tradice a zkušenost – jsme tu pro vás od roku 1990 - více informací ZDE
  • Kvalita a spokojenost – zaměřujeme se na střední a vyšší kategorii zajišťovaných služeb. Můžete si přečíst některé ohlasy našich zákazníků.
  • Stálá klientela – vážíme si stálých klientů, kteří se k nám vracejí a poskytujeme jim slevy
  • E-shop – na tomto webu si můžete zájezdy vybrat, zarezervovat, objednat i zaplatit
  • Online sleva – při přihlášení zájezdu online poskytujeme na vybrané zájezdy

Mapa

Destinace a výlety

Popis destinace

Mazagón
Malá osada, která se každé léto proměňuje v živé turistické centrum, díky kilometrům pláží s jemným zlatavým pískem. Jádro městečka je malé, bez významnějších památek, je tu ale nový sportovní přístav a hlavním lákadlem je okolní příroda bohatá na floru i faunu díky blízkosti národního parku Doňana. Pláže se zde pyšní modrou vlajkou udělovanou za čistotu.

Fakultativní výlety

Algarve
Odjezd do malebného městečka Albufeira, které je významným letoviskem Algarve v jižním Portugalsku. Město je směsicí historie a moderního stylu s typickými úzkými uličkami s vápnem nabílenými domky a obchůdky všeho druhu. Odpoledne přejezd do kosmopolitního střediska Vilamoura, kde se nachází největší marina Evropy. Návrat na ubytování.

Sevilla
Sevilla je hlavním městem Andalusie a čtvrtým největším městem Španělska. Celodenní výlet do tohoto překrásného města na řece Guadalquivir se spoustou pamětihodností, parkem Maria Luisa, kde se konala hispanoamerická výstava, tématickým parkem Isla Mágica, kde se konala světová výstava EXPO, s typickou čtvrtí Santa Cruz a s největší gotickou katedrálou na světě. Ve volném čase možnost návštěvy královského paláce a jeho zahrad.

Plavba po řece Guadiana
Před polednem začátek plavby z Vila Real de Santo Antonio do Foz de Odeleite na palubě lodi Jasmin Flor po řece Guadiana, která odděluje Španělsko a Portugalsko. Návštěva městečka Foz, oběd se zábavním programem a odpočinek u bazénu. V odpoledních hodinách návrat na loď a plavba zpět do Vila Real.

Národní park Doňana
Národní park Doňana leží v ústí řeky Guadalquivir, je jedním z největších přírodních pokladů na zemi a jedním z největších národních parků západní Evropy. Pro představu, je o něco větší než Lucembursko. Je důležitou zastávkou migrujících ptáků a zároveň hnízdištěm některých druhů, kterým hrozí vyhubení. To, co nejvíce přitahuje pozornost návštěvníků parku, je jeho rozmanitost a kontrasty přírody v průběhu celého roku. Prohlídka parku začíná jízdou v jeepech do vesnice El Rocío, která leží v samotném srdci parku, následuje oběd a prohlídka městečka Niebla.